Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hašku ty raděj žádné podmínky nedávej. Připadáš mi jako tajný agent ODS. Předčasné volby nebudou (poslanci, kteří příště nebudou zvolení to nedopustí). To ti musí být jasné. Takže Rusnokova vláda nebude, ČSSD také nesestaví vládu s podporo sněmovny, tak to bude Němcová co to dovládne, a ČSSD v červnu příštího roku bude opět v hajzlu. Chce to nové vedení, ale kde ho vzít, když nikdo se nechce pustit židle. Nevím koho budu volit, potřebuji poradit.
  • Jsem pražskej lokaj a voc_as.
    • Kde máš fotku co mám já zloději nicků. Nebo jsi neschopný takovej obrázek
      najít? To své rodné rudé straně moc radosti neuděláš. Amatére! *2* *2*
  • Rusnok a jeho vláda byla vybraná správně a věřím,že bude vládnout mnohem lépe,nežli zkorumpovaná vláda Nečase.Nečas a celá trojkoalice zkorumpovala tuto zemi nadoraz,zadluženost této země spadla do nehorázných částek díky Kalouskovi,co tato vládaq schvali nestalo za nic a byla namířeno proti lidem této republiky.Hašku a celá ČSSD a i ostatní strany vzpamatujte se a již nikdy vice tato trojkoalice.
  • To už tady bylo. V roce 1946-48 ČSSD rovněž chtěla se podílet na moci,ale zmizela a jen ti praví oddaní dostali trafiky ve formě ministrů. Doufám,že naletí znovu,nebo se snad poučili? Myslím,že ten tanec,který ČSSD předvádí,je začátkem jejího konce. To si myslí,že dnešní mocipán jim bude přisluhovat,nebo nevěří,že se jim za rok 2003 pěkně pomstí. Uvědomují si,že to pronesl do dnešního dne jsou jen lži a nikoliv pravda?
  • ... Hašan zde akorát přitahuje tradiční elitu primitivů :)))
    • .. že KUBI.... :)))
      • Myslím, že na něj reaguješ hlavně ty. *11*
        • ... jsi zde tradiční hlupák, jenom ta tyto reaguji, ubožáku :)))
  • Už tady zase chybí sprosťák NOT CSSD, jemu to vždycky na 3 dny zablokujou pro sprosté výrazy, pak se zas na chvíli ukáže, tak se to stále opakuje. *12* *12*
    • ... ty jsi zde rozhodně nechyběl, vemeno :)))
      • A co ty, votroublo. *11*
        • ... tebe dávno není třeba komentovat, díky za přihlášení :)))
    • Má jiné starosti, pablbe. *11*
  • To jsou p*ndy starého zbrojnoše z Moravy
    • Zloději nicků ja jsem zde inkognito a mám v rámečku fotku. Ty jsi anonym bez fota.
      Chováš se jako ukázkovej člen STB. Kradeš lžeš a pomlouváš! *2* *2* *2*
      • Jó, máš tam moc pěknou fotku pražskej lokaji.
      • ZOPS POTS ......... a je to, řekli Ti dva ... Pat & Mat *1* *1*
      • Ty jsi ten cikán Pišta Žiga? A jsi moc opálený?? *4*
  • Včera jsem viděl skutečný zákrok na divoké prase.Ano,tomuto policajtovi bych přidal,protože konal podle reklamy na autech "pomáhat a chránit",ale těm hrdinům na kontrole před světelnou křižovatkou na J.M.ani korunu,protože pomáhají řidičům odklánět peníze a to divným způsobem bez důkazů.
  • Všichni píší jako anonym. Jako za Rakouska a fašismu i komunismu. Každý se bojí a schovává se za záda jiného. A kritizuje a udává - anonymně. To také svědčí o lidech hodně, hodně napovídá o charakterech. Teď byl článek co je stále u nás hlásičů, tedy udavačů i kvůli prkotině. Hlavně sousedé... A udávají prkotiny, ale policie to musí šetřit a dávat sankce. I policejní úředník to komentoval, že někteří jim známí hlásiči - udavači jsou za záclonou s dalekohledem, sledují a "hlásí", a pak se dotazují jak to bylo vyšetřeno. A jsou důkladnější a ostražitější než kamery. Nejen staří co nemají co dělat, i mladí. Takže přátelé - co dodat... jsme národ *12* , bohužel *9*
    • Bohužel máš naprostou pravdu. Banda soudců která se zapletla s nacismem se po
      válce bránila tím že od lidí dostávala hromadu udání. U nás se našlo také dost
      ochotných udavačů ať už ve službách gestapa či stb. Dodnes tu máš hromadu lidí co
      špehujou a poslouchají co se u sousedů řekne.
      Tomu že lidi jsou schovaní za anonynem se nediv. Lidi totiž stále neuměj respektovat
      jiný názor než je ten jejich a pokud máš jiný názor než je ten populární většinovej tak
      tě chtějí hned mlátit nebo rovnou věšet. *2* *2* I zde můžeš takové blbce najít.
      • Ty jsi ten cikán Pišta Žiga? A jsi moc opálený? *4* *4*
  • Není důvod dělat z téhle vládní šaškárny žádné velké drama. V PS může
    Rusnokova banda dostat důvěru jen pokud se jim podaří uplatit teda pardon
    argumentačně přesvědčit spolek LIDEM.
    Pokud se to nestane tak důvěru prostě nedostane. Pokud se to podaří a poslanci
    přes noc změní názor tak to bude ukázkovej případ korupce pro policejní orgány. *2*
    • Ty jsi ten cikán Pišta Žiga? A jsi moc opálený??? *4*
      • počkej gažo,my ti to spočítáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit