Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dobrou, tohle vážně nemá význam. Hádáte se tady o ničem a zásadní věci, které se dotknou přímo nás vám potichu proplouvájí.
  • Alina skvěle, tleskám, takhle se na tu teplou swini Semjona Gayínka musí, je v řiti!!!
    Ještě tak mít možnost nepodílet se na jeho invalidním důchodu, to by byla prda!!!
    YEAH !!!
    • Semjon jsi ty sám. ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Teplouš opravdu budeš BTw když ti vadí že jsem hoka.

      BTW alias zlej trolle - Jsi Ruský agent,
      Podvádíš tu s hlasováním aneb pluis a mínus 12 za vteřinu. Smrdíš tu celý den nonstop.
      Snažíš se odpůrce a odpůrkyně Kremlu diskreditovat zákeřnýma metodama a chlubíš se snahou nabourat se lidem do e mailů. Jsi StBácký grázl
      • nikoho nezajímají vaše urážky a tapetování *16*
        • tak to nečti. Nikdo tě nenutí,.
          Vy Putinovci tu kradete nicky, komolíte moje jméno Simona a podvádíte s hlasováním-
          Nedoždujte se slušnosti vy sprostí dobytkové.

          Napsala jsem ne urážky ale pravdu o zločinech Putinovců. A to tě žere Putinovče
          • nikomu nic nezakazujte zavání to totalitou *16*
            • Ty jsi ubožák a gauner proruský grázle.
              Já jsem TA holka ne TEn holka Vadí ti to? tak se jdi konečně léčit teplouši.

              Prdíš tu za noční vlky. Motorkářské zločince napojené na Putina.
              Tvoje věc . ale pak směšně nezatloukej. Jsi Putinovec. Jsi to co podporuješ
            • až mne dokážete že jsem tu psal něco chválihodného na Kreml. můžete mne tak osočovat a urážet.ale bohužel já tu nic takového nepsal.

              jste naprostý ubožák který když už nemá kam tak jen uráží a lže *7*
            • Vy tu chcete lidi s jiným než Kremelským názorem vyhánět z debaty,.
              Vy Putinovci zaváníte totalitou.
              a není divu - většina Putinovců jsou jen překabátění komunističtí zloději a vrazi z KGB
  • Teď si jdu zahrát nějakou hru a pak sem opět přijdu, abych si ulevil a nadával tomu teplýmu praseti Simonu, dělá mě to moc dobře, viď ty mrdko smradlavá Simono.
    • Já jsem holka Simona. Tobě to vadí takže teplouš jsi jedině ty proruský grázle.

      Ano odhadla jsem tě dobře - jsi primitivní malý zákeřný grázl který zneužívá anonymitu internetu k tomu aby ubližoval jiným lidem. Když se vztekají nebo trápí tak se raduješ,.
      Jsi sadista a haajzl. Nedotkla bych se tě ani desetimetrovým klackem. štítila bych se tě špíno.

      Máš smůlu. Nejsem uražená ani naštvaná. Haajzl jako jsi ty nestojí za emoce ani za slzy. Prohrál jsi grázle,. komol moje jménon Simona. Na víc nemáš duševní mrzáku.
      • Chcípni sviině.
      • Zeman je čůůrák není holčičí nick.je to jen urážení a tapetování nic víc...
        • holčičí nick jsem měla. Jenže vaše Putin parta ho pravidelně kradla.
          jděte do háje vy podlá hnusná komunistická sebranko.
          • kdo se prezentuje jako Zeman je čůůrák je ubožák co nemá na víc než na urážení *16*
            • Až vaše putin parta přestane odpůrcům a odpůrkyním Kremlu krást nicky tak nebude potřeba
              tohoto nicku. Já jsem Ta holka. Vadí ti to? Tak se jdi léčit proruský teplouši
  • Nehorázná byla především slova Lavrova, který vyhrožoval sousedním zemím. To platilo pro Švédsko a Finsko, které uvažují o vstupu do NATO. Dlouhodobým terčem ruských provokací jsou také Litva, Lotyšsko a Estonsko. Ruský ministr jako téměř vždy lže! Namátkou mohu uvést porušování vzdušného prostoru pobaltských zemí ruskými letadly, zločinné vměšování se do nezávislosti lotyšské justice v případě ruského vraha z II. světové války, vyprovokování násilností v estonském hlavním městě v Tallinu v roce 2007, zadržení litevské rybářské lodi v mezinárodních vodách v minulém roce, zneužívání monopolního postavení při dodávkách plynu a ropy a další provokace. Rusko také pořádá vojenské manévry, při kterých nacvičuje jaderný útok proti stále neutrálnímu Švédsku a obsazení Pobaltí.

    A já se ptám, jaký udělalo Rusko vstřícný krok vůči Pobaltí, aby zdejší země nemusely do NATO vstupovat? Žádný! Garantovalo jejich nezávislost? Nikoliv! Místo toho se z Kremlu ozývaly a stále ozývají blouznivé hlasy o rozpadu Sovětského svazu jako o největší geopolitické chybě 20. století. Kdyby Rusové řekli jasně, ano, my respektujeme nezávislost a Litvy, Lotyšska a Estonska a chceme s nimi mít dobré sousedské vztahy, bude klid. To neudělali a místo toho opakovaně provokují, jako v případě Litvy, která když postavila mimo zákon nacistické a komunistické symboly, tak ji Gazprom najednou prudce zvýšil ceny plynu.

    Proti takovému nevyzpytatelnému sousedovi je třeba si v případě nutnosti zajistit pomoc a tou je členství v Severoatlantické alianci. To plně chápu, a NATO už dalo jasně najevo, že případný ruský útok proti pobaltským zemím, bude mít pro Moskvu velmi těžké následky. Západ se tak poučil z hrubé chyby v roce 1938, kdy zločinci Hitlerovi vydal malé Československo a odmítl oběti ohrožované násilnickým sousedem přijít na pomoc. A to je dobře, protože malé Pobaltí nyní pro změnu čelí zločinci Putinovi.
  • Vážení diskutující, nezlobte se na mě, že jsem tak sprostej ale s prominutím tahle smradlavá kundaá Simona se nedá zapudit jinak, než ještě větší sprostotou než praktikuje ona, ta teplá svině, viď ty hnusná mrdko.
    • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jedině ty sám proruský grázl.

      Toto je veřejná debata pro všechny. Ne tvoje soukromá stránku pro olizovače Kremelského zadku jako jsi ty. Ty nikoho zapuzovat ani vyhánět z debat nebudeš.
      Na to jsi moc malý komunistický čokl.
      Je vidět že se ti stýská po cenzuře a po jediném KSč názoru.

      Smiiř se s tím že na svobodné debatě zaznívají i jiné než Kremelské názory nebo vypadni ty totalitní zrůdo
      • Polib si prdell, ty teplej čurááku Simone, kretééne hermafroditní..hi..hi..hi
  • Pikantní je, že mezi dvanácti lidmi, na které vydala španělská prokuratura mezinárodní zatykač kvůli spolupráci s mafií, jsou i Putinovi blízcí. Není to překvapivé, v Rusku je stát pevně spojen s organizovaným zločinem.

    Tuto zprávu přinesl web lidovky.cz. Španělé tvrdí, že mají velmi silné důkazy, že těchto dvanáct mezinárodně stíhaných Rusů se s mafiány skutečně zapletlo. Je mezi nimi například i bývalý ministr spojů a Putinův poradce Leonid Rejman. Kdysi jsem španělskou justicí ostře kritizoval za stíhání chilského generála Augusta Pinocheta kvůli jeho působení v čele chilské vojenské vlády. Podle mě k tomu nebyla kompetentní, nicméně nyní se jí omlouvám a uznávám, že postupuje stylem, padni, komu padni. Případné řeči o tom, že španělští vyšetřovatelé jednají na pokyn z USA, považuji za slabomyslné, stejně jako jejich šiřitele.

    To, že v Rusku stát a mafie jedno jsou, dokazuje spousta kauz. Stojí za to číst blogy a články Alexeje Navalného, který zveřejňuje fotografie přepychových sídel ruských papalášů a vzápětí přesvědčivě doloží, že si na ně nemohli legálně vydělat. S mafii je podle tohoto elitního ruského blogera spojen i starší syn generálního prokurátora Ruské federace Jurije Čajky Arťom. Ten má patřit ke gangu, který na jihu Ruska povraždil skoro dvacet lidí.
  • Pojďme se bavit seriozně. Noční vlci nejsou hrozbou. Hrozbou jsou Turci a Ukrajinci bez víz, kteří nás zaplaví. Turci DEU, Ukrajinci ČR a to jen proto, že si to páni podnikatelé přejí. Proč by měli našincům platit víc, když mohou cizákům zaplatit třetinu. To je reálná hrozba, nikoliv motorkáři...

    Turek slibuje, blázen se raduje. Další přivandrovalci budou stejně přicházet, možná ne přes Turecko, ale budou se stále plavit k italským a řeckým břehům.

    Dohoda EU s Tureckem je o ničem. Celá EU je o ničem. Kdo to nevidí je slepý nebo blb.
  • Jste k zblití proruská howada.
    Komolit moje jméno Simona. Pořád dokola a dokola.
    Jen proto že jsem si dovolila na svobodné debatě uveřejnit neputinovské příspěvky.
    Pokud vám to vadí tak sem nelezte prasata. Debata je o jiných názorech.
    Ne o prdění jedné KSČ nebo Putinovské strany.
    • Ty teplá bukvice, jdi si umejt prdell, máš jí samej kaštan, mrdko zasraná.
      • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže jedinej teplouš jsi tu ty sám proruský howado.

        ty táhni do perdeele ty zmrdee pojebaneej. Ničíš tu celou debatu, Na tvoje Gayínkování a Semjonování tu hnikdo není zvědavěj ty haaajzle.
        Skoro celý den jsem tu nebyla. Přesto na všechny kolem kvičíš Simona Simona.
        Jdi se léčit ty paranoidní zmetku
        • Ty teplý hnusný hovado, ty zmrde pojebanej, ty vymrdanče zasranej, ty smradlavá kundoó jdi a chcípni už sviněé posraná..hi..hi..hi
          • Ubožáku. Prase. *12* *12* *12* *12* *12*
            Jsi howado. Nedotkla bych se tě ani třímetrovým klackem.
            Štítila bych se tě komunistickej haajzle
            • Chcíípni ty stará sviině.
  • Anketa
    Vadí vám Noční vlci?
    Ano 6%
    Ne 94%
    hlasovalo: 15562 lidí
  • Mohli by jste toho prosím nechat? Plevelíte diskuze a výsledek nulový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší