Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    A já myslel, že takoví hlupáci, jako jsi ty, se rodí jen v Praze. Ta tvoje rodná víska musí ale vypadat.

  • Chmelo, ještě mi řekni něco o té červené Karkulce. Já jasem se  na vesnici narodil, teď bydlím ve městě, ale ne v Práglu, a dodnes tam mám barák, kde je brácha a byla tam moje stoletá maminka. Tak jdi za roh, dej si facku, pořádnou, děláš to sám pro sebe. 

  • josef.chmela

    Lidem, co nemají papíry na hlavu, "devítku" neprodají. A stejně bys nevěděl co s ní máš dělat a jak se to drží.

  • josef.chmela

    Ty na to nemůžeš přijít? Nejsi náhodou z Prahy? Já ti poradím. Zzajdi do nějakého supermarketu s potravinami a tam si nakup základní potraviny. Ty jsou totiž otevřené a máte jich v Praze dostatek. A vesnici nech na pokoji, tam se stále žije skoro normálně a jsou tam i normálnější lidi.

    Komu není z hůry dáno, v apatyce nekoupí.

  • Chmelo, zapomněl jsem na tebe, nakoupím si na Internetu. Tak jsem si objednal na vesnici mléko, máslo, rohlíky, chleba, noviny a přišla mi odpověď, že tyto věci nedodávají. Tak chytrolíne poraď.

  • Pan ministr Blatný (co je tam prd platný, protože všechno stejně rozhoduje Bureš)

    to řekl jasně: teď se spoléháme na zodpovědnost lidí. Ale ŽÁDNÉ ROZVOLNĚNÍ.

    Přeloženo do češtiny - všechno při starém, jen apelujeme na to, abyste ještě více a více  dodržovali restrikce, které za celý rok k ničemu nevedly.  

    A co takhle pane ministře začít pacienty s kovidem včas léčit? Slováci už na to přišli. Ale potřebovali nejdřív beznadějně zaplnit nemocnice. 

  • No tak dobře. Snad se nebudeme chovat jako dobytčátka.

    Vláda to přenesla na hejtmany, ti to vydrželi dva dny a přehráli to na nás.

    Nakonec asi jiná cesta není.

    Buď to půjde nebo to bude pěkný průšvih, ale Pilát si umyje ruce. Pokašlali to lidi, my za nic nemůžeme. 

  • Sdělí mi,  prosím vás, kdo je tady ministr zdravotnictví? Ten směšný šašek Havlíček je ministrem dalšího rezortu? On možná "na vládě" spí s Burešem?

  • Jo máš, Tondo, pravdu...

    Oprava: Ale mohla bych se mýlit...😉

  • Kdo se "mohl mýlit" - smím-li se zeptat?

  • Pane doktore, nechte zaznít hlas lidu. Snad takovou diskusi nemáte potřebí. Existují zapálení lidé, pro které je destrukce pana Babiše životní metou. Třeba je to to jediné, co mají. 

    Docela zchudnou od podzimu. Nebo mohou adorovat nové premiéry. Dle libosti. 

  • Z.e by schizofrenie...? 🤨

    Ale mohl se mýlit, nejsem lékař...

    Soudím tak jen dle vašich příspěvků...

  • A Vaše diagnosa mého duševna zní jak?

  • V tom případě se tě ptám ,Tondo, - jak je v Bohnicích...?

    To tě zřízenec pustil k PC za vzorné chování, nebo jsi vzal dobrovolně rajóny...?😉

  • Proč fór - je to pravda!

  • I jako fór je to, Tondo, hodně blbé...


  • josef.chmela

    Já zdravý jsem, ty jsi na tom mnohem hůř. A je mě úplně jedno kdo bude a kdo nebude mít roušku. Ať si ji někdo dá třeba na zadek, když mu to vyhovuje. Je mi také úplně jedno, zda budou nebo nebudou mít otevřeno malé obchody či supermarkety. Když něco potřebuji, nakoupím to přes internet. A ten základní žvanec na jídlo vždy někde 1x za týden nakoupím, třeba v Penny.

    Hospody, hotely, fitka, bazény sportoviště, kluby, divadla, galerie a podobné nesmysly také nepotřebuji. Sportuji a posiluji v přírodě, do hospod nechodím a v hotelech bydlím pouze v zahraničí.

    Takže, když to tady všechno krachne, já bezproblémů přežiju, protože v přírodě přežívají pouze schopní, silní a zdraví.

    Stát se musí postarat pouze o důchodce, nemocné a soc. potřebné. Ostatní si musí pomoci sami. Pokud to stát dělá jinak, je k ničemu.

  • Vláda, vedená ing. Andrejem Babišem, je od puče v únoru  roku 1948, suverénně nejlepší...

  • Chmela, jinak zdravý? Personál bude muset mít roušky a nakupující ne? Tak co brání tedy otevření malým obchodů? Tak kde je tak logika těch horních deseti tisíc?

  • josef.chmela

    Zato ty jsi tady ten nejschopnější myslitel. Zatím tu však vypouštíš pouze nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit