Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden Vašík nechtěl knihovnu,druhý nechce hotel a našemu Nečasovi vyhovuje ve všem bordel!
  • Tak to vypadá, že nám na Václavském náměstí vyroste nový "lukrativní" a dobře vydělávající obchodní dům, či jiná "velmi potřebná a náměstí zkrášlující" budova a posléze vyřazení ze sezamu UNESCO. Ale hlavně že "některé chytré české hlavičky" si dobře namastí kapsu.....jako všude a ve všem u nás.....viž památkově chráněná Štvanice......GRATULACE K TAK ÚŽASNÉMU A SKVĚLÉMU ROZHODNUTÍ !.....pane ministře.....
    • panu ministrovi leze sláma z bot a je zvyklý schvalovat hnojiště v tom zapadákově kde starostoval .Takže slovo historická památka je pro něj neznámá veličina.
      Proboha, kde to žijeme .Nám nevládnou lidi, ale many, many, co javascript:reCaptcha()je doma, to se počítá
      • OMLUVA tohle : javascript:reCaptcha() se tam záhadně objevilo
  • Tentokrát s panem Havlem naprostý souhlas!!!Takhle to dopadne,když o kultuře rozhoduje zubař,že pane Nečasi!!!!!
  • Zničit ,v této zemi tolik,čemu ,svým lhaním,dopomohl Havel ,to nikdo nedokáže.I komunisté by se měli od Havla učit ,jak se má lhát.
    • Klase Jaroslave jsi ukázkový trouba
    • Opatrně pane Jaroslave. Aby vás nenazvali nemocných chudáčkem, komoušem, nebo zakomlexovaným ubožáčkem, jako ze mne. Viz. níže. Dotkl jsem se tu svým názorem dvou dam vlhkých z Václava Havla.
  • za penize v Praze dum? tady nejde o tradice,kulturu ani estetiku, vitezi "lukrativni" nabidka...treba tam vyroste neco tak "krasneho" jako Kotva, Palladium atd. nechme se prekvapit..hlavne aby to zas nebylo zbourane torzo s ponechanou fasadou a nestrasilo to tady dalsich 10 let, nez se zvednou ceny a novy majitel dum se ziskem proda *7*
  • S tím,že je nový projekt hrozná obluda, plně souhlasím.Je mi také jasné,že je za vším pořádná sumička do kapes těch,kteří o tom rozhodují.Stávající dům je plně v souladu stavebního urbanizmu a nedovedu si ani představit,že by tam ta nová příšera mohla vyrůst.
  • konečně od revoluce má Vašek jednou pravdu...
  • Co nezničili komoši to jejich pohrobci dodělají hlavně že bylo něco melounů za žebro protože zadarmo by to snad ani blbej nepodepsal
  • Podle té vizualizace to je ale opravdu OBLUDA...
  • Nevážený pane Havle. Vy jste zničil vše co se dalo. Ne jenom pražskou historii. Víte, že mi je v porovnání s dnešní žalostnou situací nějaká obluda na VN úplně šumák? Spíše by mne neskonale potěšil váš návrat za katr se zabaveným veškerým majetkem...
    • Vy budete hodně zakomplexovanej ubožák a nebo komouš, což je v podstatě to samé, tak si laskavě běžte prskat vaše rudé jiskry jinam a nenavážejte se do lidí, kteří pro tuto zemi něco udělali.
      • Copak udělal drahá pan Havel pro tuto zemi? Mohla byste se rozepsat? Já mám svůj vlastní nászor. A myslím názor mnoha slušných, ožebračených a pracovitých lidí okolo mne. Tak, jako vy mne máte za komunistu ( nejsem a nikdy nebyl v žádné straně ani organizaci s nimi spojované ), mohl bych já vás nařknout ze stranictví všech těch mafiánský a zločineckých stran, které tady řádí, nebo řádily po r.89.
      • Copak udělal drahá pan Havel pro tuto zemi? Mohla byste se rozepsat? Já mám svůj vlastní nászor. A myslím názor mnoha slušných, ožebračených a pracovitých lidí okolo mne. Tak, jako vy mne máte za komunistu ( nejsem a nikdy nebyl v žádné straně ani organizaci s nimi spojované ), mohl bych já vás nařknout ze stranictví všech těch mafiánský a zločineckých stran, které tady řádí, nebo řádily po r.89.
      • Marty618 - naprostý souhlas - soucítím s Jirkou - musí to být nepocný chudáček, který se potřebuje neprodleně léčit
        • nemocný - nevím, kde se tam vzalo to p
          • Zajisté. Jsem zakomplexovaný chudáček a bolševik k tomu *1* *1* . Nechte se s tatíčkem Havlem vyfotit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit