Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ožrala Zeman skončí v pekle a vlastizrádce Haška stáhnou lidi zaživa z kůže. .
    • To se docela plateš. V pekle se bude stahovat ze současného vedení stejně jako se stahovala z havloidů. Všichni víme ze kterých.
    • vrať se ne své oddělení a zavři za sebou paciente!
  • Naštěstí už zhnil. Teď tady karty rozdává pan Zeman a my.
    • Zeman nic nerozdává, ten jenom chlastá a dělá ostudu. Je to nesvéprávný ožrala.
      • Změň se prosím přezdívku na 1989.
      • To si pleteš se svým oblíbencem Kalouskem
  • Ruský agent na Tiscali teplouš z StB Semjon BTw tu zase prosmrděl celý den.
    Komolí moje jméno Simona protože jsem uvedla pro jeho Putina nepříjemnou pravdu.
    Podvádí s hlasováním a nenápadně. fakt. plus a mínus 7 až 20 za vteřinu *1* *1* *1*
    • A Simona je hnusná, teplá svííně.
      • Simona je holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty rusáku hnusáku Ivane Aline *2* *2*
  • Kontrola!!!
    Ještě tady smrdí teplouš invalidní Semjon Gayínek???
    Jo vidím, dobrý!!!
  • Ruský agent teplouš semjon BTW tu tradičně smrdí celý den nonstop.
    Podvádí s hlasováním aneb plus a mínus 10 za vteřinu. Nenápadné že? *2* *2* *2* *2*
    Prdí a smrdí 20 hodin denně. musí. Je to agent stB a kdyby Kremlu neolizoval zadek tak mu jeho pánové z KGB dají do čaje polonium *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    komolí moje jméno Simona. Nechte ho. Navíc ten blbeeček nemá a nikdy mít nebude. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Už si teplej čůr@´k Semjon Gayínek zpívá:
    "Tato noc nebude krátká, teplýmu Semjonovi tiscali se zachtělo, Shapiro otvírej vrátka...!
    • neber si do huby Kryla ty spařená ruská mrdkoo
  • Američané evropským zemím vydatně pomohli a do fondů UNRRA dali tehdy velkou sumu 2,7 miliardy dolarů. Tím vydatně přispěli k obnově válkou zničené Evropy.

    Pro srovnání to ještě porovnejme s chováním Rusů v poválečném Československu. To například přiblížil ministr financí v čs. exilové londýnské vládě Ladislav Feierabend v knize Politické vzpomínky, díl III., kterou vydalo brněnské nakladatelství Atlantis, takto. „Rusové si nic nepřivezli sebou a žijí ze země. Vybíjejí dobytek, hlavně dojnice, a hromadně porážení prasata. Kdyby to tak šlo delší dobu, nebude ani maso, ani mléko, ani hnůj.“

    Ministr zahraničních věcí Jan Masaryk také ještě v květnu 1945 protestoval u sovětského velvyslance Valerije Zorina proti tomu, že vojáci Rudé armády demontují a odvážejí strojní zařízení československých továren, které v žádném případě nespadají do kategorie válečné kořisti. A na ústřední čs. orgány v Praze došly stovky stížností místních národních výborů na bezohledné chování ruských vojsk, rabování a svévolně zabírání soukromých majetků.
  • Podíl Spojených států amerických na porážce nacismu nespočíval jen v přímé a vydatné vojenské a hospodářské podpoře států protihitlerovské koalice, ale též v poválečné pomoci zničené Evropě. Jmenovala se United Nations Relief and Rehabilitation Administration (UNRRA), česky Správa Spojených národů pro pomoc a obnovu. Jak uvádí brněnský historik Libor Vykoupil v publikaci Slovník českých dějin, například Československo z ní získalo od května 1945 do konce roku 1947 zboží za 270 milionů dolarů, přepočteno na dnešní ceny se jednalo řádově o desítky miliardy korun.

    Naše země tak dostala 793 451 tun potravin, polovinu z toho tvořily obilí a mouka, dále pak maso, masové a rybí konzervy, mléko, káva a kakao. Do naší země také dorazily potraviny, které byly za války prakticky nedostupné. K nim patřily rýže, špagety, burská pomazánka, různé druhy čajů, pro děti pak čokoláda, burské oříšky, cukrovinky, ovocné šťávy, ovocné konzervy, jablečné protlaky a džemy.

    V tucích a olejích pokrývaly dodávky UNRRA 33% naší celostátní spotřeby, v mase a obilí pak 15%. Důležité byly i dodávky strojů, dopravních prostředků a spotřebního zboží. Například parní lokomotivy řady 475.1 přezdívané Šlechtična dostaly šnekové přikladače uhlí, které výrazně ulehčily práci topičům, dodané v rámci této pomoci

    Výrazně nám pomohla i americká léčiva, hlavně antibiotikum - penicilin, který se u nás tehdy nevyráběl a jenž pomohl zachránit životy tisíce nemocných lidí. Kamarád z Písku mně vyprávěl, jak jeho máma dostala rok po válce těžký zápal plic a nebýt amerického penicilinu, tak zemřela.
  • Starej, teplej, smradlavej chlap Semjon Gayínek nastoupil bez odpočinku na noční, takže se můžeme těšit na dalších 600 debilit z jeho "demokratický" tlamy!!!
    Neviditelná ruka zmetka Shapira ho povede!!!
    • Semjon jsi ty sám. ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Teplouš budeš StBáku malý ptáku BTW. když ti pořád vadí že jsem holka.

      Já jsem žumpu tiscali omezila na minimum.
      Ty tu táboříš nonstop každý den Ruský agente BTW.
      Podvádíš s hlasováním aneb plis a mínus 10 za vteřinu. jsi ruskem placený šmejd na tiscali.
  • Ruská rohožko bbbb.
    Ti Rusáci které tak miluješ ať si v Rusku dělají co chtějí. Ať si vystavují teroristu a vraha Lenina. Ať si volí zloděje z KGB Putina který podle ruských vyšetřovatelů okradl jako zaměstnanec radnice v 90 letech občany Petrohradu o miliony.

    Ale netahejre vaše Ruské haajzloviny do okolních států. Nikdo o vás vy prašivé špíny nestojí. Komu se v EU nelíbí může z ní odejít do ruska nebo do KLDR. tam najdete komunistickou totalitu po které se vám tak stýská. Včetně cenzury, nemožnosti kritizovat vládu či debatovat na internetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit