Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ta musí bejt mega vydlabaná diť je to jasné každému že je to jen nablejskaný houno? ne? no ti co ji to žrali i s naviákem jsou asi taky dobrej materiál.... věřit něčemu co je na FB :D
 • No pokud si myslíte, že se to týká jenom mladých a sociálních sití, tak se obávám že můžete být trochu zaslepení.
  Přesně tohle v jiné formě je hltání blbostí z blesku a jiných bulvárních médii, který už začíná být většina a jsou to nejprodávanější a nejčtenější denníky.

  Nebo dobrovolně hltat žvásty z různých "alternativních" médií, která Vám svou konspirační "pravdu" naservírují tak aby se Vás to co nejvíc zaujalo. Takhle si spousta lidí vymýšlí různé bláznoviny a opisuje od různých bláznů někde z webu prostě je to teď hodně in si myslet, že hlavní média vám ve všem naprosto lžou (neříkám, že ne, ale nebývá to tak tragické, každý občas něco zatají, nebo opomene říct, zvlášť záleží odkud tečou peníze. Pokud hlavně od lidí, tak je třeba lidi krmit tím co chtějí slyšet, ne tím nudným jak to je z různých pohledů) a jenom lži alternativních vás zachrání. Jsou to weby dělané na třískání prachů hlavně z reklamy, kdy se jim zamozřejmě hodí aby byl článek co nejvýživnější ať jej každý sdílí a tím naláká další lidi toužící pro "pravdě". Pokud si myslíte, že nepodléhte trendům, tak jste na omylu, každý nějakým podléhá aniž by si to uvědomil.

  jinak takovou sociální sítí je i tady tiscali. kdy tu spousta idí žije svůj alternativní život a ztrácí tak spoustu času.
  • Korporativní média jsou určena k manipulaci,stačí se pouze trochu zajímat o to kdo je vlastní je to zcela ve smyslu koho chleba jíš toho píseň zpívej.To že tady máme digitální demenci je jisté.
  • ... tento megaplk působí kouzelně ve spojení s jeho poslední větou :)))
   • ... vadím primitivům, proto sem chodím :)))
   • taky je tam poslední věta schválně nechaná. Je to i pro mě, že zaplétat se tu do siskusí nemá smysl. ale člověku to občas ujede.
    všechny plky nejsou prvoplánově dokonalé, člověk si musí očas nasypat popel i na vlastní hlavu
    • ... palec nahoru, rybko :)))
 • Za posledních dvacet let se také našim prolhaným poltikům skrze novinářskou žumpu podařilo části populace důkladně vymýt mozek. Díky tomu si s ovčany naše politicko-hujerská svoloč dělá v podstatě co chce a zdravé postoje obyvatel naší vlasti jsou často ozančovány za putinovské a xenofobní. Nejvýraznějším ohlupovačem posledních měsíců je pak pivní služebník.
  • Úkolem novinářů ve svobodné společnosti je, lidově řečeno, šťourat a co vyšťourají tak rozkecat. Proto se všichni lumpové bojí svobody slova a snaží se novináře umlčet. Dělali a dělají to nacisti, komunisti, islamisti a jiní -isti. Buďto novináře zavírají jako nacisti a komunisti, nebo je střílejí na ulici jako putinisti nebo je zavírají, mučí a podřezávají jako islamisti. A když ani jedno z toho nemohou, tak je alespoň nazývají "novinářskou žumpou". Který že to byl křivák co si ten termín vymyslel? *6*

   Ovčané líní přemýšlet skočí na kecy kdejakému křivákovi: "no jo, říkal to xy, napsali to tam a tam. tak to musí být pravda".

   Naproti tomu OBČAN si opatří informace z různých zdrojů, porovná je, posoudí věrohodnost a teprve pak si utvoří vlastní názor. *3*
  • přéééésně, viz tečka semjonovič
 • Uff, ještě že nejsem závislý na sociálních sítích. Nejsem závislý, ani je nepoužívám.
 • co ma to multinick semjon ?
  • ... nemusel jsi se přihlásit jako první, trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit