Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nedivím se panu generálovi, že to chce zabalit, když jej buzeruje politickokomediantské lejno s modrou knížkou.
 • Při vší úctě k hereckým výkonům p. Stropnického - měl by se vrátit tam, kde mu "pšenka kvetla". Myslím, že jeho veletoče ve funkci ministra obrany mohou směle konkurovat p. Baudyšovi a "pěnici" Vlastičce Parkanové. Zajímalo by mě, co těmto jeho "profesionálním výkonům" říká člověk, který - dle mě profesionalitu prosazoval a snad i dál prosazuje - pan ing. Babiš a pan ing.Faltýnek Jar.jako racionální praktici !!.
 • Takhle to vypadá když se komediantská rodina cere do politiky a vojákům do práce.
  • tlupa sasku a jak oraji s lidma .
 • Tak teď nevím, je to překlep, není to překlep:

  "Stropnický prý zcela ignoroval odporný názor personální rady, kterou sám zřídil."

  Slušnej výkon, tiscali.. *1* *1* *1*
 • Armádu řídí generální štáb, ministerští úředníci jsou pouze pro koryta a na dvě věci. jo na tři, ta třetí je korupce. Sám jsem odešel z armády před splněním věkové hranice 8 let po převratu po jmenování devátého ministra. Teď tam máme herce. Zatím nedosahuje kvalit astrologa Baudyše, který si sám prostřelil pistolí vlastní letadlo za letu. Škoda, že tehdy nespadl, zachránila by se Armáda České republiky. Já jen od té doby nosím plnovous. Dříve jsem se holil dvakrát denně...ráno pro velitele, večer pro manželku. Gen. Pavel by měl zůstat a do velení NATO delegovat Stropnického. Zahrál by jim tam lepší divadelní kus než NATO zatím provádí v podpoře armády Ukrajiny. Možná by skončil na Quantanámu.
  Britská modlitba "Bůh ochraňuj královnu by se uplatnila, ač ateista ..."Bůh ochraňuj AČR
  • no když si tak člověk zpětně promítne české ministry obrany, to je opravdu neuvěřitelné panopnikum... Baudyš, Tvrdík, Parkanová, Vondra, Peake a teď kašpar Stropnický... opravdu přehlídka neschopnosti a nekompetence. V podstatě jsme měli jen dva ministry, kteří měli o armádě páru - Šedivého a gen. Picka.

   Ale možných kandidátů je spousta: ještě nebyl ministrem obrany Michal Kocáb, "nastavovačka procesů" Alena Hanáková, jistě by obranu skvělě vedl i Vítězslav Jandák; a proč v rámci politické korektnostinedat šanci nějakému Romovi - co třeba Emil Ščuka?

   *2* *2* *2*
 • nemam zeleny mozky rad, ale tenhle general je 1000x vetsi format nez trouba Stropnicky!!!
 • To je nemoc demokracie. Někdo vyhraje volby a kamarádšoft se rozjede na plné pecky. Jsme skutečně švejkovský národ. To by ten Josef Švejk asi taky mohl dělat ministra obrany.
 • Generál Pavel je určitě inteligentní člověk a vážím si jeho upřímnosti s jakou se vyjádřil o Stropnickém. Myslím, že s tím jeho egem se trefil do černého. Kdyby byl Stropnický tak kvalitní herec a soudný člověk, tak by býval nikdy post ministra nevzal. Ale protože není ani jedno, tak teď před celým národem ukazuje svou nesoudnost.
 • Je potřeba dosadit ministra obrany, který bude chápat Rusko jako našeho spojence! *14*
 • A co kdybyste si to pěkně hezky přečetli?? Přeci tam píšou, ti naši redaktóři hlópé , toto: Cituji:Stropnický prý zcela ignoroval odporný názor personální rady, kterou sám zřídil.
  Inu, ono někdy je odborné fakt odporné. I psaní redaktorů zde!!
  • ...třeba měla personální rada fakt nějaké odporné názory, třeba že by Stropnický měl žrát vlastní výkaly... to bych blil. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit