Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni to zřejmě úmyslně ženou do násilí,proto si myslím,že tím něco sledují...Stačilo by přivést pár státních zástupců a soudců a policistů z vyspělých zemích a zmapovat vše od roku 1990 a vynést tresty a odebrání majetku,a pak zavést všechny normy jako v Německu tzn.majetková přiznání,atd.,a udělat na podzim předčasné volby,protože politiky jsem navést nemůžeme a ani nás voliče vyměnit nelze.Věřím,že je tu krize morální a nikoliv ekonomická,a když bude fungovat vymahatelnost práva,tak věřím,že ekonomika půjde také nahoru.Ale revoluce ,se již po zkušenostech obávám,protože vždy požírá své děti.
    • Je tu ještě jedna možnost: Zříci se tohoto prašivého státu, jehož obyvatelé nejsou schopni si sami vládnout a připojit ho k demokratické zemi. Viděl bych to na Německo. Tam ty zákony už dávno jsou a fungují, tady je ti čeští kriplové nikdy sami proti sobě nezavedou.
      • Také občas sním o Rakousku-Uhersku. *3*
  • Ono kdyby ty reformy udělali alspoň nějak rozumně a s ohledem na lidi, kterých se to nejvíc dotkne, pak bych neměl nejmenší problém tuto vládu podporovat, ale místo toho si chtějí schválit zvýšení platů 230 000,-, fakticky den po uzákonění vyšší DPH, což ukazuje, že dělat poslance není služba veřejnosti, ale perfektně ohodnocený byznis a celé počínání vlády za poslední 2 roky mi spíš připadá, jako cílená likvidace toho, co se tady těch 20 let snažilo mnoho lidí vybudovat. Jinak pane Jindřichu63, to vyjití do ulic je přesně to, čeho oni chtějí dosáhnout, aby ospravedlnili stanné právo. Je potřeba být v tomhle ohledu chytřejší než oni a jedinným východiskem se mi zdá neformální založení paralelní vlády a tisknutí vlastní měny, v jejímž stínu by ta původní zanikla.
  • Pěkná reforma poslanci tedy vyžírkové chtějí zvýšit mzdu místo toho aby zaplatili dluhy které rukou společnou nadělali. Oparvdu jsou tak hloupí že netuší že bude zase revoluce a nikoli sametová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit