Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je všechno hezké ale s porodností 1.5 na rodinu a v tom jsou i ty vícečlenné rodinky na sociálních dávkách tyhle teorie jdou stejně slepou ulicí.Prostě naříkání na osud a že stát nic nedělá pro rodiny s dětmi je na nic pokud pro bezdětnou personalistku a manažerku bude ženská s dvěma dětmi zapovězený pracovník.Ten stálý ekonomický růst není zadarmo a je vidět že za něj platíme vymíráním.
  • doporučuji ti shlédnout dokument ČT samoživy a hlavně si přečíst tu krásnou větu na konci pořadu
 • Milí Češi, Moraváci i Slováci,
  tento režim je již tak zkorumpovaný a politici tak pyšní a přesvědčení o své neomezené moci, že se nestydí rozkrádat stát různými privatizacemi, amnestiemi a rozprodáváním státního majetku za hubičku kamarádům s tučným všimným pro sebe, a potom přidat důchodcům s příjmem okolo deseti tisíc 40
  korun, ale poslancům, kteří s vedlejšími přivýdělky v různých podnikových radách berou statisíce dají 14 % ze základu, soudcům 9 % a další
  vyjmenovávat by bylo na týden. Co je ale do nebe volající, že "Oni, tmaví, ukřičení a stále se ohánějící diskriminací" - dostanou bez práce byt, sociální dávky, příspěvky na energie, zařízení bytu, zdravotní péči i školné a dokonce ochranu policie. A ještě stále vykřikují, že pro ně stát nic nedělá a že je lidé označují hanlivým názvem "nepřizpůsobiví"!! Je jedno, jak je budeme nazývat, jestli Romové nebo muslimové. Státní agentura pro začleňování Romů obdržela v minulých dnech od státu opět částku 200 000 000,- Kč a na děti s leukémií se sbírají víčka od PETek! Přitom nevládní organizace v ČR berou celkem za jeden rok přes půl miliardy Kč dotací na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro žádní nejsou, proč to není pro naše nemocné děti,opuštěné děti v Klokáncích či invalidy??? Dovážejí se v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale naše děti jim za pomoc nestojí, pro ně peníze nejsou !?! Budeme s tím už konečně něco dělat a při příštích volbách se podle toho zařídíme? Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé, vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné, děti v Klokáncích.
  Ale kolik peněz z naší práce stojí taková normální "romská rodina"a co teprve bude stát daleko početnější "muslimská rodina", pokud si je sem necháme nalézt a množit se" ?
  MUSLIMOVÉ a ROMOVÉ budou mít téměř vše zadarmo: bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové než důchodci a lidi, co přišli o práci, tedy ti, kteří celý život pracovali pro vlast, budovali ji a hlavně - odváděli daně ! Ti, kdo poctivě pracují, živí líná, sprostá a primitivní individua, která nikdy pracovat nebudou a žene se sem horda ještě horších, kteří nás nebudou jen vyžírat, ale půjdou nám přímo po krku ! Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakou přiblblou ochránkyní práv, že je živíme špatně???
  • Ať si je vezme na měsíc domů a pak
   něco říkat do médií. Zrovna tak jako Husejn z OSN, který nás kritizuje a přitom jeho bohatáSaudská Arábie si nevzala jediného imigranta - bratra ve víře se stejným jazykem i zvyky ! Proč za nabízených 800 miliard Eur, která chtějí věnovat na výstavbu mešit v Evropě, pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli práci ? Chtějí nás prostě zlikvidovat, naše svobody, kulturu, zvyky a zabrat naše ženy, děti i výsledky tisíce let práce našich předků! NEDOVOLME TO ! Kdybych vylovil zlatou rybku, přál bych si, aby se ženy politiků z nákupu vracely uličkou "černé většiny" po pokálených schodech a měly od nich počmárané a poničené dveře. Aby za rozbitým oknem poslouchali hluk, nadávky, vulgarity a řvaní - lidové umění utiskované menšiny - a napjatě hlídali, kdy se za rohem objeví jejich ratolest, plížící se se strachem ze školy. A aby si vyzkoušely žít bez blahobytu, ochranky a střežených rodinných haciend a třásly se strachy, kdy si je vyhlídne nějaký nadržený imigrant plný testosteronu a znásilní ji, či jako zvrhlý pedofil bez váhání použije ke svému chtíči její malou dcerku a zařadí je tak obě do kolonky "neobjasněné zloč iny" ! Toto už se totiž běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude tam, kde je vítali s otevřenou náručí a oni už jsou rozlezlí a přesvědčují nás, že jsou pány území, která zabrali!!! V Anglii říkají znásilněným holčičkám "EASY MEAT" - snadné maso!!! Soudci se jich bojí a odsoudí raději místní obyvatele. Opravdu Vám to nedochází, páni poslanci a senátoři, nebo máte pocit, že Praha je daleko a vás se to stejně netýká, neboť to vaše ochranka nedovolí? Kolik z vás by je chtělo mít za sousedy? Nebo si tímto způsobem zvete k udržení své moci další miliony nových voličů a hodláte z nich udělat ozbrojené Lidové milice jako Merkelová ? Tam již údajně chodí po městech a upozorňují na nevhodné oblečení, zakazují Rakušákům jódlovat, chodit se psy, kde se pohybují muslimové, neboť je to nečisté. Všechno je uráží a salámovou metodou odkrajují stále více našich práv a zvyků ve jménu diskriminace a práva šária. Někteří starostové měst již vyvlastňují nadměrné byty, aby měli ubytování pro imigranty, vlastní vojáky vystěhovali z kasáren do stanů, blíží se zima a vůbec jim to není blbé. Kdy začnou totéž dělat i naši přisluhovači EU s námi?!
   Dr. Hnízdil kdysi napsal, že vláda tím, že stresuje svůj národ nekompetentním rozhodováním, podporováním korupce a zlodějen a vytvářením nejisté budoucnosti, je přímo odpovědná za kvalitu zdraví národa! Musím s ním souhlasit jen napůl, vláda je totiž nyní přímo odpovědná nejen za naše zdraví, ale přijímáním kvót a příkazů z Unie již dnes ohrožuje i naše životy ! Ale na to jsme jí ve volbách mandát nedali. Pokud si pamatuji, žádná z volených stran neměla ve svém programu z nás islamizací naší země nadělat otroky ! ISLÁM není slučitelný s jakoukoli demokracií, je to TROJSKÝ KŮŇ V EVROPĚ !
   Čím víc nás bude nesouhlasit, tím více se budou nuceni i politici zamýšlet nad svou i naší existencí. Zlo využije vždy náš soucit jako slabinu ve svůj prospěch !
   My jsme je sem nezvali, ani je tady nechceme ! NECHCEME BÝT DISKRIMINOVANÍ VE VLASTNÍ ZEMI A ZE SVÉ PRÁCE ŽIVIT DARMOŽROUTY ODKUDKOLI ! CHCEME BEZPEČNOU BUDOUCNOST A SVOBODY PRO NAŠE DĚTI ! A POKUD NAŠI POLITICI NECHTĚJÍ BOJOVAT ZA NAŠE PRÁVA A BRÁT OHLEDY NA NAŠE POŽADAVKY, MUSÍ BÝT ODVOLÁNI, JSOU NÁM NA NIC !
   • Jinak nevím proč hovoříš k občanům ČR jako ke Slovákům,ty Moraváky bych ještě skousnul i když nevím co je národnost moravská.Dneska nejlepší zaměstnanec firem v ČR dle personalistů a manažerů je bezdětný Slovák(či Slovenka)který je mírně v exekuci ,nejlépe na Slovensku,bydlí na ubytovně a jemu mezi 25 až 35 lety a neumí anglicky či německy jo a je pod agenturou..Tím že je bezdětný je flexibilní,když nemůže domů tak snadno neuteče,tím že je na ubytovně tak je zpravidla radši v práci než na pokoji,je ve věku kdy něco vydrží a neumí jazyk ,pak nepláchne dál na západ kde mu daj víc no a agentura ho má zcela v hrsti.Nejhorší zaměstnanec dle personalistů a manažerů je po vyučení bez praxe(kde jí má asi nabrat),matka s jedním a více dětmi(co kdyby bylo dítko nemocné )a zaměstnanec nad 50 ten (už prostě nedokáže co ve 30,) jo a nedej aby se ještě chtěli stát kmenovým zaměstnancem..Když budeš tvrdit na manažerské funkci aby dali šanci radši těmto lidem když zde žijí a jsou základem zdravé společnosti tak minimálně budeš mít zaražený kariérní postup a budou se tě chtít zbavit a to i přesto že jste podepsal kodex ve firmě kdy tě za tvé názory nikdo nebude odsuzovat a pronásledovat.
    Naštěstí se to začíná někde měnit ale ta matka s 3 dětmi a lidi po 50 to stejně mají těžké.
    • Zapomínáš že tu slováci žijí a že druhý úřední jazyk čr je slovenština
     • Tak to si asi vedle to možná bylo před 1.1.1993.Slovák je zde cizinec jako každý jiný ,jen nemá jazykovou bariéru a úředním jazykem v České republice je čeština !!!!!,v rámci EU pak druhým ale nikoliv úředním jazykem je angličtina.Ale to je přesně to o čem hovoříš,Slovák žijící v Česku má chtít mluvit česky a ctít zákony této země .To že sem tahají svoje zvyky ze Slovenska kde se kolikrát ani spisovnou slovenštinou nedorozumíš je právě ta chyba.Napadá mi analogie s Izraelem kde se sebralo tolik židů v bývalých postsovětských republikách když je tam od r1945 tvrdě pronásledovali.?To jsou ekonomičtí migranti jak vyšití kteří se staly židy aby mohli emigrovat do Izraele a přesto že ve své komunitě mluví rusky nedovolí si veřejně tvrdit že je to druhý jazyk a propagovat komunismus a že to jsou v 90 procentech bývalí komunisti nepochybuj,ale chtějí tam žít tak se učí hebrejsky,přešli na jejich náboženství a sakra si rozmyslí porušovat zákony -protože by do 24 hodin seděli v letadle směr Moskva.Pokud se zastáváš Slováků ,tvrdím jedno budujte svoji zem a buďme dobří sousedé a necestujte za prací,nejdřív jdou vš pak sš a nakonec i vyučení ,co zbyde ve Vaší zemi?
      • Bohužel je tam i slovenština protože ti to tak vysvěTlila ČT když se jí zeptáš proč někteří její moderátoři hovoří slovensky. *15*
     • v čechách je druhý úřední jazyk slovensština ?? *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • koukám jak zjara a to se blíží podzim *1* ,co ty na to?Někteří Slováci si holt nevšimli rozdělení. *1*
   • Velice hezky napsané. Naprostý souhlas. Ve volbách samozřejmě nemůže dostat můj hlas strana, která je tolerantní k "nepřizpůsobivým" a k islamistům.
 • Stačilo napsat jen "záměrná provokace". Nebylo potřeba zase vyvolávat antitrumpovské štvaní, milé Tleskali.
 • Všichni amrdólové jsou vrahouni a stejně jako naši havloidi smrděj chcánkama!
 • Kačer Donald Trumbera bude dobrým prezidentem!
  • Jako ten náš Bubble Bum of Alabama
   • tak vidíš Sajmone, že je tvůj milovaný prezident!
 • americký hnus, je mi z toho špatně z teroristů
  • Hele, juro, proč se neodstěhuješ do své země zaslíbené ve východních stepích?
   • proto, že je mu špatně z amrdólských vrahů
 • nejsou vhodná témata. Tak se vyhryzuje na okolí. A přitom by stačilo se pravdivě rozepsat jak a co si vyžírky z Afriky dovolují. Jak roste agresivita těch z gumových člunů. Jak si dovolují verbálně napadat lidi na ulicích. Jak je pro ně policista bez psa - figurka pro posměch. Ale v Berlíně pořád dobrý.Všechno ustojíme. Držíme vám hoši palce. Ale jak budou vypuštěni vandráci k nám, poznají co je to ponížení a opovržení. Tato země není pro každého.
 • Jestli někdo přispívá k zániku Evropy a podobá se tím Hitlerovi, tak je to jejich Merkelová.
 • vyřeší dřve nebo později příroda. Reprodukce černých totiž převyšuje reprodukcii bílých. Jednoho dne si tak černí budou moci demokraticky navolit celý státní aparát a v USA konečně nastane ráj na zemi, kde budou všechny problémy vyřešeny.
  • ...tím, že bílí budou nemilosrdně zlikvidováni. I kdyby zbyl jeden jediný bílý, pořád je to potenciální rasista, otrokář, nacionalista a fašista a takoví lidé nemají na světě místo! Vítejte v krásném barevném světě, čistém, plném pozitivních ideálů, lásky, rovnosti a bratrství!!!
   • Pěkně napsany článek é... Slza mi za CNN ukápla.... Když už se autor začal věnovat rozboru faktické podstaty titulcích stránek, doufám že nevynecha "islám, náboženství míru, vecneho"... Opravdu budu rád za podobný rozbor včetně historie otroctví a prostě krásně od podlahy :)
 • A že zrovna Germáni, co dali světu dvě války na všech kontinentech, si dovolují kritizovat představitele národa, který jim po II.WW významně pomohl !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit