Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje hospoda,moje věc jestli se tam bude kouřit.Je snad demoška.
  • TOP09 co ministr to lumen a tenhle tam svítí za dva.
  • A kdo vás pane nutí chodit mezi kuřáky? Choďte tam,kde se nekouří. Máme už i spoustu nekuřáckých restaurací,diskoték a pod.
  • tak jdi jinam proc tam lezes jsou i nekuracke hospody\ ty navoneny inteligente ty smrdis parfumerii jel v autobuse nebo v tych restaracich taky my to vadi vedle vas sedet si pripadam jak fetak
  • Koukám, že jsem píchl do vosího hnízda, nebo přesněji do hnízda kuřáků feťáků *1* Kuřte si, ale nenuťte mě dýchat ty vaše jedovaté smrady a ničit si tím zdraví.
  • Jinak tě maj dobře zmáknutýho.Už jsi jejich člověk.Zblblej,zmanipulovanej,poslušnej *7*
  • Taky by se měly zakázat různý voňavky a deodoranty,mně totiž vaděj.Mám přece taky právo na to,abych dýchal v přeplněný tramvaji čistej vzduch a ne smrady z voňavek. Nebo ne? Taky by se mělo zakázat,aby lidi prděli-kdo to má čuchat? Taky by se mělo zakázat,aby lidem smrdělo z huby,nebo jim smrděly nohy. Taky by se mělo zakázat,aby lidi jedli ve vlaku pomeranče-spousta jiných totiž nesnáší jejich vůni při loupání a někteří jsou na ni alergičtí.Taky by se mělo zakázat to a to a to atd. Nemělo by se zakázat vůbec žít a být?
  • Na úvahy mentálního retardovaneho exempláře jako jsi ty nikdo nebude brát zřetel.
  • Jo soudruzi,není nad vedoucí ruku velkýho bratra.Podle Orwella to jednou dojde tak daleko,že nám velký bratr přesně určí denní rozvrh,včetně toho,kdy máme jít na malou,či velkou a kterou rukou se máme utírat. To si tihle různí duševní ubožáci fakt myslej,že když zakážou kouření v restauracích,že nebude přibývat kuřáků? Nebo že lidi přestanou kouřit? Proč tedy lidi fetujou různý drogy,když je to zakázaný? Co zmůžou zákazy,ukázala nejlíp prohibice v USA,kdy za cca.13let trvání stoupla spotřeba alkoholu o 300%. Jenže to tyhle mdlý mozky nevidí,nebo nechtěj vidět.
  • To je paráda,vždyť oni nemají vůbec co pohledávat v restauracích a hospodách.Zase paskvil. *16* *12*
  • Mělo by se zakázat kouření kdekoli na veřejnosti. Ať si závisláci báňaj doma. A jinak by se pro ně měla vybudovat jakási kuřácká WC: hermeticky uzavřené prostory s odtahem a filtry v komíně. Závislák by u dveří vhodil do příslušného otvoru dvacku, aby ho automat pustil dovnitř, tam by si zafetoval a při odchodu by tam vhodil další dvacku, automat by ho postříkal vodou, osušil horkým vzduchem teprve pak ho pustil ven, aby neobtěžoval lidi svými smradlavými hadry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit