Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "O mrtvých jen dobře"..., ale to ještě neznamená, že živí budou slepí, hluší a falešně přikyvující názorům lidí, kteří vidí ve Václavu Havlovi veskrze pozitivní osobnost. Je otázkou času, kdy prozřeme a zjistíme, že Václav Havel byl jednoznačně vlezdoprdelista Američanům a dalším podobným, kteří pod rouškou "humanity" mají jen a pouze ekonomické cíle. A Srbsko není jediným důvodem, proč by se měl "smažit v pekle", za další velmi negativní kroky jsou dozajista likvidace zbrojního průmyslu, což souviselo s předáním trhů " na zlatém podnose" "kamarádům" z NATO, současně s podlomením hospodářství Československa a následně rozpad Československé republiky (mimochodem všímáte si kolik vzniká společných kulturních a sportovních projektů, proč asi? Ať si kdo chce co chce říká společně se Slováky by jsme byli ve všem mnohem silnější a úspěšnější).
 • Celej západ je v otázce lidskejch práv falešnej. Používaj se jen tam kde se to hodí jako klacek. Všichni nadávaj na Čínu ale peníze od celé EU a USA nesmrděj.
  Kaddáfí měl mnoho obchodních kontaktů na západní politiky a podnikatele se kterýma čile obchodoval. Proto se také jeho zavražděním zabránilo tomu že mohl stanout před soudem.
  Tam mohl začít žvanit a prozradit jména mnohejch mocnejch. Dřív s nima jednal a zval je přátelema a pak se z něj naráz stal největší zločinec. *1* *1* *1* *1*
  Dnes po jeho smrti tam vládne zmatek a různé frakce bojujou o moc. Vraždí se tam a mučí
  ale naše slavné média o tom mlčej protože se jim to nehodí do té pohádky o zlém Kaddáfím který bránil pokroku a svobodě.
  Stejnej případ jsou Kurdové. Protože Irán je nepohodlnej tak západ řve že Kurdové maj nárok na stát ( snaha podnítit tam občanskou válku) ale Kurdům v Turecku které je spojencem Západu se právo na stát nepřizná. *1* *1*
  Stále bohužel platí že co je dovoleno Bohům ( mocnejm a bohatejm) není dovoleno volům ( slabejm a bezmocnejch).
  • Klasicky večerní kořalka, troubo?
   • Tak to nepijte, vy "korektore" *12*
  • Svata pravda demokracie je prohnila skrz na skrz vše to tu řidi jen bohatí a zamožni lide .....lidska rasa je destruktivní bohužel ja tomu tak jednou se tu zničime a vše ostatní tež a zaco za moc a peníze *10* smutne
   • to ale není chyba demkracie jako systému, ale kapitalismu
   • tomascech
    A k tomu se v celé EU děje multikulti převrat...s cílem nahrsdit původní remcající obyvatelstvo evropského původu přivandrovalou zvoločí, kt. dle vyšších záměrů bude jednodušší ovládat.
 • Je docela paradox mít po humanitárním bombarďákovi pojmenované letiště.
  • Nechtel jste místo "letiště" napsat CIVILNÍ LETIŠTĚ? *5*
  • ... touha po majetku a praví imperialisté přivedli k moci pravdolásku a důsledky cinkání klíči si tento národ ponese stejně jako dobu Temna ...
 • Každý kdo tady obhajuje Havla by měl shlédnou dnes zakázaný dokument na Yutube
  " Uloupené Kosovo " , které vyrobila ČT a pak ho sama zakázala vysílat a nikdy nezdůvodnila proč.
  Každý kdo obhajuje Havla by měl znát, i jiné publikace a články o tom jak Clinton s Izerdbegovičem jednali o tom, že potřebují 500 zavražděných muslimů, aby mohli bombardovat Srby a jak ten důkaz vyrobit. Každý by měl vědět jak jako důkaz předložila ( také jedna z uvažovaných kandidátek na českého prezidenta ) Madlen Olbriatová ( v Srbsku nazývaná řeznice) družicové snímky o údajné genocidě muslimů Srby v Kosovu - Prištině a když je žádal mezinárodní soud a komise k prozkoumání tak je USA nevydaly a dodnes jsou v trezoru. Každý by měl vědět jak to bylo ve skutečnosti se zabitím lidí na sarajevském tržišti ve frontě na chleba, kde se jako důvod uvedl dělostřelecký granát ze strany Srbů, ale spíše se našly důkazy o záměrně uložené náloži, to byl také jeden z důvodů k bombardování.
  Každý by měl vědět, že čas a způsob bombardování byl dávno předem naplánován ještě před uvedenými skutečnostmi.
  Každý by si měl uvědomit jaké byly důvody k zásahu v Libyi a jaké důvody se hledají na Sýrii - ( bojové plyny).
  Každý Čech by si měl vzpomenout jak se k nám Jugoslávie chovala před a v II. světové válce a při vstupu vojsk v roce 1968.
  Jsem zcela uchvácen tím jak v bývalé Jugoslávii vydávali zakázaná díla našich disidentů včetně Havla a jak se jim Havel a Swanzenberg odvděčili.
  • Jméno je napsáno špatně mělo být Madla Olbrachtová-sestra toho filmového režižéra Ivana Allbrighta.
 • Foldynu moc nemusím, ale ohedně Havla má absolutní pravdu. Havel byl naprosto umělá a dosazená ikona převratu, lhal na každém kroku (např. projev z Melantrichu o tom, že nás budou strašit nezaměstnanosti atd..),chlastal a staral se pouze o své majetky, které sám získal protiprávně a jiným upíral překročení benešových dekretů. Copak už všichni zapomněli, kdo ho zvolil jednomyslně poprvé prezidentem - vždyť to byli komunističtí poslanci, takže to byl jejich tajný kandidát a ruský agent. Někteří mamlasové tady fakt trpí stařeckou demenci, nebo jsou placenými štváči ODS, jinak si to nelze vysvětlit... Starobiblické rčení říká: "po ovoci je poznáte" a to je naprostá pravda. Že po krutovládě komunistů tady zbyl nezadlužený stát s 14 mil obyvatel, kde nachybělo na důchody, žáden podnik nekrachoval a nebyl ani jeden bezdomovec. Po 23 letech demokratického rozkrádání tuneláři, odkláněči a jinou středopravicovou verbeží má stát holý zadek a není ani na invalidní důchody pro bezmocné invalidy. Jak může někdo v situaci, kdy bezdomovci umírají hlady a chlady v třeskutých mrazech vychvalovat vytouženou svobodu - to mi nebere rozum. Dle této zvrácené kalouskoidní a nečasovské ideologie je vlastně hlady umírající etiopské nebo sudánské dítě navýsost šťastné, protože i když umírá hlady, je svobodné a může kdykoliv odjet do Alp lyžovat...
  • Moc dobře napsané kmotře z Ostravy.
 • Humanitární bombarďák, spisovatel, kterýho nikdo nečte, dramatik, kterýho nikdo nehraje. Sebestřednej huhla, to byl Havel. Ať se smaží, a s ním celá ta poosraná jevropejská hunije. Kvůli tomuhle pravdoláskařskýmu ničemovi nás maj Srbové za zrádce, a Kosovo nám asi nevodpustí nikdy. Doufám, že mu ty pazoury, na kterejch má krev srbskejch dětí, v pekle každej den votloukají. Kladivem.
 • Peklo nepeklo, kdo se alespoň okrajově orientuje v náboženství, ví kdo byl Jidáš a "pan" Václav Havel je Jidáš současnosti...
 • Václav Havel,bývalý prezident,mocný lhář a zloděj,kdo ho znal blíž ví dobře co to bylo za lotra,doufám že mu v pekle řádně topí pod kotlem humanitárnímu bombarďákovi !!!
 • vrahovo letište je spravny nazev.pojmenovani sedi.kdo navrhnul nazev letiste po tom vrahovy havlovy je podporovatel vraždeni civilistu.naše jako by elita naroda .je to elita vrahu...
  • Odkuda ty chuj prijechal?Z mukaceva?
 • Před rozpadem soc. soustavy se někde nenáviděli a midlili obyvatelé státu pro genocidu? VŠUDE je to záměrně vyvoláno Američany. Nyní došlo na Sýrii. Kdyby tam nepomáhali ozbrojeným zločincům, byl by tam mírový život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit