Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se Zeman neomluví tak mu rozbiju hubu.
    • veliký silák sajmon
      • ruský teplouš a Semjona kterého jsi tuvytvořil ty sám si strč do zadnice prasáku
  • Kdyby nebyl ruský josef40 komoušem nestal by se homoušem.
  • Simon pracujici s nekolika nicky najednou nam chce dokazat, ze tu neni sam. Vid ty teply prase Simonovo..hi..hi..blbec teplej je porad sam
    • Představ raději tvoje nicky ruský teplý Prase Josefe BTW hrdino Putine břehu kulihrachu *15* *15* *15* Klikni si zas plus 7 za sekundu KSČ Magore *15* *15*
      • sajmon, nebo ne
        • spíše ty ruský homosexuále z rdakce když ti vždy ve vteřině přistane plus 7 bodů *2*
          • to tě posílí sajmon
            • Nudíš ruský homouši semjone BTW
  • Miloš Zeman je pedofil a zneužívá malé děti ze školky.
    To jsem četl takže článek existuje i když ho nikdo z vás hlupáků neumí najít. Pche
  • Kdyby nebyl Zeman kookotem nestal by se komoušem.
  • Koukám že ruský teplý prase Semjon BTW tu dostává pořádnou nakládačku.
    Redakce kde je ten homouš zaměstnaný mu tradičně klikla plus sedm bodů za sekundu a zablokovala mínusy.
    • u klávesnice, sajmon, nehledej
      • Sajmona Tečku a jiné tvoje figurky které tu tvoříš si strč do zadku ruský homouši komouši josefe 40 *1* *1*
  • My Zemanoští teplouši lezeme do zadku skřeta Putina. mňam. Mlask. *14*
    • je ti tam teplo sajmon, viď
      • Ano my Zemanovci a KSČ Magoři lížeme ruské perdele už desítky let *14*
        • chutná ti to, sajmon, my víme, dobrou chuť
  • Český novinář Ferdinand Peroutka před více než 70 lety prorocky a nadčasově publikoval svůj článek v časopise Přítomnosti s názvem „Prezident Zeman je lhář“. Sice nemohu přesně citovat, protože si nepamatuji, kde přesně jsem tento článek viděl, nicméně jsem si jistý, že jsem ho od Ferdinanda Peroutky četl a že existuje.

    O pomoc s nalezením tohoto článku jsem pak požádal svého čtyřnohého miláčka, psa Huberta. Jedenáctiletý labrador dělá vše pro to, aby tento článek dohledal. Zatím lze doložit řadu morálních selhání prezidenta Zemana. Nebudu je zde vypisovat všechny, protože by to byl dlouhý seznam. Nicméně pěkný seznam (i když neúplný) již vytvořil Jiří Pehe, odkaz na jeho článek zde.

    Nicméně jsem férový člověk a slibuji, že pokud se článek do konce června nenajde, omluvím se. Nikoli však za to, že bych snad někoho očernil (morální selhání prezidenta Zemana jsou zjevná), ale za to, že jsem článek já ani můj čtyřnohý kamarád Hubert nedohledal. Následně pak vypíši tučnou odměnu za nalezení tohoto článku.

    Závěrem bych rád zdůraznil, že pokud budou historici tvrdit, že takový článek neexistuje, nevěřte jim. Podle zkušeností mého čtyřnohého přítele se snaží vše překroutit a nedá se jim vůbec věřit. Věřit lze totiž pouze mně a mému tvrzení, že jsem tento článek viděl.
  • Co Rus to homosexuál a blb.
    Na Tiscali je BTW Josefů 40 důkazů více než dost.
  • Koukam, ze jste to tady tomu teplymu praseti Simoniku nalozili. Z toho se teply prase Simon bude psychicky tezce zotavovat, vid ty hulibrku Simone. Slouzis tady, ty teplej kreteene jenom k pobaveni osazenstva, ty smradlava americka filckoo..hi..ho
    • Koukám že ti nejde dát minusovej bod ruský teplouši Josefe z redakce tiscali.
      • Takovej kreteen jako ty s rozumem orangutana, to se nemuzes divit, blbe..hi..hi.. kdyz si Simonovic hovadoo
        • Já se nedivím. Dávno vím že jsi zaměstnanec tiscali ruský teplouši Josefe.
          Proto ti vždy skokne hromada plus bodů zatímco mínus ti dát nejde. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší