Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Škoda, že nenazpíval nějakou vlastní písničku. Abychom věděli jestli vůbec umí zpívat. Krást cizí písně a šidit hlupáky playbackem to je na Bílého Andreje

  • Tolik penez co utratil mistr Gott za své skladby jsi v životě neviděl a to te sere nejvíce.Nulo.

  • A to má být jako úsměvné? Nebo pokus o sociální humor? A to vy tam pod mostem jste všichni takoví mudrci?Holé zadky zas dělají jako chytré?Jediné štěstí že dokážeš všem ukázat cestu.

 • Opravdu nic proti nemu, ale vseho moc skodi...

  Znate to - otevru noviny - Gott, otevru radio- Gott. otevru televizi - Gott...

  Jak to pokracuje zname...

  • Vy snad máte nějaké výhrady k práci investigativních novinářů, kteří věnují nezměrné úsilí a často i nasazují vlastní život, aby vám přinesli nové objevné poznatky a zcela nový úhel pohledu na skutečnost, tak žhavou?

   • Synu, temi novymi poznatky mas na mysli psat 14 dni o smrti a pohrbu Gotta...?

    • Nepochopila, né nadarmo se říká: "Blbý jak kolobežka"!

    • Samozrejme. I novinar ma pravo na dlouhe vedeni, pokud samozrejmě vami uvedeny casovy interval nevenoval dukladnemu proverovani zdroju.

 • realista

  Karel Gott byl bez nadsázky Vyjímečná Osobnost a Hvězda První Velikosti. A to nejen po stránce umělecké, nýbrž i lidské. Je zajímavé, že zatím po celou dobu co se o něm všude diskutuje, nikde nezazněla jedna docela zásadní věc. Nebo jsem si toho aspoň nevšiml.  Karel Gott varoval, že Lidstvo čelí hrozbě globální  diktatury. Moc dobře si uvědomoval kam svět spěje. Různí členové Bilderbergu, které máme i u nás, a jejich všudypřítomní (i zde) mediální lokajové by ho dle svých nálepek označili jako "konspiračního teoretika". Takže nejen "my dole" si uvědomujeme mocenský a politický odpad, který se nás snaží řídit, nýbrž i on o tomto nebezpečí mluvil, byť ne moc často, víc se přece jen věnoval rozdávání radosti a naděje svým zpěvem. Je docela dobře možné, že se nacházíme v podobné linii dějin jako v roce 1937 kdy zemřel Masaryk a v roce 1938 začalo peklo záborem Rakouska a Sudet které vyůstilo ve válku. Dějiny se často zvláštními podobnými způsoby opakují. Dobře se dívejme kolem sebe co se může dít a co nám může hrozit......Můžeme říct jediné.... Gott Odešel. Bůh s námi.......  

 • Obřad a mše byly přiměřené, vyvážené a bez viditelných chyb. Rozloučení s Mistrem bylo důstojné. Uzavřela se tak jedna celá éra, kterou můžeme nazývat Gottova éra.
  • Souhlasím. Ale to co za svůj život vytvořil, to přetrvává dál. Já mám většinu nahrávek s jeho hlasem na CD a dokonce na mg páscích a gramofonových deskách. A často poslouchám francouzskou hudební stanici Dreyeckland, kde pravidelně přehrávají Karlem Gottem zpívané písně v němčině. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit