Přejít na výpis diskuzí

Fraport řecká letiště nezíská, Tsiprasova vláda stopla jejich privatizaci

14.2.2015 12:42
9 příspěvků

Řecko plánovalo na 40 let pronajmout čtrnáct letišť v lukrativních turistických oblastech německé společnosti Fraport. Tsiprasova vláda si dohodu rozmyslela a dočasně kontrakt zastavila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ...levicová vláda považuje privatizaci a prodej strategického státního majetku a využití peněz na splácení dluhů za zločin...zato ty "NAŠE" pravicové vlády prodaly úplně všechno, hlavně to co vydělávalo, měli by ten Klaus spolek" potrestat za zničení a zadlužení republiky trestem za vlastizradu

  Njn jenomže SS-SA nám tvrdí že je třeba žít na dluh. To co MMF a ECB tiskne a říká tomu peníze už nemá hodnotu ani toho toaletního papíru, který tady mnohým chyběl do hadrového podvodu
 • Nesplace neprivatizovat.Pekne si drzet penizky.Klasicke mysleni recke chatry.Pujcene penize prezhrali nebo rozdali.Vykopat vykopat z Evropy a zabavit alespon ostrovy.Stejna chatra jako Jugoši.
 • To by byla pěkná ekonomická blbost pronajímat lukrativní a výdělečná letiště. Turizmus bude existovat v Řecku dál a stát, jako vlastník letišť, na tom jen může vydělat. To jenom naše zlodějské pravičácké vlády prodaly vše, i to co vydělávalo, protože nebyly schopné tyto podniky řídit.
 • Břídili, měli to svěřit našim privatizatorum Topolankovi ,Vondrovi, Klausovi,Kočárnikovi Špidlovi a jinym vykukum.Myslim ,že za rok maximalně dva by bylo vymeteno.
 • Řecko má prázdnou státní pokladnu a hromadu dluhů.

  Přesto majetek prodávat ani pronajímat nehodlá. Dluhy také splácet nebude.
  No soudruzi pokračujte. Dovedete zem k totálnímu krachu a bídě.
  Takže komunismus bude v podstatě zbudován. *15* *15*
  • No jo, pravice jim demokraticky rozkradla stát.
   Ale ať je to jak chce, je samozřejmě hloupost prodávat to co vydělává, protože pak by se z toho už nikdy nevyhrabali, jako mi.
  • Jsi snad prognostik, nebo hádáš z koule a nebo máš zácpu či sr@čku. Je to těžké uhodnout.
   • Že na tu nánu vůbec reaguješ. Vždyť její tupost je do nebe volající. Vystupuje tu se svými přihlouplými příspěvky jen jako ubohý provokatér. Nemá úroven.
   • Věštím ze své ne křištálové ale diamantové koule. Podívám se i na tvou budoucnost.
    Vidím tě sedět v hospodě a společnost ti děla družka jménem lopata. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit