Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jen čumím a čumím co vypadlo z p. posr. Jiřího Zlatušky " Zlatuška to ale označil za nesmysl s tím, že rychlost internetu neovlivní rychlost odesílání dat.". Velmi by mě zajímalo, jak jeho moudro funguje v případě, rychlost internetu se limitně blíží nule (toto se dá nazvat bez připojení - ANO, nebo ne?)
  • Zdá se, že jedna z možností, jak vybrat více peněz od podnikatelů, než dosud, pěkně rozohnila pravičáky. Je jim dobrý každý, i pseudoargument, na to, aby schvalování protahovali. Nakonec jim stejně asi zbudou oči pro pláč, protože většinu v PS nemají. Zda od vlády je to dobrý zákon, prověří čas, a pokud ano, Kalousek, jako již pokolikáté, prohraje se svými lživými argumenty.
    • Pravicovost znamená vyznávání pravicových hodnot, mimo jiné také tradiční morálku. Člověkem s pravicovým chováním se nestane levičák tím, že si oblékne pravicový kabát a srší pravicovou rétorikou.
    • Ti co si nakradli miliardy už to maj na háku a teď tvoří jeden debylnější zákon nebo vyhlášku za druhým to co se tady valí za ko.otiny,má do normálu hoodně daleko,vojna pro ženský,uprchlíci,
      špiclování internetu a mobilů atd
      Na to miliardy jsou ale pár mega na Klokánka to je problém..proč asi?
  • Kdyby zámečník dostal za práci pět stovek Kč a neposlal Babišovi účtenku a nezaplatil z toho daň, to by byl zločin. Jó takhle pět set milionů nebo dokonce pět set miliard, to by byla jiná, to není třeba hlídat.
  • bezregistrace
    Jak jen bude Simon přispívat do diskuze až to spustěj ....to bude pro něho dosti těžké když nebude moct posílat svý přiblblý příspěvky a tam bude tolik připojených
  • Vždy jsem byl podporovatelem/voličem ODS, popř. TOP - to co však teď předvádí bezvýznamný, nečitelný, ne...,ne.. komik Fiala a exministr financí Kalousek je totálně na zvracení.
    Jestli někdo rozvrátil poslední skupiny voličů jejich partají tak jsou to právě tito dva.
    Jak absolutně nefandím Babišovi, tak zavedení registračních pokladen včera již bylo o několik let zpožděno.
  • Tuhle jsem na ulici slyšela,že největší podvodníci a vyžírkové sedí ve vládě,parlamentu a senátu...
    Nu což dostaneme koblihu-koňskou ANO bude mu ještě líp *1*
    • Jenom malé upřesnění:
      parlament = poslanecká sněmovna (dolní komora) + senát (horní komora)

      Ale jsou tam ti koho si volíme. Někomu ovšem stačí kobliha a už ví koho volit. Někomu ale stačí říci "nikdo vám nemůže dát to co my vám můžeme slíbit". *1*
      • I já si Tě dovolím opravit . Tvoje parlament = Parlament a senát = Senát *1*
        • *1* *1* *1* *1* paralen a sernát *1* *1* *1*
      • Děkuji za opravu,trochu mne to rozhodilo *2*
        Jinak já nevolila ani ODS.TOP O9,ČSSD,KSČM,ANO,LIĎÁKY nebo ZEMÁKY myslím,že tito všichni se již projevili a projevují.Pokud se má něco změnit dle mého to těžko půjde se starými
        profesionálními pimprlátky *3*
  • konečně se začne bojovat s podvodníky,které podporoval Kalousek.
    • o ty svatá prostato *2*
  • Pravice ať všem poctivým občanům políbí pr..... Elektronická evidence už tu měla být zavedena dávno, hned jak to technologie dovolovala.
  • Dokud není v ČR důvěra jak ze strany plátců ,na druhé straně příjemců-to jest státu-,musí se přikročit k nouzovému,ale přitom spravedlivému postupu.Zavedení elektronických tržeb se u OSVČ nelíbí jenom těm,kterým se ztíží odolnost k neplacení daní.Proč to?Nedělejme si iluze,že různí fiškusové přestanou podvádět a začnou platit spravedlivé daně.Ale na ty musí stát dohlédnout a dovést je i skřípnout.Raději ať neplatiči daní z řad OSVČ skončí s podnikáním,než dávat špatný příklad ostatním.
    • Jasně půjdou na pracák a ty je budeš živit *2* mají se chytat a soudit miliardoví podvodníci a né
      šikanovat malí živnostníci to nic nepřinese,už H.de Balsac řekl-za každým obrovským majetkem najdeš zločin *13*
      • Když vás nazvu žvástavým troubou bude to velice mírné označení.
        My normální, máme pokladny registrující každý pohyb již dávno a nemáme s tím nejmenší problém.
        Ovšem šmelináři nejrůznějšího ražení se samozřejmě brání zuby nehty.
        Příklad naprosto běžná situace
        - s účtenkou za 100,- bez ní za 60,- - zdá se to normální ????
        - hospodský - nákup v super/hyper marketu - bez účtu, v ofic. nákupu max. 50%, prodej bez účtu, ....
        - "naši" drazí/levní řemeslníci - dříve trefněji zvaní "meloucháři", ....
        - cca tisíce dalších příkladů, ....
        Můžete mi prozradit jak to dělají v civilizovaných končinách Evropy, kde ke každé malé zmrzlině v hodnotě pár centů dostanete automaticky účtenku, ........
        Jen blbé kydy podvodníků, šmelinářů a bohužel i některých politiků jsou jen ukázkou finační žumpy v CZ.
        • Možná to tam jde proto,že je to civilizovaná končina *4* otázkou je jaké mají daně,zda posílají
          účtenky on line,zda se tam na vládě krade stejně jako u nás....
          Dovolím si tvrdit,že u nás je to jako černá díra ve vesmíru,jedno kolik se tam hodí vše zmizí v nenávratnu
          aniž by to řadový občan nějak pozitivně zaznamenal *9*
          • Ano v tomto máte bohužel pravdu - ale doufám že jen částečně!
            Daně - toť samozřejmě problém každé ekonomiky -vyšší/nižší - nikdy to nebude samozřejmě úplně spravedlivé - a jak říká klasik -no vovovo tom to je. - a nic s tím nenadělá žádný režim - pro někoho budou opticky malé, pro někoho velké, ..... (kromě komoušů - ti to neřeší -seberou všem všechno a je po fťákách, kdo se vzpříčí jde do krimu,....)
            Nejsem "super znalec světa", ale přece jen něco ve svém kmetském věku mám za sebou - takže s tou černou dírou v CZ s Vámi musím bohužel souhlasit a že to běžný občan je ztěží zaznamená ...???, toť otázka. Proč třeba současní soudružská vládní koalice zrušila to co se osvědčilo (byť dílo Kalouska a spol.) a teď si "drbe hlavu" jak zpět a "neztratit" tvář, .....
            Asi je zbytečné dalších odstavců - to je na rozsáhlou diskuzi.
            Co přesta vymýšlet vymyšlené a zavést to co již dávno v civilizovanějších zemích funguje však ono se to časem podá i u nás.
  • Správné rozhodnutí, ministra financí plně podporuji.
    • asi pro něj makáš nebo jsi neználek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit