Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kajkak
    Naprosto s Vámi souhlasím. Jsou to provokátěři a lidé kteří rádi vyvolávají konfilkt.
    Ti jsou a budou za všech okolností upřímní a připraveni bojovat o právo mít názor a nahlas jej navzdory útoků a dehonestaci sdělit.

    Za to ti slušní lidé si ten názor za techto okolností nechají radši pro sebe. A tomu se nedá divit, když jem je jasné, že to akorát povede k sílícím nadávkám, urážkám a opovrhování.

    http://www.ustavprava.cz/blog/2018/01/pravo-na-vlastni-nazor/
    Autorka tohoto člnku o tématu píše poměrně zajímvě. Stojí za přečtení.
  • Jak to tak čtu, mnozí si nezaslouží ani toho Sobotku nebo Babiše.

    Zdejší diskuze je povšechně hádka několika kanálií. Pokud Tiscali nebude diskuze rozumně redigovat, měla by je aspoň zakázat. Škoda těch pár kB kyberprostoru.
    Bylo by skvělé, kdyby někdo (dobrý právník) zažaloval Tiscali za tohle počínání, kdy umožňuje veřejnou prezentaci názorů, odporujícím elementární slušnosti a dobrým mravům.
    Tohle totiž nemá se svobodou projevu vůbec nic společného, je to jen ventilování osobní frustrace několika jedinců.
  • Michal Vožda. Tuhle na volebním shromáždění tady pana Babiše požadoval vyskakoval kladl drzé otázky. Jo hochu ty lopata nemáš nárok. Nemáš nárok na nic. Jsi obtížný hmyz který chce být vidět. Jsi celoživotní nulou. A tak to zůstane. Napořád.
  • Mluvčáčku seber zbytek rozumu běž volit prosím někoho jiného. Děkuji.
  • Prosím snažně, k volbám jděte. Vás hlas je důležitý. Také jdu a vím koho volit nebudu - všechny ty co už to podělali nebo to jsou šmejdi. Nenabádám k volbě konkrétního uskupení ale ti šmejdi by měli vědět, že tu jsme a není nám to jedno. Proto tedy snažně prosím - jděte volit.
  • pedagogu z ulice? Od kdy tady TY lůza naděluje rozumy?
  • to jsou velká slova. Od hnoje všech hnojů - Ing. Rudolfa Hrebeňára z Ostrova, Lidická 1332. Místního též "oblíbence" jako tady.Kdeže bijec. Obyčejné mačo.
  • ... dokonale primitivně napsané, jako vždy, ty známý nejprimitivnější ubožáku na netu :)))
  • ... má to malý háček: na tvé přiblblé názory chčije pes, ty tvrdě pracující přitroublý blbe :)))
  • ... neřeším reakce lidského odpadu s jedním oberblbem v čele na mé skvostné myšlenky :)))
  • ... najivní napíše jenom primitiv jako ty, blbe :)))
  • Je lépe být bohatý a spokojený dementt než užvaněný a chudý debileek.
  • Ten kdo si myslí , že když nepůjde k volbám tak se někumu pomstil ,je tak najivní ,jako kdyby šel do kterého koliv obchodu nic si nekoupil ale na pokladně zaplatil 1000,-. Ten kdo si neváží svobody, by se měl odstěhovat někam kde svobodu nepotřebuje. Jak chcete měnit cokoli když to pořád akorát bojkotujete. Když se mi něco nelíbí tak musím taky říci jak to chci změnit. Volte kohokoliv ale hlavně volte jinak to nemá s vámi žádnou cenu a nikam se nepohneme!!! Díky pitomcům kteří to pořád bojkotují jsou u koryta Zaorálci, Bendi atd. A nebo si je vemte domů já je nechci živit. *16*
  • To je Tvůj názor a já ti ho brát nebudu, ale pokud si myslíš, že by jsi mi chtěl ještě něco plodného napsat na mou osobu budu rád. Já jsem člověk kterému chybí do důchodu pár měsíců a tvrdě jsem pracoval celý život a je mi tě upřímně líto, že dovedeš urážet osoby které neznáš a sám jsi pravděpodobně se dopracoval jenom na urážky jiných lidí. Můj názor je ten, že by jsi měl jít za takové věty za mříže a to na hodně dlouho.
  • da, da
  • prasič místních stránek vyhlášený vyvrhel z Ostrova se dere ke žlabu? Mazej špíno!
  • umouněné páchnoucí prase rozhodlo že bude nadělovat rozumy. Je pohroma jak se kdejaká oranžová kazajka dostane k PC.
  • jedině umírněný stalinismus pod vedením ing. Zemana a a pana Babiše je pro čechii budoucností








    YEAH !!!
  • ... i kdybys to opravil 20x, ty hloupoučký ubožáku, furt zůstaneš dementem :)))
  • ... máš smůlu, jsi stejný idiot, který na takový odpad reaguje, blbečku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit