Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať se Stbák odstěhuje domu.V4 je postbollševický paskvil.To si EU vymalovala s nima kvartýr!

    • J+J vy dva jste teda kvalitní tuponi. Takové vředy společnosti má každý v lásce. A že tu nosnou myšlenku nepřednesete veřejně? Mlaskla by facka, maximálně 2 - a byl by klid.

      • Jsou mezi námi tací, kteří jako argument na podporu svého názoru používají facku, maximálně 2.

  • Babiš v úvodu setkání na košické Historické radnici zmínil také blížící se společné oslavy založení Československa.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Fascinuje mne, jak se stále "oslavuje" založení Československa. Moravan Masaryk ho jako hlavní tahoun založil, spojil Čechy, Moravany, Slezany, Slováky a Rusíny do jedné země, Češi a Slováci ho svévolně rozbili a teď to oslavujou.😀 Já z toho mám vždycky pocit jakoby například Německo za Protektorátu Böhmen und Mähren také oslavovalo založení Československa. NENÍ TO TADY NĚJAKÉ NA HLAVU????

    • KIMCID

      Československo se nedožilo 100 let dÍky Havlovi a Klausovi tak co slavit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit