Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jajsemja
    S panem Okamurou jsem dělala rozhovor cca před rokem. Je logické, že každý chce předem vědět o čem bude. Na všechny otázky bez problémů odpověděl. Na rozdíl od pana Horáčka, který některé otázky smazal. Tak asi tak...
    • Kdo je Horáček?Nějaký ambiciozní žvanil bez racionální vize?
      • Hocijaký vizionár, alebo drotár má tých jeho vizi plnú krošňu.
      • Spolužák https://www.youtube.com/watch?v=HBI2KH0kFYY S pozdravem Pažout
    • zase dělal rozhovor s jedním číňanem, ale on vůbec neuměl česky (asi jako Babiš) a když mluvil, tak mu pořád z huby padala rýže, celkem dost nechutné, takže z interview nakonec nic nebylo. Už ani nevím kdo to byl. Ale měl také nějaké hnutí.
    • Krásná pohádka a teď prosím tu o červené karkulce. *6*
  • https://www.youtube.com/watch?v=lVnVxUnzkvc&t=6s
  • Okamura ukázal, kam přesně český eusahujerský mainstream patří. *3*
    • Okamura je pro mě poctivej ruskej japonec. *3*
  • Každému doporučuji vyhledat jak hovořil o občanech ČR ,coby podnikatel v oblasti cestovního ruchu a uvidíte kdo kdo je křivák,tomu když Saudové zaplatí tak tady budete mít klidně milion jejich "bratrů", to už snad radši bureše. *10* Ale co když stačí voličům jen to aby někdo nadával jak to stojí za houno tak to budete mít a jedte se podívat třeba na Ukrajinu abyste viděli kam dojde politika.
  • Ani se nedivím, že dělá to co dělá. Vzpomeňte na nedávnou a ještě trvající štvanici na Babiše. Všechchen ten novinářský a moderátorský lidský odpad vedený moderátory ČT. si nezaslouží spolupráci. Já bych vám neřekl ani slovo, cucejte si informace z prstu, pište o vaření a neštvěte lidi jako zvěř. Dvakrát jsem poskytnul televizi rozhovor. Byl tak sestříhaný a zmanipulovaný, jako bych hovořil o zcele jiné věci.
  • Okamura má některé skvělé myšlenky,jen není ochoten připustit kompromis a neuvědomuje si že v jakékoliv koalici to bez kompromisu nejde a pořád mele tu svou.On je dogmatik a to se v politice nevyplácí a většinou tito politici jsou bez šancí.Dogmatiky já nikdy volit nebudu ne že by jsem proti nim něco měl ale je to zbytečný hlas.
    • Volíš raději co přijímají pod obojí.To já zase co mají zásady a neuhnou,ale Kalousek to není.
    • Okamura jen papouškuje co chtěj lidi slyšet a těší se na vyžíraní ,sakra koho mi to připomíná nějakýho miliardáře pro něhož 27 let stalo za houby . *1* *1* *1*
  • No jo, to bude ono, Okamura v médiích není, protože tam nechce. Nebo , že by tam nebyl, protože odmítá říkat to , co chtějí novináři slyšet?
    • Tak nějak.
  • Na druhou stranu..proč si mnoho novinářů stejně tak nabubřele myslí., že lidé obecně., mají nějakou zvláštní povinnost odpovídat jim na otázky, které se hodí zrovna jim jako novinářům., když se chtějí například bavit s úplně jiným novinářem i o něčem jiném., či se dokonce nemají vůbec potřebu vyjadřovat ?..Mimochodem., tohle přece dělají i jiní "politici"., co se někdy chovají dokonce i hůř..
  • On sice Tomio není žádný výkvět morální čistoty. Ale je to TEN který se dokáže postavit za zájem občanů a financuje se sám za sebe. A pečlivě volenými formulacemi nám všem připomíná, že před mohamedány musíme být pořád ve střehu. Protože jen chvilku přestaneš bdít a mohamedán už zvedá hlavu. Třeba socani mají ve svých řadách nějakého proislámského poslaneckého šmudlu. Před volbami se dušoval, že je křesťan-věřící. A ejhe pikolík, tuhle na Centrumu se už staví na zadní a je to islamák jak vidle. Před takovými křiváky je třeba být ve střehu. A toto tady Tomiovi jde vzorově!
  • No jo,blíží se volby,SPD má dobré preference,začínají pomluvy...
    Vy a ještě Novinky.cz,jste úplně stejní pomlouvači !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit