Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z nouze Honza dobrý
  • Na hrad může jedině ten který vzeje z lidu a ne doporučením parlamentní strany
    • Z čeho jsi vzejal ty, eksperte?
  • President by měl být především MORÁLNÍ AUTORITA. a to ožrala, "bývalý komunista" a spolustrůjce "opičí smlouvy" rozhodně není. Ale bude stačit, aby stádu zamával před čenichem buřtem a stádo za ním půjde.
    • Přesně tak, Zase nám připraví v deliriu novou smlouvu a jen Bůh ví s kým *14* *14* *14*
  • Zemana na hrad. Po tom, kdy mu vlastní ČSSD při prezidentských volbách podrazila nohy, tak by si teď prezidentský úřad rozhodně zasloužil a i samotná ČSSD by ho měla podpořit.
  • Sem tam si přečtu tady uvedené názory. Evo i kdyby jste byla soudružka jsou Vaše názory dobré. Petra, jeho volný čas a jeho rádoby moudré názory často odpovídají osobě žáka zvláštní školy nebo pacienta psychiatrické léčebny.
    • Jáe, lidé mívají potíže s pochopením věcí, které přesahují jejich duševní obzor. A tak na ně reagují invektivami.
  • Právě to ,že někteří straníci ODS chtějí podporovat Zemana,ukazuje,že se pomalu připravují na koalici ODS a ČSSD.Při troubovitosti obyčejného českého blba,by jim uvedené na chvíli mohlo vyjít.Ale až se mladá generace vyřítí do ulic,tak vymlátí politické lumpy všechny.Pak svižně přitroublým důchodcům zajistí takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak z ušetřených miliard začne rychle splácet dluhy,které předcházející a současná generace nadělaly Ti co nakradli niliardy,ti s nakradeným včas zdrhnou.Zbyde tu jedině obyčejný český blb důchodového věku,svojí troubovitostí zralý,na splácení jím nadělaných dluhů, z důchodu..
    • ODS, škodí na všechny strany, momentálně likviduje Zemana svou náklností.Sobotka sralbotka, zvolen učitě nebude a Pinočetka Němcová byla vyhozena.Navrhuji Langera a Langerovou do Ústavního soudu.Doba modrého temna pomalu, ale jistě končí.Musíme
      si pohlídat zloděje státního majetku, včetně nenažraného kléru.Duka je představitel tlustých páterů v ČR. Nepřípustné rozrůstání nic netvořících věřících placených ze státního rozpočtu, na úkor důchodců.Hubený důchodce, versus vyžraný kardinál ?
    • vůbec nepodporuju ODS s Nečasem jejich mafiánskými souputníky, ale troubovitý blb jsi ty, až se lidi vyřítí do uluc a začnou kolem sebe mlátit nebo někoho mlátit, je s námi definitivně amen a nebude už vůbec z čeho splácet dluhy, není třeba se řítit do ulic, úplně stačí současné poslance NEVOLIT!
      • Ale jak nevolit. Když mají společnou kandidátku přepočtové koeficienty které dává volební zákon je tam vrátí.Jedině nový spravedlivý volební zákon, ale to ONI nedopustí.Jediní možnost je zrušit jim hájení.
  • Lepší z té bídy Zeman než někdo z prohnilé ODS nebo nedej Bože přivandrovalec Švejnar nebo reformista pro bohaté vykuk Fišer.
    • Je to opravdu výběr výkvětu národa Co naplat *10* *10* *10* *10*
    • Evo, piš dál, nenech se odradit názory jiných, časem si zvykneš *1*
    • ale Zemana taky beru *3*
    • Fišer svým charakterem možná odpovídá rozsahu pravomocí prezidenta, rozhodnout nic stejně nemůže, ale určitě nebude dělat ostudu, působí na mě dojmem velice umírněného a slušného člověka
      • To si jen myslíš, tento slušný Fischer udělal za svého vládnutí nejvyšší státní dluh.Dovolil
        vědomě Janotovi rozkrást co se dalo.Není ani náhodou dobrý kandidát na presidenta.Židovská obec je stejného názoru.Je židem, jen když z toho něco kápne.
        • Jakoby nici, on Fischer ve funkci presidenta rozhodoval o státních financích? A on mohl Janotovi něco dovolit nebo zakázat? To jsou pro mě novinky. Chtělo by to nejdřív seznámit s funkcí a postavením presidenta republiky. Jak se ukazuje, mnozí jedinci jsou líní tyto skutečnosti si zjistit nebo nejsou schopni je pochopit a vidí v presidentu republiky všemocného cara gosudara. A i takovíto lidé mají právo volit. Bohužel.
    • Ten "přivandrovalec" přednášel na prestižních amerických universitách a je to skutečný ekonom s morálním kreditem na rozdíl od toho bezcharakterního psychopatického zloděje, který teď dočasně straší na hradě. A ten "reformista pro bohaté a vykuk" už ukázal, že je pečlivý, důsledný a čestný. Ale to soudružka Tvého typu sotva pochopí. Mimochodem, kde pracuješ, že v pracovní době v 11 hodin dopoledne místo práce můžeš žvanit na internetu? Ty jsi určitě "bývalá" komunistka a pracuješ ve státní správě. Bude potřeba zjistit podle IP kde.
      • "Bude potřeba zjistit podle IP kde."

        Na praktiky , které jste zřejmě užíval před rokem 1989 , tu nikdo není zvědavý . Mnohé to o Vás vypovídá .
        • Yenome, je pravda, že i před rokem 1989 jsem netáhl se stádem, zůstával jsem svůj a občas jsem i řekl komunistům to, co jim nebylo zrovna příjemné. Ale musel jsem znát míru, abych neskončil v Jáchymově. Ale teď žiji ve svobodné demokratické společnosti a využívám svého nejen formálně, ale i fakticky zaručeného práva na svobodné vyjádření svého názoru. Chápu, že to mnoha "bývalým" nebo přitroublým vadí. Ale taková je skutečnost. Pravda je shoda daného tvrzení se skutečností i tehdy, když se to někomu nelíbí. Jak se říká, potrefená husa se ozve.
          • Váše minulost je mi celkem lhostejná a cítíte-li potřebu se s ní chlubit , neobtěžujte s tím , prosím , mne . Váš "příspěvek" ovšem nevysvětluje praktiky , jíchž se dovoláváte a tak mám na Váš charakter celkem jasný názor .
          • Těm Přihlouplým to to vše vadí, ti chytří jsou na podpoře,Nebo OSV a odepisují i babiččiny pantofle
      • A proč se nezaptáš všech na tomhle fóru kde pracují, když kecají v tuhle dobu. Mimochodem, kde pracuješ Ty ?
        • avE, jsem OSVČ, tedy moje práce musí být hotová k jistému termínu a je jedno kdy ji udělám. Tady na tom chatu to beru jako určitou formu relaxace. Je úsměvné jak bolševici vyskakují, když se jim řekne pravda. Ale ani těm bolševikům nepřeji nic zlého. *4*
  • No to by byla "výhra". Současný president v cizině krade a teď by tam měl po něm strašit jeho kumpán, s nímž si před lety v "opičí smlouvě" (oposmlouva) drze rozdělili moc v zemi a z občanů udělali naprosté blbce. A navíc je to ožrala.
    Proč ale zase ty drzé partaje cpou do voleb "své" kandidáty? President snad má být NADSTRANICKÝ.
    • Každý je nějaký, každý má "nějaké to špinavé prádlo" *1*
      • Pičifuku, kdy Ty máš na prádle hnědé skvrny vzadu nebo bělavé skvrny vepředu, tak to stačí vyprat a jsi opět jak ze škatulky. I to že je někdo ožrala se dá změnit, když podstoupí léčbu. Ale když se dopustil křivárny anebo je "bývalý" komunista, to se změnit nedá. *1*
        • Až tak detailně jsem to nemyslel, spíš jsem chtěl říci, že každý má své chyby, nikdo není bez chyb a nikdo není 100 %.
          • Pičifuku, tak to jsou pouhá, ale opravdu pouhá slůvka. Přece bys měl vědět, že VK (Vrchní Klimatolog alias Vládce Kosmu) nemá žádné, ale opravdu žádné chyby. On je přece 100% dokonalý. I když v cizině krade. *1*
  • Inteligentnější než třeba KUBIKULA je každý :)))))
  • Erteplín je mi tedy rozhodně sympatičtější než nějaký P. Sobotka a E. Tošenovský. Pokus zrealizuje to co tvrdil ohledně odebrání dávek hnědočechům a že uvidíme jak budou makat, tak má mé sympatie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit