Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať chcete nebo ne , mezi jednu z mnoha povinností prezidenta patří setkávání se s občany , pokud to konečně jeden z prezidentů dělá po celou dobu své funkce , tak to zase někomu vadí. To se má podle Vás odstěhovat na Mars aby udělal prostor těm několika demagogům. Gembler, výzkumný pracovník , zbrojař a další co v politice nemájí žádnopu zkušenost. Do těď se nestýkali s běžnými lidmi a najednou si oblečou pruhované tričko a v tu ránu jsou jedni znás. Abych dal někomu svůj hlas , tak ho musím znát více než nekolik pohledů z bilbordů nebo z incenovaných pořadů na TV. Nemastných a neslaných řečí libový politiků už bylo dost. Jasné popsání problémů a jasný postoj je něco co těmto karieristům cizí. Né nadarmo si v dávných dobách volili do vedení tzv. stařešiny. Lidi zkušené rozumné, a upřímné. Co může hazardní hráč vědět o normálním životě pracujícího??? Ano výzkumní pracovník může být vzdělaný , ale co se týká politických kliček a tahanic je total. laik.Preziden který protěžoval své chlebodárce a na základě neexistujících zákonů jim vracel majetky v rozporu s tzv. Ben. dekrety ten už tu byl. *3*
    • "Abych dal někomu svůj hlas , tak ho musím znát"
      To co straší na hradě znám dobře z jeho opileckých keců v rozhlase a v cizině, z jeho lezení do ruské a čínské ).(, z jeho urážení význačných osobností, neuctivého chování u klenotů i z toho, že je to "bývalý" komunista a konfident StB. Tak něco takového nechci, aby se vydávalo za symbol mé země.
  • Všichni havloidi strašně smrdí chcánkama!
    • Skvělý argument pro zloděje nicků *14*
    • Najdi si svůj nick = krást je, je ubohé...
  • VLACHKAR44
    presidenta nezajímá volební kampaň, on ji dělá již roky svými činy, ne hesly !!! *4*
    • Dělá volební kampaň svými činy, takže žádný slušný něco takového volit nemůže!!! *16*
      • Na rozdíl o Vás občane to jsou fakta , ale vaše argumentace je jiného ražení.
        https://www.youtube.com/watch?v=pDfiCyqAgyQ
  • zabránit výhře Babiše ve volbách bych teoreticky mohl. Stačilo by, kdybych napekl více koblih než on a volby by tak mohl vyhrát můj šéf Lihoslav Kraďousek. Páč jsem ovšem línej jak veš a kromě dotací na své internetové žvásty jiné příjmy nejsem schopen vydělat (poctivá práce je pro mne sprosté slovo) Lihoslavovy koblihy nebudou a Babiš vyhraje volby.

    Ještě horší situace je se Zemanem. Tam kromě nenávistného vztekání a pomluv nejsem schopen dělat vůbec nic. Takže až Zeman s Babišem vyhrajou, asi si hodím mašli.......pokud mne teda CIA nepřevelí na jiné "úkoly" ještě můžu "burcovat" proti "Putlerovi a CCCP". Ale hodně také záleží zda mne můj ošetřující lékař Chocholoušek propustí z ústavu..... *7*
  • Všichni havloidi smrdí chcánkama

    https://www.youtube.com/watch?v=ekj6lyt67Gc
    • vogo todle je chcapárna umyš si ho umyt
      • vogo umíš česky?
    • No Havla pravda nemusím ale tohle je i na produkci youtube dost trapné
  • VLACHKAR44
    je jasné, že si presidentovi odprůrcí přejí aby president na půl roku zapomněl na výkon své funkce a uklidil se na Hrad nebo na Vysočinu a oni mohli obvinovat s neplnění povinnosti presidenta být ve styku s občany. *4*
  • a rozumnější připojit nás k Rusku? Měli bychom prezidenta kterého respektuje celý svět a nemuseli bychom se handrkovat o zdejších nám vnucovaných pidifigurkách. Čečensko ostatně vždy patřilo do zemí Ruského carství stejně jako Ukrajina. Máme společné kořeny tak naco si hrajem? Dejme to zase dohromaty a je klid..
    • Můžete jmenovat jediného normálního člověka který respektuje tu bestiální komoušskou sv..ni - uchylácký potrat bolševické buzny a ožralého mužika - kri..plického hnusa putina??
      Jestli vy máte společné kořeny s něčím tak hnusáckým jako jsou rusáci, dobře vám tak, ale netahejte do toho civilizovaný evropský národ.
      Jem mrtvý rusák je dobrý rusák - jako hnojivo, tak cca 1,8m pod zemí.
      • Jiří já.
        Máš s tím problém?
        Tak je to jen tvůj problém.
      • Sajmone........a prášek dnes byl?
    • Co fo toho pořád taháte Rusko?
      • Jednoduchá odpověď - to rusácko-číňanské obludné, křivácké, podlé, prolhané, populisticky žvástavé dementní pako - konfident STB zeman se svými vlastizrádnými činy pokouší česko vrátit zpět do područí vychodostepních nájezdníků - rusáků. Proto je třeba zintenzivnit do nejvyšší možné míry odpor proti něčemu tak hnusnému jako je KGB-cký skřet kmouš-fašista putin a jeho parta.
        M.j. - součačné rusko není nic jiného než mizerně přemalová firma teroristické bandy loupežných komoušských vrahů - SSSR , stejně jako její odnož KSČ - dnes se směšnou příponou M.
        Seznam konfidentů StB:
        Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
        Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
        Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
        Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
        Svazek zničen 5. 12. 1989
        • Ta swině z Hradu byla fakt vedena pod krycím jménem Man? Slyšela jsem, že měl jméno "SKETA", tak nevím? Miloši, miloši, kdo by to do tebe před 20 léty řekl???
      • je snad lepší se nechat připojit k Německu, se kterým byly v minulosti vždy jen problémy? Anebo ještě hůř být kolonií USA?
  • Koukám, že si Sajmon zase píše sám se sebou, trouba si myslí, že je tím zajímavý!
  • Věřím že Horáček i Drahoš si vydělali své miliony poctivě,bože jak jsem naivní.Tady desítky tisíce lidí opravdu dře a o milionech si mohou nechat jen zdát.A ještě i to co odevzdají na daně jim Sobotka hezky přemístí k Bakalovi a další velká část se záhadným způsobem někde ztratí.Naše politická scéna mi připomíná pohádku O zlaté rybce,někteří už si opravdu myslí že jsou bohové.Je smůla že naše prohnilá justice bohaté do basy neposílá,kriminály jsou jen pro chudé a bezmocné.No-coment
    • A bude hůř když zvítězí BabišANO
  • Kavárna by chtěla by ovce bečela podle nich a když ne tak by jí rádi umlčeli.
    • A co dělá IV. cenová z Vysočiny?
      • Nevíme to nám pověz ty jsi odtamtud vypadl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit