Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IS má ruské zbraně ale může za to USA. juro ty jsi ale vůůl.
    • Ano má ruské zbraně bo ty americké tam tak trošku nefungují a pro CIA jsou ruské levnější.
    • Ano Ruské osobní zbraně mají ze skladů CIA stejně jako PL rakety Stringer a jejich verze. Pistole jsou americké stejně jako část obranných vest.
    • tebe musel fotr znásilňovat,vid ty dylino ruru??
    • RURU TY JSI BLB všichni mají ruské zbraně,protože ruské zbraně jsou už 70 let nejlepší
      • Spíš proto že je rusák po desítky let rozdával teroristům.
        S těma kydama rusáci jsou nejlepší nebo amíci jsou nejlepší jděte někam fanatici.
        Na nadlidi nevěřím.
        • Rusáci nejsou nadlidi i když si to někteří jejich turisti myslí ,ale od dob Napoleona Rusko hasí války co vznikly na západě.
  • prašivci z USA dlouho podporovali ISIL,naoko proti němu bojovali,fakticky jenom bombama přerývali písek a čekali až teroristi svrhnou bašára asada,takže za všechny ty zrůdnosti které IS dělalo,všechny ty zničené chrámy,mrtví civilisté ,to všechno jde na vrub spojeným státům teroristickým,teď když se do toho obulo rusko zase jim zrůdy z USA hážou klacky pod nohy i se zbabělým tureckem a celým NATO
    • Ty komunistický hlupáku.Největším nepřítelem je Islámský stát a Rusko.Běž se třeba bodnout
      • Čtu, že Tvůj titul JUDr., kterým se prezentuješ, je stejně tak málo reálný, jako inteligence, která provází Tvůj výrok.
  • A kdepak je dřívější Tečka? Jako anonym? Nevěřím tomu že zmizel.
    Když sem přišla Simona postupně se chudák vytrácel až zmizel docela.
    Ta šílená Milka mu totiž zabrala prostor.

    říká se, pod svícnem největší je tma. Estli tím multinickem není náhodou ten
    co na všechny kolem křičí multinicku! Můj názor.
  • Další američan co chce hladovět:-)))

    http://cz.sputniknews.com/svet/20151008/1344834/limp-bizkit-usa-krym-reakce.html
  • To dem. Máš bezvadnej postřeh.

    Když si odečteš body co naklikal zlej tirador bez registrace troll tak zjistíš
    že je tu nulová účast. Ono obecně je tahle debata jen žroutem času,.
  • Rusko chce ukázat svou sílu.
    Jeden můj Ukrajinský dělník dnes vyprávěl, když byl na vojně v Rusku 3 roky, jaká je jejich armáda. Nebudu zde psát v jakém je stavu a v jakém stavu jsou jejich vojska. Pokud zde napíši co mi řekl, tak bych zde měl pouze hodnocení červené. Byla by to hodně dlouhá a zajímavá zpráva. Kdybych zde napsal jak hodnotí Putina, tak bych byl okamžitě vymazán.
    Jenom pro zajímavost, boxer Kličko vyrůstal v jednom vojenském prostoru v Čechách. Jeho otec byl důstojník sovětské armády. Říkal, že byly velice chudí, až si jich všiml jeden boxerský trenér, že v bratrech Kličkových je určitý potenciál, který se dá využít.
    • No, je vidět, že armáda Ruska je v lepším stavu jak ta americká. Rusové totiž za týden zvládli to, co Ami se spojenci nezvládli ani za rok *15*
      • Co zvládla Ruská armáda? Pár letadel a jejich lodě střílí hlava nehlava na všechny směry, ohrožuje sousední státy, zabíjí civilisty, no to je hrdinství. Není důležitá kvantita, ale kvalita a o tom mam pochybnosti. Používají zakázané střely to si slepej, že to nevidíš v TV? Zajímalo by mne kolik let jsi odsloužil v armádě. Jedna Americká letadlová loď by rosekala celou Sýrii na hadry během několika dní, ale to dovede každý blb. Někdo si nevidí pro svou hloupost na špišku nosu natož aby dohlédl do Sýrie.
        • Koukám, že tady má někdo informace, které ani nebyly zveřejněny!!!! Odkud čerpáš tyto informace? Ještě jsem neslyšel, že by těma "zakázanými" zbraněmi trefili špitál.... A kterou TV sleduješ, že jsi poznal, co je zakázané??!!! Jo a ještě jsem si nevšiml, že by ve válce bylo něco zakázané. Akorát se o tom mluví v rámci propagandy. Všechny zbraně je nejlépe použít, je to levnější než likvidace a zbrojní koncerny jsou nadšené. Je jim jedno, kdo platí. A to myslím stejně na všechny zainteresované strany. Kdo do Sýrie z oficiálních představitelů pozval USA a jejich satelity? V zájmu koho tam bojují? Štve je každý státní či jiný útvar, který jim neleze do otvoru, kterým z lidského těla běžně odchází odpad. Je tak nepochopitelné, že Rusko se snaží taky hájit sféru svého vlivu? Tady je třeba přemýšlet a ne osočovat nebo naopak bezmyšlenkovitě hájit jednu ze stran.
        • Tak si kup brejle *3*
        • Chlapečku to ti doma vyprávěl strejda z CIA.
  • Tradiční slet bZemanovských primitivů na tiscali. A naklikávač zlej troll v akci.
    Naštěstí plky téhle chátry nikdo nečte. Normální lidé na Tiscali nesmrdí. Sbohem.
    • tak co tady děláš buuzerante???
  • Úspěch se neodpouští. Platí zejména v případě Putina a Zemana. Lidský odpad zblblý zdegenerovaným knížetem jednou nohou v hrobě tu plive jedovaté sliny. Na to jediné se zmůžou, na víc nemají *1*
    • Zeman má zase z ostudy kabát mektale. Peroutková toho ožralého lháře žene k soudu
      • Stejně jako ségra zločinců Mašínů.
      • Ta by radši měla chodit kanálama *5*
        • Nemá proč. Zeman zase prokazatelně lhal.
  • Putine, kopanec do držky by jsi zasloužil-
    • Už jsem čekal, kdy začneš být sprosťák.
    • Tak jako ty? *15*
      • Zkus to, chcípáku
        • Na netu seš frajer, v reálu jen kašpar. Gratuluji čapisrale.
          • Já nejsem Tečka. Toho hledej v jiným převleku
  • Cha cha. Hlupák zlej bez registrace tirador troll se chytnul a začíná
    mínusovat. Deset mínusů za vteřinu.
    Přidej ty ruskej magore. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit