Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Halík toť satan sám, stačí se na něj podívat, pryč od něj.
 • Halík to je člověk stále stejného smýšlení,mluvení tak jak jej znám mnoho let,velmi málo lidí se může k němu přirovnávat,vzláště politici a jiní přisluhovači.
 • Katolická církev si myslí že je neomylná a její představitelé se tak tváří a chovají , ale přes to lepší Halík , než Klausovci !! Protože ti vůbec nechápou o co tu jde !!

  Kdo chce přečte si nějaokou knihiu od pana Halíka a pochopí , že je to pán se širokým rozhledem, narozdíl od Klause !!
 • Páter Halík se těší velké úcty jak věřících tak i ateistů. Nazývá věci pravými jmény a nebojí se říci pravdu. V hradním prostředí se však v současnosti pravda a láska nenosí.
  Po prezidetských volbách Hájek skončí v propadlišti dějin zatímco profesor Halík bude pokračovat.
 • Halík, jeden z největších farizejů, chytrolín, moralizuje druhé a sám....
  • a co sám ?? na tebe nemá, ty farizeji
 • Tradiční hodnoty církve jsou hlavně touha po moci, poslušnost od lidí a pokrytectví, které se schovává za "něco či někoho" s principem kázat vodu a pít víno. To už věděl a kritizoval i Jan Hus. Takže vlastně žádný velký rozdíl mezi dnešními pány. Takoví si budou vždy rozumnět a jako vrána vráně si oči nevyklovou. Ti se budou vždy ruku v ruce doplňovat, protože jim jde o jedno a to samé. Jen ti lidi to vše budou platit a odpracovávat s tím, že někteří tomu dokonce budou věřit. To platí jak u církví,tak u politických stran.
  • Díka přátelství presidenta Klause kardinále Duky, funkcionáři katololické církve zahájili velkou ofenzívu. Kardinál Duka je všude. Téměř denně je v televizi, v novinách, žehná v kabině futbalistů /nevím co a koho/, pohybuje se i ve státních institucích /žehná nějaký drahý lékařský přístroj v nemocnici, myslím na Homolce, posledně žehnal logo ZOO Praha/. Co toto divadlo má v naší společnosti znamenat, kdo jej tam zve a hlavně proč, když jenom 20% obyvatel ČR se hlásí k věřícím. Kdo má peníze má i moc. Připravované miliardy pro církev /nejde o žádné restituce/ pravděpodobně po ředchozí dohodě s Vatikánem, jim otvírají cestu do vysněného království nebeského jako rovnocenného partnera. Vúbec nejde o Halíka ani Klause, ale vznik politické síly se silným kapitálovým zázemím, která chce vládnout za každou cenu.
 • Dogmatickými komouši kovaný Klaus uznává jedinou hodnotu - své nadité konto, ostatní mu je ukradeno (nebo alespoň pečuje o to, aby to mohlo být ukradeno). A úchylného Hájka nemá cenu nijak komentovat.
 • Jaké jsou tradiční hodnoty katolické církve podle Václava Klause? Je to snad vybírání odpustků či pálení čarodějnic? Nebo vyhánění ďábla z těla na mučidlech? Či vraždění jinověrců ve středověku? Násilná rekatolizace protestantů ? Prznění dětí katolickými kněžími?Upalování Indiánů kteří nechtěli vyznávat katolickou víru? Nebo chamtivost po majetku a penězích které si nárokuje na zadlužené zemii? *12*
 • Hájku,Hájku. Halík nevytuneloval naší republiku ani nekrade tužky kudy jezdí. A všemocná ruka trhu nikde nic nevyřešila. Ono se říká že potrefená husa se ozývá.
 • EU je kvůli řecku v krizi ale mi jsme dost bohatí na to aby jsme círvi dávali 2mld ročně.Dobře,proč to ale neodložili na dýl než se to zlepší?
  kdo myslíte že to ve finále zaplatí?mi,všichni občane ČR.
  Kde na to vemou?zase udělají nové zakony (zvednou DPH,ZDRAŽEJÍ BENZÍN,CIGA CHLAST,ATD),
  a mají to doma.nějakej podraz či tunel na nás vždycky najdou.
  • To, co se tady ročně vytuneluje se nedá srovnávat s těmi 2 mld.
   Nejdříve je potřeba "vypráskat kupčíky z Otcova Domu" a pak to tady může někam směřovat.
   Rozlišujme zlodějny v desítkách miliard a výdaje za jednotlivé mld. a nebo stovky mil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit