Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, tak Grónsko bude zase Grün jako bylo možná ještě v prvním tisíciletí... proto jej irští a vikingští mořeplavci nazývali Gronland - Zelená země...

    Takže asi nic nového pod Sluncem. *4*
  • Hmmm,a co jako? Saharou také protékaly řeky,tak proč nechodit kácet časem do Gronska? Skoro zbytečné bádání,škoda financí *3*
  • Gronsko možná tak pokryje Bursíkův LES
  • A objeví se tam všichni blbci z politických stran.To bude ráj.
  • Podle mně jsou tihleti "vědci" absolutně zbyteční a je to házení peněz oknem.
  • To zas někdo z redakce objevil Ameriku. Každé malé dítě ví, že Grónsku kdysi pokrývaly husté pralesy. Vždyť název Greenland znamená Zelená země... Jedná se asi u redaktorů o velmi rozšířenou virózu zemanovského typu, jinak si to neumím vysvětlit. Kdyby blbost nadnášela, tak v redakci by měli psací stoly u stropu...
    • Ano, každé malé dítě se rodí už s touto znalostí. Každého, kdo to neví tedy můžeme rázem a radostně považovat za blbce
    • Tož tak to vidite vy z té začmouzené Ostravy? Co to má co společného se Zemanem? Měl jsem jinou představu o ostravacich. A že by měli psací stroje - ty musíš být ostravaku pod vlivem virózy.
      • To mi řekni,co má Grónsko společnýho se Zemanem??
        • Ptáš se toho, kdo se ptá na to samé !
    • A není to tak dávno...Jěště ve 12.stol,bylo obydlené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit