Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Včera ve zprávách na Primě řekl moderátor , že Česká republika se ekonomicky přiblížila k Německu!! Byl opilý, nebo to byl omyl, který zveřejnil a jinak jsme se přibližovat nemuseli, když s nimi sousedíme.  Takovéto kraviny posloucháme denně a já je potom vyprávím vnoučatům před spaním. Tyto  pohádky fungují. To by jste koukali, děti usnou ihned. Celá vláda žvaní ve slangu "jedna paní povídala".

  • Soudruh by se snad chtěl přibližovat k CCCP? 😯

 • goyim

  Pachuť Ricinu je silná...

 • A pak je tady nová slovní hříčka. Státní terorismus. Přichází s ním Hlupaňa č.1 - nějaká Pekarová. Unikátní maagorka která se umí vyjádřit ke všemu. Tvůrkyně zmatečných konin, které nemají hlavu ani patu. Samozřejmě  s železnou pravidelností se jí jako bumerang vždy po čase vracejí zpět, její výlevy blbosti. Její místo je především v zástěře, u dřezu a s nožíkem na krájení cibule. Asi není chytřejší palice v té smečce, před kterou vždycky stojí. Ještě že je na ty významné proslovy sama. Jo panečku, dostat se ke slovu ostatní členové smečy? To by byl festival blbosti.

 • gaheris

  To si Hamajda líbit nenechá, použije paragraf předsudečnou nenávist a požene to vejš! Třeba u paní Milky Lejnové, ta má veliký zkušenosti s wehrmachtem, pardon, bundeswehrem, nechá ušít uniformy pro české těhotné tankistky a dělostřelkyně, a samozřejmě se připojí landsmanschaft! Chytrej je na to dost!

 • Hamáček, Fiala, Pekarová a jim podobní touží po tvrdé akci.  Stačilo by, aby tyto nemocné loutky vzaly na záda třicet kilo bagáže  a došly alespoň deset kilometrů za Prahu. Nemocní nesmí mít moc....

 • Já jsem to tedy nečekal. Jsem překvapen.

 • Jo na Evropu byl dycinky spoleh, už v roce 1938.

 • Tak , musi to byt opravdu sok , to nemohl ten Hamacek pochopitelne vubec cekat. A co ten vul tedy cekal ? Vyhodi z Cech 18 rusaku , zadna skoda mimochodem a ted ale nemuze pochopit ze rusak vykopnul na ferovku z Ruska prakticky stejne mnozstvi cizku. Tedy o dva vic , pardon . Zasadni rozdil. Cechy maji 10 milionu obyvatel. pomer 140 rusaku v Cechach na zast . uradech a asi 30 Cechu tam na tom samem postu tam nekde ... To uz samo je o necem divnem. Pochopitelne taky Ivanbad , ale je uz staletimi upevnenou tradici ze bohati Rusove si radi kupuji , stavi , palace mimo uzemi maticky Ruske. Francouzska Riviera je toho prikladem. Takze ne to sranda gesto vyhosteni , ale jeho pozdejsi reakce , je to co nejak nechapu. Bud je tak blbej , nebo je tak blbej . Jine vysvetleni nemam. 

 • Postoj EU je docela signifikantní. 

  Evropská unie stojí jednotně a solidárně za Českem, společná reakce ale nebude. Evropské unii by tím vznikly velké ekonomické škody. 

  No tak doufejme, že nám spojenci vynahradí to o co okopáváním kotníků přijdeme. 

  Paní Pekarová by to asi sama nezamázla i když je to americká svazačka non plus ultra. 

  Bojovnice k pohledání. Nebo jenom hloupý člověk? 

 • KIMCID

  Těším se až rusobijcu odvážní borci a hrdinové od klávesnic,oblečou maskáče ukážou co v nich je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit