Přejít na výpis diskuzí

Hlavní zpráva z výroční zprávy BIS je to, že čteme stále totéž

5.12.2018 18:41
red   7 příspěvků

Největší pozornost dlouho očekávané výroční zprávy BIS za rok 2017 si oprávněně vysloužila pasáž o tom, jak dobře se v české kotlině daří ruským a čínským zájmům. Fascinující na tom je především to, že na konci roku 2018 tyto zprávy za rok 2017 ještě někoho tak moc překvapují, píše Robert Břešťan na...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Opět uhodil hřebíček na hlavičku, pochybuji o schopnostech našich „agentů“. Jejich zprávy mají nulovou hodnotu.

   

  https://www.krajskelisty.cz/praha/20997-tajne-sluzby-maji-hlidat-republiku-pred-ohrozenim-ne-se-samy-ohrozenim-stat-komentar-stepana-chaba.htm?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk

 • KIMCID
 • Největší pozornost dlouho očekávané výroční zprávy BIS za rok 2017 si oprávněně vysloužila pasáž o tom, jak dobře se v české kotlině daří ruským a čínským zájmům. 

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tak na jednu stranu jsem rád že na Moravě problém s Rusy a Číňany nemáme. Na druhou stranu mně trochu vadí, že se BIS věnuje pouze bezpečnosti Čech a průzkum na Moravě poněkud ignoruje. Není náhodou placená i z našich kapes? Možná bychom jí měli přivřít fondy plynoucí od nás když nám neslouží.....k čemu sponzorovat něco, co nám k ničemu není?

 • Je podivné, že ta zpráva (její veřejná část) vypadá tak jednostranně. Ani to nevypadá jako objektivní informace nezávislé instituce, ale jako součást nějaké politické kampaně.

  To nedělá z BiS věrohodnou instituci.

  Nenechávejte se jen oblbovat novináři a prosím - přečtěte si tu veřejně dostupnou část. Faktem je, že už několik let tam najdeme v podstatě to samé. NIkdo z kompetentních to nečte?

  Pořád dokola stejné zájmové skupiny a uskupení s nejasným obsahem a zaměřením, pořád konstatování stejná a řešení žádné.

  Podívejte se pánové z BiSu na státní zástupce a soudce - proč nedělají svou práci?

 • KIMCID

  BIS nejen že rok od roku není schopná ničím obhájit svou činnost. Ale ještě má tu drzost vydávat každý rok stejnou zprávu a strašit.

  Strašit nás v zemi která nic důležitého ve světě neznamená.

 • decibel

  Vláda, která nepoužívá rozvědku je vláda těžce naivní.  😬

  Takže raději předpokládám, že naši špioni jsou nejen v Rusku a v Číně, ale taky v Americe, Německu, Francii... Protože ti jejich tady jsou bezesporu taky. Jenže se o nich nesmí veřejně psát (to není moc dobré) nebo se o nich vůbec neví - to by byl fakt průšvih! 😉

 • Je divné, že naše slavná BIS neví, že CIA odposlouchává vlastňí spojence proč asi aby je vydírala? Potom stačí provokace  pod vedením CIA na ukrajině  a Merkel najednou zvažuje ukončit projekt nového plynovodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit