Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba mi budete spílat, ale je to jedno. Jsem zastáncem názoru, že Havel je původcem současného morálního marasmu v této zemi. Neustálým omíláním hesla, že Láska a pravda zvítězí na lží a nenávistí, či jak to bylo, zajistili svoji budoucí beztrestnost pro své činy. Proto dnes není nikdo za nic zodpovědný, proto nikdo není za nic stíhán. Všichni zloději a tuneláři se smějí. Nakradené majetky není vůle zabavit, nahradit to musí Ti, kteří nic neukradli a tudíž nic nemají. My tohoto člověka glorifikujeme, vyzdvihujeme a klaníme se k němu jako k modle. A on žádnou modlou není. Je nám všem hanba, že jsme se nechali tehdy tak ohlupovat.
    Jen pro doplnění, nebyl jsem, nejsem a nebudu ani komunistou, ani ODSákem, ba ani členem žádné jiné strany.
    • nejlepe je si kopnout do mrtveho tak jak to dela exredaktor kvetu hajek za komunistu se mu vedlo velmi velmi dobre a dnes na kazdeho kyda jen spinu uz aby z hradu vypadl a poradne si nabil hubu a mohl by si sve jedovate sliny prito i vyplachnout carda
    • Máš pravdu jarine, přesně tak to je.
      • Pravda, pravda. Třeba se jednou bude smět říkat pravda třeba o rodině Havlů a třeba také Baťů a jejich skutečné činnosti za II. sv. války, také o tom, kdo vlastně V. Havlovi platil jeho "disidentskou" činnost, .....
        • Jako třeba pravda o vašem Leninovi co ? toho do Německa v zapečetěným vagonu poslalo Německo i s hromadou peněz rozpoutat anarchii a zmatek. Což splnil dokonale.
          *1*
          • Ty se do toho cucáku nepleť a řeš si domácí úkoly, jinak tě táta přehne přes koleno.!
            • Vzpamatuj se chudinko. Vaše rudá cenzura informací už neplatí *1*
  • Havel i Klaus jsou dva darebáci,kteří mají největší podíl na zbídačení této země.
  • Havel sloužil kapitálu, a to je v podstatě Satan.
  • Tak mi připadá, že panové Hájek a Jákl musí doplnit roli dvorních šašků na Hradě, jinak jejich poslední akce nechápu.Jako kdyby pro obveselení národa nestačila vládní garnitura v tom našen Absurdistánu... *14*
  • absolutní otázka : kde dočerta vězí tak dlouho ten zdravý selský rozum ?
  • Nechci řešit to, jaký byl, či je kdo prezident. To zhodnotí s odtupem přístí generace.
    Avšak věcí historickou jsou vazby bývalého prezidenta na zvláštní globální uskupení, která mají za cíl světovládu. Bylo by to na dlouhé psaní, ale stojí za to se o to zajímat. Po smrti prezidenta Havla už se lze některých informací dopátrat.
  • Domnívám se, že tentokrát Hájek opravdu přestřelil a jde mu pouze o medializaci své knihy a tím potom i zisku. Ale dal v šanc dobré jméno prezidenta Klause, který na rozdíl od Havla byl realistou a takovým je doposud. Nic nepřibarvuje a nic neubírá. Jeho slova o EU jsou naprosto pravdivá a život je potvrzuje. Zajímal by mě jeho komentář k Hájkovu "dílu".
  • co takhle doplatit dane a socialni a dalsi z tveho podnikani z devadesatych let za svoje zamestnance i za sebe ty defraudante. Tuneldedek tady vecne nebude .
    • To je také dacan?
  • ... onen Hájek je....

  • No já si myslím že pomatenec jsi určitě ty a zasluhuješ přetáhnout násadou od lopaty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit