Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak je vidět tak idiotů je v USA stále dost... *16* *16* *16* *16*
    • Ale co je to proti CCCP. *1* *1* *1* *1* Teď právě jsem slyšel ve zprávách, že popularita Putilína v CCCP klesá, jak se dalo čekat. Kdypak půjde na Sibiř? *1* *1* *1* *1*
      • Až ty chcípneš na AIDS..hi..hi..hi
        • Soudruh Bezmezně Tupý Wůl ztrácí klid a přestává se ovládat..hi..hi..hi *1* *1* *1*
          • Hermafrodit redakce Tiscali a jeho moudrá slova. To jsou všichni tací idioti ve vaší redakci jako ty, bukvice Simone..hi..hi..hi
  • Iniciativní blbnutí některých lidí se táhne jako červená nit celou historií lidstva. Někteří iniciativní blbci se musí zviditelnit i kdyby čert jezdil na koze. Třeba hlupák Hérostratos, který zapálil Artemidin chrám v Efezu, aby se zviditelnil a dostal se do historie. V nedávné době blbli na kvadrát někteří ministři vlád Topolánka a Nečase. A blbnout se bude dál, jako třeba teď s úmyslným nakažením virem HIV. Lidská blbost se nedá vyléčit.
  • Vim o jednom, Simon Smradoch, bukvice redakce Tiscali.
  • To je zase hova.dskej článeček:-))))
    Řekla bych že toto je zajímavější a taky o nemocech
    http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3699-britska-spolecnost-oxitec-vypustila-v-brazilii-miliony-gmo-komaru
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7350-americka-laborator-na-ukrajine-vypustila-smrtici-virus-20-mrtvych-a-200-vazne-zranenych
  • Vodchytit, humánně utratit a dopsat na Darwinův seznam... Co tam máte dál?

    *6*
  • Jsou lidi, kterým dělá dobře mít nějakou pořádnou nemoc a nechat se opečovávat...u nás v některé z obávaných nemocnic by je to přešlo.
  • To pav.:
    Dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Jenom v tom prvním případě si tím nejsem jist. (A. Einstein)
  • Co se na to podívat jinak...všechny ostatní způsoby sebevraždy selhaly...je to to jediné, co ještě ve svém špatném psychickém vstavu dokáži zrealizovat...jsem blázen?...ano..jsem zralá na psychiatrii?...ano...léčím se již spoustu let a nic nezabírá...trpím příšernými bolestmi pk prodělané boreliooze...trpím neskutečnými psychockými problémy...jsem přítěží pro své blízké a není pro mne žádná vhodná léčba ...tak co mi poradíte???
  • Když nemá AIDS, není to ten správný rajc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit