Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta paní je docela prolhaná a udělá všechno proto aby presidentovala. Promír ve světě by byla větší nebezpečí než je to ušaté torpšdo v současnosti.
  • kdo bude prezidentem či prezidentkou USA. Pokud to nebude osobnost typu Kennedyho, budou to jen kašpárci na niti.
    • No JFK to byl teda týpek *1*
    • no, Kennedy nebyl jiný....
      • než se budeš k něčemu vyjadřovat, něco si o problému zjisti, Kennedy chtěl zrušit FED spolupracovat se Sověty na kosmickém programu atd. Rychleji mluvíš, než myslíš. ZKUS TO OBRÁCENĚ.......UVIIDÍŠ VĚCI NA SVĚTĚ MNOHEM JASNĚJI......
        • a nerozpoutal on náhodou v zájmu zbrojařských lobby předevší válku ve Vietnamu? takže laskavě se vzdělávej a nepoučuj, nemáš na to *3* *3* *3* a mysli přece, nebolí to *2* *2* *2*
          • Máš pravdu Kenedy byl taky pěknej hajzl jako všichni.
  • Jsem přesvědčená, že v současné době není v USA státník typu Vladimíra Putina. Proto do čela této rozpadající se mocnosti, bude dosazena opět nějaká poslušná loutka ovládaná bankéři a nadnárodními společnostmi.
    • Moje slova soudruhuPusinko včera bylo v TV že v USA už hrozí občanská válka nepokoje jsou už v 173 městech, jak to jednou propukne už to nikdo nezastaví.
      • Jen bezmozek jako ty věří ruské stupidní propagandě. *15* *15* *15* *15*
    • Zloději nicků při psaní podobných hloupostí používej laskavě tvůj nick
      - proruský kolaborant a StBácký ulhanec.
  • Má holka smůlu. Monika Lewinská nesplnila to, co psali transparenty v době, kdy Clinton nechal s balkánskou řeznicí bombardovat nevinné v Jugoslavii . Na transparentech bylo: "Moniko, příště zatni zuby!" Kdyby to ta holka v oválné pracovně splnila, nemusela být Clintonová tak blbě ponížená a ve volbách to mohla mít lepší ze soucitu od voličů!!!
  • Jo to je ta Hilary, na kterou se už připravují v Haagu za to, jak organizovala agresi a povstání v Libyii? Inu likvidace dluhu USA Kaddáfímu za ropu se jí sice povedla, ale to, co se děje v Libyi po ukončení agrese dnes , to si bude muset zodpovědět. I toho chudáka, našeho uneseného kuchaře.
  • já myslím, že ona by držela krok s jestřáby a mír by byl ohrožen, ale v USA není mírový kandidát.
  • Kam jsme to jrn my američané klesli. Nemáme nikoho jiného vhodnějšího na post prezidenta. TO SE MUŽE STAT JEV V USA. Fabtastická rodina. Prezident nevěrný manžel, opakovaně podváděná manželka budoucí prezidentka s platem za přednášku 200 000 USd na univerzitách ( našich 5 milionů korun). Jejich dcera bere za přednášky skoro 3 miliony korun. To je prostě AMERICKÝ SEN. A my všichni na tomto světě by jsme je měli následovat, protože takhle vypadá pravá demokracie a pravá tvář ameriky. Jedni nenažraní a druzí se vraždí v ulicích, protože nemají dostatek financí!!!! USA je prostě náš vzor a nic lepšího a dokonalejšího na t=to planetě není. To alespoň dnes a denně v nějaké formě nám naše media předhazují. Proto sláva USA.
  • Ta bába ještě žije? Já myslel že už natáhla brka, už má taky asi 80 a měla by jít k čertu.
    • Medák ? :-) To se mi líbí... :-)
    • Dovedu si představit jak by podle této babizny měl vypadat svět, to bychom čuměli.
      • Von ten její manžel se pelešil z nějakou Polkou, byla s toho velká ostuda, proto mají Poláci k nim takovej vřelej vztah.
  • Monča Bilovi vycucla i mozek a Hillary si to ponese jako metál *1*
  • běda mužům kterým žena vládne! *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit