Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nase vlada neni Fiasko!!!!
  • Tak nevím, s jakými některými hlupáky vlastně polemizuji. To, že stávka byla v poklidu, bez násilností je v očích těch hlupáků projev "slabosti"? Tedy, stávka byla směšná, jak tvrdí narcis na hradě?
    Takže vyvozuji, že ti hlupáci byli posraní až za ušima a vlastně se jim ulevilo. Buďte rádi, že vojáci a policisté nemohou stávkovat v ulicích, ale jejich postoj je zřejmý. Na koho by vláda poslala ony ozbrojené složky, když je nemá na své straně? Pochopíte to, vy hlupáci? Dojít k hození první kostky, tak to už fičelo z hradu dolů a nikdo by vám nepomohl!
    Nicméně, každý normálně myslící člověk pochopil, že význam stávky byl splněn, že tisíce občanů podpořily protesty proti aroganci, hlouposti vlády. A není všem dnům konec.
  • Já se tomu vůbec nedivím protože kromě komunistického tisku u nás existují pouze noviny pravicového zaměření a není se čemu divit všechny české deníky jsou v rukou zahraničních majitelů směrem na západ a ty co ne vlastní čeští oligarchové viz pan Bakala(Respekt).Dokonce i česká veřejnoprávní media jsou výhradně pravicová a pracují na objednávku.Redaktoři ČT a ČR přímo okatě si hrají na pravicové politiky místo aby pouze nestraně pravdivě a objektivně informovali.Arogance moci kvete u vládnoucích špiček už stejně jako za totáče.
  • Argusi, zajisté se nemůže brát tam, kde nic není. Zvláště když je u nás zavedena "rovná daň", která se tak "osvědčila" v Bulharsku, Rumunsku, Lotyšsku a na Slovensku, protoře tuto specialitu nikde jinde nemají.Všichni se musí smířit s tím, že bude hůř. Ovšem kromě poslanců. Ti si měli odsouhlasit rovněž snížení jejich platů, sice jen o 5 %, protože jejich platy jsou "opravdu nízké". Jelikož to letos už nestihnou, budou jejich platy od ledna navýšeny o 30%. Takže, pokud si potom sníži své "almužny" o 5 %, budou jejich platy navýšeny o 25 %. Ti naši vysmátí filutové jsou mimo veškerou realitu. Zřejmě si říkají urvi co můžeš - po nás přijde potopa. *12*
  • Pan argus si zřejmě myslí, že ti úředníci se vyrobili sami. Jen tak si řekli, že vlastně nemají co dělat a a půjdou pracovat do státní správy, k policii a k hasičům. Pane,úředníky si vymýšlí vláda. Rozšiřuje různé agendy a pak ty úředníky nechce platit. Stejně je platí mizerně jako např. zapisovatelky u soudů. Všechny vlády slibovaly jak sníží administrativu a jaksi se to nepovedlo. Když se zřizovaly krajské úřady tak slibovali, že kompetence přejdou z ministerstev právě na kraje. Ale to se nestalo. Souhlasím se stávkou!!!!! Zastavme to GENERÁLNĚ!!!! Ať si pá na HRADĚ nemyslí, že jsme lůza a pánové ve vládě a v parlamentu, že jsme pitomci. Já jsem nikoho nezadluži, ve vládě jsem nebyl. Ať si to zaplatí Kalousek a spol. Sedí tam 20 let.
  • Ty stávkokazi ty by ses asi p.....,kdyby si žil v normální civilizované zemi-Francie,apod..
  • Místo stávky udělejte antistávku a jděte zadarmo do práce nahradit spáchané škody protože kde nic není nelze nic vystávkovat, pracujte a pokud to bude úspěšné budete mít i zisk a možná lepší mzdu ale zatím je vás na úřadech o 50% víc
    • Asi jsi nechodil do školy. Takové blby vládní koalice potřebuje. S blbem se dá lehce manipulovat. To bylo vidět při posleních volbách, kdy vyhrála pravice volená nemyslícími blby. Včerejší stávka nebyla k ničemu, s tím souhlasím. Navíc si ještě největší vládní zloději mohou mnout ruce, protože stávkující ušetřli, odhadem, vládním zlodějům 100 milionů na neproplacených platech stávkujícím. Proto je třeba vyhlásit stávku generální a to časově neomezenou!!!!!!!!!§
  • "Na mnoha místech totiž zaměstnanci protestovali jen symbolicky" - no tak příště můžou stávkovat třeba i nesymbolicky. Ale potom ať si nikdo nestěžuje. Symbolickou podporu stávky lze chápat jako snahu nezatahovat do problémů jiné lidi. Pokud to je někomu málo a možná i k smíchu, tak příště to stávkující mohou vzít tzv. "z gruntu". *1*
  • Já snad začnu číst ty komunistické noviny,i když jsem se štítil Rudého práva a podobných s.....Lidovky a Starou frontu včera již nečtu dávno,tak nečtu žádné noviny,jen bankovní účty.Uhlobaron. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit