Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hitllerovská říše měla plány na tisíciletí. Eurounijní říše též nerealisticky plánuje. Je dobře, že státy V4 nezaujímají konformní postoj vůči projevům chorobné libovůle bruselských eurohujerů.  
  • Kdy už konečně pisatel přestane s těmi "eurohujerskými" bláboly? To je za to placen nebo je o tom sám "přesvědčen"? Pokud se necítí být Evropanem, nechť se odstěhuje tam kde mu bude dobře. Chtěl by snad, abychom opět byli ČSSR - Češskaja sovětskaja socialističeskaja respublika, ve skutečnosti ovšem jedna z kolonií CCCP?

   • Já se například Evropanem ve vámi pužívaném smyslu necítím ani v nejmenším. Dokážete vysvětlit, proč bych se proto měl jako občan České republiky někam stěhovat?

    Evropská unie je pouhý dočasný politický konstrukt, kterých v Evropě bylo již několik a pominuly v prakticky konstantním prostředí evropských států.

    • Je věcí každého člověka kým se cítí být. Klidně může jít třeba i o občana ČR, který se zde narodil a z nějakých důvodů se cítí být Afričanem. To ale vůbec neznamená, že by se měl někam stěhovat.

     Evropská unie je jistě dočasný konstrukt, dále budou následovat Spojené státy evropské, USE.

     Pokud jde o ČR, tak budeme buďto součástí oněch USE anebo se zase staneme kolonií CCCP nazývané dnes RF. Anebo kolonií čínskou. Tupců, kteří tomu budou tleskat je tady dost.

     • Napíšete-li ve dvou příspěvcích za sebou:

      Pokud se necítí být Evropanem, nechť se odstěhuje tam kde mu bude dobře.

      Klidně může jít třeba i o občana ČR, který se zde narodil a z nějakých důvodů se cítí být Afričanem. To ale vůbec neznamená, že by se měl někam stěhovat. 

      Jste pozoruhodný myslitel. 

      Spojené státy evropské, USE, nikdy existovat nebudou, alespoň ne v rozsahu současné EU. V globalizovaném světě nemá vytvoření vámi předpokládaného celku smysl. 

      Je možná existence BRE, bylo o ní popsáno již dost papíru, ale s postupem doby se pravděpodobnost snižuje. 

 • Ale no tak. Jak napíše takové převeliké moudro šefredaktor. Hospodářských novin tak to všichni sedají na zadek. Bezvýznamný novinový šmudla chce být vidět. Sám se může maximálně rozhodnout, zda si ráno špek zabalí do balicího papíru nebo do novin.Tím jeho rozhodovací pravomoc končí. A tady by hrál velkého šéfa.Obyčejný prd si hraje na převelikého mudrce. Na ulici by se mu lidi za taková slova smáli. Noviny snesou všechno.
 • Celounijní přechod na ekonomiku s nulovými emisemi - pokud to je vůbec reálné - znamená obrovský úkol pro každou jednotlivou zemi. Zvlášť pro ty, které jsou z velké části závislé na uhlí, ropě a zemním plynu. Víme, jak tuto energii nahradit? 

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Víme jak tu energii nahradit. Technologie a možnosti máme. Chybí nám pouze dvě věci VŮLE K TOMUTO KROKU A OBJEKTIVNÍ A PRAVDIVÉ INFORMACE MAINSTREAMU. Takže o těchto možnostech ví pouze malá skupina iniciativních lidí, kteří vyhledávají informace mimo hlavní zpravodajskou stoku ať televizní, rozhlasovou, či jinou, a většina společnosti u televizí řeší informačně bezvýznamné bláboly mainstreamu o jákémsi srocení pošuků kdesi na Letné. Stávající politruci neustále doblba žvanící o jakési chimérické demogracyjy, nemají zájem tento problém doopravdy řešit a informovat veřejnost o tom, jak se věci mají. Politruci mají jedinou starost, jak se udržet u koryta a nechat se zmateným plebsem pár let bezpracně královsky živit. Co přijde po nich, je jim jedno. V čele našeho světa je holt až na malé výjimky prostě lidský odpad....

  • https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/zprava-pro-lidstvo-192

   FILM Above Majestic  https://ulozto.cz/hledej?q=above+Majestic

   Zajímalo by mne, zda si někdo z diskutérů níže prošel alespoň výše uvedené základní informační odkazy, to vzdělávací minimum, anebo má každý potřebu jen planě plácat do vzduchu......😉

  • Realista nebo trotl hlupák? Podívejte se na příklad do nějaké učebnice chemie pro vyšší stupeň základních škol a přečtěte si, co to je a jak platí, : zákon o stálých poměrech slučovacích, řečeno slovy klasika. Ta Vámi uváděná "malá skupina iniciativních lidí" jsou stejní technicky nevzdělaní hlupáci, jako Vy. Křemík do slunečních článků, větrníky, musíme vyrobit a k tomu potřebujeme obrovské množství energie ve formě telpla k tavení železa, křemíku, mědi, lithia a dalších vodivých a polovodivých materiálů, výrobě umělých hmot, i té elktřiny k pohonu elektromobilů, kterou musíme nejdříve nějak v požadovaném množství vyrobit.

   Poznámka : pro ilustraci uvedu příklad - vyjádříme-li atomové váhy v kilogramech, pak platí vždy 

   12 kg C + 32 kg O = 44 kg CO2 + teplo

   • Je humorné, že hlupákem mne nazývá právě HLUPÁK. Kdybyste nebyl tupý nevzdělaný ignorant, věděl byste například že existoval jistý geniální fyzik Nikola Tesla (po kterém se mimochodem u nás jmenovaly elektrotechnické provozy Tesla Rožnov či Tesla Přelouč. Tento člověk už před sto lety experimentoval s Volnou Energií, jestli tedy ve své zaostalosti vůbec tušíte o čem je řeč. Díky Teslovi máme dnes elektroniku v podstatě v takové funkční formě jaká je. Z jeho objevů vycházela proslulá společnost Westinghouse. To ovšem musíte pohnout tím svým zkorodovaným mozkem a studovat trochu víc, než učivo pro základní školy a bláboly televizních zpráv. Já vím vás asi myšlení bolí.....😉 víte i největší ignoranti a omezenci nemohou popřít například existenci magnetické síly u trvalých magnetů. Kde se bere? Někdo ji dle vás ve fabrice vyrábí? A takových anomálií nabourávajících přežilá dogmata fyziky je řada. Ale jak říkám, musíte protočit zkorodované mozkové závity a podívat se dál než jen na titulky televizních zpráv určených pro bezmozky vašeho typu....Zkuste pro začátek se podívat na níže uvedené odkazy, snad vám to nezadře mozek.....😯

    https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/zprava-pro-lidstvo-192

    FILM Above Majestic  https://ulozto.cz/hledej?q=above+Majestic

    • Nikola Tesla nepochybně existoval. Podniky TESLA odvodily svůj název ze slov TEchnika SLAboproudá, i když jistá snaha o přiživení se na jménu géniově, případně původně i jistý výraz úcty, pravděpodobně měl svůj význam. 

     • felix.julec

      Ad filius xxx Máte recht,už zpráva o "Teslovi" cosi o erudici tohoto aktivisty nad vámi říká.Asi vystudoval v Plzni,jako spousta podobných vzdělanců,mluvících to hlav.

 • Ten živočišný druh homo, prý 2x sapiens se přemnožil, ničí přírodní rovnováhu a podřezává si pod sebou větev. Naše generace to tady nějak doklepe, ale chudáci naši potomci. Ona to Příroda opět srovná (jako už v minulosti, jak o tom svědčí pověsti). A pak zbude  pár jedinců homo, kteří si někde u ohně v jeskyni budou vyprávět pověsti o tom, že lidé se vzbouřili proti přírodním bohům, nerespektovali jejich vůli a ti je za to potrestali.

  • KIMCID

   Prosím buď jeden z vymřelých  druhů :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit