Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kde Jan Drda a Právo berou tu troufalost tvrdit, že Peroutka něco takového o německém velvyslanci opravdu řekl. Slyšel tuto větu údajně Peroutkou vyslovenou ještě někdo jiný kromě Drdy? Peroutka strávil válku v koncentračním táboře. Kde ji strávil Jan Drda?
 • *1* *1* *1*
 • sdílím stejný pohled jako nick Pete. *14*
 • je to fakt ostuda co vyvadi...
 • Jsem ráda že jsem soudruha Peta pořádně naštvala. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

  jsem mladá holka. Podle vás jsem však ko ko dák která by měla být zavřená v kurníku. *8*
 • No jo, náš Simon,Simonka... nebo vlastně co? Diagnoza hodná detektiva či psychiatra. Pokud je to dědek Simon který se vydává za 25letou holku je to úchyl, kterého rajcuje naštvat okolí... pokud je to holka 25 let, tak úplně mimo ženské zájmy třeba psát o diskotékách a jiných dívčích věsech.. a pěkně drzá, arogantní a jak píše hlavně zajištěná, dle příspěvků umí snad pouze šlapat chodník a ještě se tím chválí, denně tady opruzuje, uráží a kdáká jak soplivé děcko do politiky.... to už je na větší diagnozu... Tak mne napadá velvyslanectvi USA - placený džob, nebo nemá snad Kalousek dceru?.... nebo že by Langšádlová? Jiné vysvětlení mi v tomto případě hlava nebere... *1* *1* *1*
 • Jsem demokratka! *16* *16* *16* *16*
 • Kdepak, to je jen jako, naše Simonka to jen hraje, aby vyvolala dojem, že je strašná demokratka. Má svý zadání, tak jí to nekaž.
 • máš pravdu soudružko Simčo, tak jako vždy. V pondělí večer bude schůze naší stranický buňky, probereme další kroky, jak se infiltrovat mezi ty imperialisty. Jde ti to dobře, už si tě všimli i ti vysoce postavení soudruzi v naší domovské skupině v Moskvě. Tak čest!
 • pátá cenová - demokratická v akci? *12* *16* *12*
 • Stalin pokud je nám známo, žádnou příručku o kempování nenapsal. Při pohledu na vás musíme konstatovat......běda nebožákům bez fantazie a smyslu pro humor. Proč nevymyslíte vy sám nějaký vtip či ironii místo laciného politického tlachání? *8*
 • Hitler byl vrah ale Stalin ještě větší. Přesto ho někteří rudí pomatenci dodnes pslavují.
 • Jsem mladá holka. Jsem ráda že se užíráte závistí dědečku. *15* *15*
  Cítíte se osamělý. Co kdybych vám večer přečetla nějakou pohádku?
  Na jiné příjemnější věci už asi večer síly nemáte.

  Narodila jsem se v roce 1990 takže jsem demokratka. *14* *14* *14* *14*
  Co jste v té době dělal vy? S pláčem schovával rudou knížku do šuplete že. *1* *1* *2* *2*
 • jasně, každý jsme tím, kým se cítíme být. Ehm, ty odpadky vás delší dobu iritují, bůh ví proč? *1*
  Každý člověk má právo hodnotit, to ano, ale slušní lidé záměrně nepokřivují historické události, ani za odměnu ne. Právo hodnotit je vždy významnější za předpokladu, že dotyčný mohl osobně dobu posoudit na základě vlastního poznání. Takže, já se k té době hlásím, ve smyslu, že jsem v ní žil, vy tvrdíte, že ne, že jste ročník 1990. Já vám to sice nevěřím, ale, lžete si vytrvale a nám také, klidně dál. Ale od lháře potom jaksi jeho "argumenty" nejsou přirozeně v oblibě, nikdo slušný lháři nevěří. Jen stejný lhář.
  Nikde neobhajuji Stalina a nemám proč obhajovat zločiny, které kdy byly na jakékoliv straně spáchány-kýmkoliv.
 • Jsem mladá holka. Kluk tedy chlupaté hrubé stvoření na vynášení odpadků jste vy.

  O zločinech socialistického režimu je toho známo dost. Slušný člověk totalitní
  Sovětský režim rozhodně podporovat nemůže!!!

  Každý člověk má právo hodnotit dobu události a aktéry. Stalin zůstane vrahem
  a rudá propaganda na tom nic nezmění.

  *15*
 • být narozen v roce 1990 a diskutovat o době socialismu, 68´ a dalších tématech přenechte těm, kteří to prožili a mají tímto logicky znalosti a zkušenosti. Vy, zprostředkovaně, budete pouze omílat to, co kdo řekne, aniž jste to mohl posoudit tak, jako třeba já.
  Na mé otázky neodpovídáte-tak jako vždycky, takže, musím konstatovat, že pravdu mám zase já. Možná to bude tím, že já si na nic a na nikoho nehraji, nejsem nikým placen za podsouvání dezinformací a nedělám si z těchto diskusí takovou prču, jako vy, nicku Simčo.
 • neudělali nacisti, je otázka na ně, ne na mne. Já nejsem ani nacista, ani nacistický obdivovatel Peroutka, ani kariérista, kolaborant a sukničkář, sebevrah Moravec.
 • Co mu tací, jako ty "povolí"? Tipuji, že nic. Jenže, toto je Zeman, ne Schwarzenberg, který měl být nastrčenou figurkou! Ten Schwarzenberg, který není ani Čech. A ty, který nadáváš na české prezidenty, Beneše, Zemana, máš ještě tu drzost tady špinit naše prezidenty?! Takhle ne, proněmecký zmetku!
 • ... nic nového v Čechách, tak kde je ten PROBLÉM ! *2*
 • Povězte taky něco málo, jako znalec turistiky, také o turistovi soudruhu Džugašvilim (Stalinovi) a jeho turisticém působení - již od tzv. VŘSR (to byl Hitler ještě v zákopech).
  Jen tak pro vyváženost a objektivitu, ať se všichni poučí ...
  Nápověda: např. Kavkaz, Střední Asie, Ukrajina, Pobaltí, Finsko, Persie (Írán), Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Československo ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit