Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím , že mezi homosexuály jsou vzdělaní a chytří lidé, nechápu proto, proč tak provokují majoritní společnost a vystavují na odiv svoji odlišnost. Myslím, že tak postupně ztratí ty lidi, kteří se jich vždy zastávali a byli k nim tolerantní.
    • Právě ta spodina mezi nimi chodí na tyto akce.
      • spodina, a to znamená kdo ? co ? ty si spodina?
    • Nikoho neprovokují , jen chtějí aby se k nim lidé chovali stejně , jako se oni chovají k druhým, nechtějí diskriminaci !!!
  • Leváci taky nebojují za své práva,i když je většinou vše pro praváky,prostě jsou něčím odlišní no a co?Beru to ,nevadí mi to,ale pokud mně bude levák furt votravovat a připomínat,jak je něčím vyjimečný,tak se na něho dřív nebo později taky naštvu!
  • Dobře,jiná sexuélní orientace,ale to neznamená,že se mají čím chlubit.Prostitutky a gigolové,taky nechodí dělat demonstrace na podporu mimosvazkových aktivit partnerů,aby podpořili svoji volbu podnikání.
  • Nemám nic proti homosexuálům ani lesbičkám,ale už to trochu přehání.Co dělají doma mně nezajímá a začínají mi přopomínat naše nepříspůsobivé občany.Já jsem cigán,kdo je víc_já jsem homouš kdo je víc?ještě mmně neštvou,jako ty první,ale začínám mít averzi,proti těm co nám určují,co má být super.Je to úchylka,za kterou nemohou,ale chlubit se nemají čím!!!
    • Pozor, to není úchylka, je to prostě jiná sexuální orientace.
  • Petr považuje homosexualitu za nemoc, neboť má chorý mozek; takovým je třeba odpouštět, nikoliv se s nimi přít.
    • Je to nemoc a dost nebezpečná, bortí morálku, proto je třeba ji trestat.
  • Jedni se šoustaj do zadnic,jiný mlátěj palicema o zeď a v ČR jsou z toho media hýn.
  • Do plynu ne ale řezat řezat a zase řezat, potom vykastrovat.
    • i s tebou synu..i stebou *3*
  • Ty bukvice už neví roupama co by dělali !
    • Se nestyď a pridej se!
  • Naší vesnici občas zaplavuje velká voda. Ale to se dá uklidit.
    • Tvů mozek zaplavila velká srač.a a nedá se uklidit.
  • Chtělo by to rozehnat je býkovcem, je to hrůza co se to dnes děje.
    • nebo poslat rovnou do plynu , co vy na to Petře ? *16*
    • A co se děje ? Kdyby ses narodil jako gay ..co bys dělal ??
      • Víte někdo se snaží odnaučit kořit a pít, těm silnějším jedincům to vůle vyhraje. Jdeli ale u těchto uchyláků o slabost, nemají ve smečce místo! Odstěhujte se kde to budou tolerovat!
      • Já ti řeknu co bych dělal, snažil bych se být co nejvíce nenápadný, tak jak to bylo dříve a určitě bych neprovokoval veřejnost jak to tito dobytkové dělají dnes, stačí ti takové vysvětlení ?
        • je jich více než si myslíš..takže se modli aby ses příště nenarodil jako oni *3*
          • takže jsi taky buzerant, jaj.
            • nejsem ani to nejde :ale co je komu do toho co dělají ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit