Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabránit výhře Babiše ve volbách bych teoreticky mohl. Stačilo by, kdybych napekl více koblih než on a volby by tak mohl vyhrát můj šéf Lihoslav Kraďousek. Páč jsem ovšem línej jak veš a kromě dotací na své internetové žvásty jiné příjmy nejsem schopen vydělat (poctivá práce je pro mne sprosté slovo) Lihoslavovy koblihy nebudou a Babiš vyhraje volby.

    Ještě horší situace je se Zemanem. Tam kromě nenávistného vztekání a pomluv nejsem schopen dělat vůbec nic. Takže až Zeman s Babišem vyhrajou, asi si hodím mašli.......pokud mne teda CIA nepřevelí na jiné "úkoly" ještě můžu "burcovat" proti "Putlerovi a CCCP". Ale hodně také záleží zda mne můj ošetřující lékař Chocholoušek propustí z ústavu..... *7*
  • momentálně v současné vypjaté světové době nemají lepšího kandidáta než je Miloš Zeman který má velké zkušenosti a odolnost vůči mafiím které v politice čtvrtstoletí vládnou. Protikandidáti jsou buď nedozrálí jedinci, kteří nechápou co se ve světě děje, kdo tam vládne a o co tam jde anebo jsou to přímo nastrčení maňásci jež budou mlžit, hrát pro veřejnost divadlo zakrývat skutečné pozadí a své loutkáře.
    • Že vás hanba neobšustne! A co mafiánský tandem Zeman- Bureš? Křiklavější příklad nenajdeš.Nedivil bych se, kdyby po prohraných volbách šel sedět i Zeman.
  • I kdyby se ten opilec Zeman postavil na hlavu( i když sotva stojí na nohou), zvolen už nikdy nebude. Divím se, že to sám neodpíská, stačí se podívat na to foto...
    • To Petr:
      Kéž bys měl pravdu. Obávám se však, že u nás je díky půlstoletí komunismu dost omezených hospodských povalečů a jiných p.tomců, kteří opět skočí na StBácké zavadilovské kecy nebo se nechaní opít rohlíkem a budou toho ješitného a namyšleného ožralu volit. Nedivme se proto, že na nás civilisovaný svět hledí jako na nějakou zaostalou stepní provincii.
      • A vy, nekomunisti, jste je za 28 let tzv. demokracie a vlády kapitalismu, ve všem 100x překonali k horšímu. Proto jsme robotující otroci a východní provincie západní Evropy.
    • Chtěla bych vědět, kolik musel Ovčinec zaplatit (z ruských) peněz lékařům, kteří potvrdili výborný zdravotní stav Zemana.....
    • Ano, tobě stačí podívat se na nějakou fotku na tiscali a máš jasno. O čem vlastně?
      • O čem???
        Že snad český národ až na pár vyjímek není tak padlý na hlavu aby znovu poslal na hrad takvouto zrůdnou bestii.
  • Jaroslav Bican by rád aby současný prezident nic před volbama nedělal?
    No tak to má smůlu.Naštěstí jakožto pisatel v plátku Tiscali kam chodí cca 15 lidi nikoho nezajímá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit