Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tečku strašně štve že životní úroveň v Rusku je podstatně vyšší než ve zbídačených USA, ale s tím nic neuděláme.
  • Spletl jsi si nick, i místo, kde se žebrá o kus chleba. Ten tvůj sen byl o CCCP. soudruhu.
  • Kdyby se na chudáky v USA vybíralo jsem ochoten dát i stovku.
  • V USA už nemají co jíst, v ulicích měst fronty na polévku, jsou to chudáci, ještě že tam je Armáda spásy.
  • CCCP - fašistický vřed naší planety!
  • Mizivá inteligence, hulvátství a sprostota z tebe čiší na míle.
  • Pane Rome,ano Poláci prodají vše a každému,jsou to zdatní obchodníci,určitě se nebudou trestat tím že rus potřebuje jejich zboží a oni se tím pádem připraví o zisk,pokud by jim nedodali zboží,psal jsem o patriotismu a politice ty chytrolíne. *3*
  • Copak vy jste Rus, dobytku jeden? *1* *2* *15*
  • Nevíš o čem mluvíš, *7*
  • Ani ji nepustí, bude sedět.!!
  • netečkuj Zlej Trolle,jsi k smíchu *15*
  • 25.4.1972
  • A večer budu mrskat soudružku Semelovou, soudruhu.
  • Největším odběratelem polských strojů skupiny Zabře jsou rusové ,že by to poláci prodávali takové verbeži jak tvrdíš??? Tvé paušalizování svědčí jen o ton že jsi mladý a asi nezkušený.Proto ten nedostatek agumentů zastíněný urážkou.Budiš ti odpoštěno (a to nejsem věřící)Jak vůbec můžeš fungovat když si nic nezjistíš a jen nadáváš okolí nemáš to vůbec jednoduché. *3*
  • A PC virus "tečka" mrská body.
  • Za prvé bych se ptal kolik lidí ze svého letadla zavraždila, podle toho by se určila její vina.
  • Zradila vlast, tak ať pyká.
  • Napiš datum a čas, jinak ti nemůžu sdělit, kde jsem byla.
  • Nemluvil jsem o Polácích,ti na rozdíl o tvého vymaštěného mozku vědí co jsou rusáci za verbež,ale o tvé komunitě komunistických patolízalů a snědých nemakačenků *4*
  • Kde jsi byla ,když jsem odmítl zkoušku z slovíček z RJ v 60 letech ,protože naši vyhráli nad rusákama hokej,TAK KOMU TY ŘÍKÁŠ SOUDRUHU!!!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit