Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co,že mi vůbec tykáš,Joudo.Kež bych tě někde potkal a tys do očí mi pravdu řekl.Pak stovku pod 2 sekundy bys dal *1*
  • No a nyní ta kanonizace.
  • To bude vypadat pěkně.Akorát spousta lidí ho nepozná. *5*
  • kdy tu masku zmákly když udajně je stále někde "vystavený" *8* *10*
  • a ty češtinář *12* *12*
  • Jsem asi taky blb, když mám diametrálně odlišný názor a netruchlím. Vlastně nemám ani právo být jiný než konformní se společností / pravdomluvnou, poctivou a eticky vyvinutou, Asi si neuvědomuji kam až sahal koberec / poblitý tohohle génia, Ale dnes neprojdu po praze abych nepotkal feťáky a narkomany, nejdu bez strachu o místo do práce a za čímdál tím větší peníz mám kratší účet. Smekám před těmi chytrými, co mají plnou hubu demokracie, funkční a svobodné. Ovšem né tak moc demokratické ani svobodné protože potlačujete názory nás blbů. Demokracie nás všechny, vás chytré i nás blby stála a stijí mnoho, ale není pro nás, my ji jen sponzorujeme. K tomu být svobodný je potřeba mít hooodně moc peněz, to je ta chyba lávky. Na blby jako já a ostatní kteří se nehodlají smířit s touto ideologií třeba dojde, ale na vás vy / ti chytří dojde taky. Já vám jen přeji aby až padnete na tu držku, aby jste spadli chytře a humálně, protože si to můžete svobodně rozhodnout. Nikomu nikdy nenarostly stromy až do nebe a vo tom to je.
  • Ctěl jsem reagovat ale kdo neumí číst a má kamaráda co umí psát, tak ten nepochopí o co zde v této nemístné frašce jde.Slunce v duši *16*
  • Ty seš z kurvasyn.
  • Nevíš co je to slušnost. Pro tebe není Venca. Tak říkej své staré
  • srovnáváš nesrovnatelné.
  • Není vám hanba se takto bavit o mrtvém? Kdo vás takto vychoval? Vám někomu osobně ublížil? Tak toho zanechte alespoň do pohřbu. Dopřejte mu klidu.
  • ....je to horší než za sovětů,..........Brežněv měl také takové divadlo,nechutné, už jenom akorát vysvěcení a je to pořádný příběh do bible
  • To je divadlo,nechtěli by ho balzamovat !!!! NESKUTEČNÉ !!! Arcibiskup ho ještě navrhne na svatého !!!
  • Tak nevím,Venca už to má za sebou a já v jeho letech půjdu teprve do důchodu.Vím,že nesmrtelnej byl jen Lenin,ale náš statistiký úřad propočetl,že to snad budu já taky *1*
  • nebylo by lepší takové ryze české mauzoleum/jestli jsem to dobře napsal/.Bylo by to na věčné časy. *3*
  • Tak to už je opravdu nechutný teátr,kdy s tím skončí,že se nestydí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit