Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těm sviním už nenechám ani haléř navíc...
    Stále se žvaní pouze o penězích, ale o to jim vůbec nešlo co? Kde jsou dohodnuté změny v systému vzdělávání například, pro který tak vehementně řvali. Opět vláda plivla slušným lidem do ksichtů...
    Pan Heger mi je sympatický, ale uhnul...
  • Je mi z těch "doktůrků" na blití. Nikdy jsem nebyl vulgární, ale ať jdou do hajzlu a uvidí jak je na západě přijmou a "odmění" za to co dokáží. A pokud vydrží, snad se i něco naučí. Přinejmenším lidské slušnosti...
  • Páni felčaři a lapiduši táhněte do p..... a to všichni co se šprajcujete vč. Hegera. Po té "slavné"revoluci šlo celé zdravotnicví do hajzlu.Před 89 rokem bylo zdravotnictví na špičkové a světové úrovni. Za cca 20 stačili naši pání včele s Klause zrujnovat nejen zdravotnictví,ale celý stát. Před r.89 bylo doktorů oo cca 6 tis.méně a vše fungovalo bez větších problému. Čím to asi bude?Určitě ne v platech.Podstata je v tom že nenažranost českého člověko ne nekonečná:proč nikdo nereguluje centrálně nákup zařízení do nemocnic-to si každá nemocnice nakoupí to nejdražší zařízení,které je v některých špitálech nevyužité protože čím větší nákup tím větší provize/čtin úplatek/ a to od ředitele nemocnice počínaje a primářem patřičného oddělení konče.Proč není v každé nemocnici cenrální výdej materiálu tj.léky počínaje a spotřebním zbožím konče?Protože by byl přehledd o toku materiálu a nemohlo by se krást ve velkém.Jak to,že doktor zaměstnaný v nemocnici provozuje soukromou péči/ambulanci,dokonce i zajišťuje operace ve svém to si určitě nenakupuje léky a další materiál ze svého,ale ze státního.Dokud toto nikdo nezatrhne tak naše zdravotnictví nebude nikdy fungovat tak jak fungovalo. Takže pání felčaři a lapiduši začtěte pěkně u sebe a nikoho nevydírejte.Jinak DĚKUJEME TÁHNĚTE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit