Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • vždycky je pohroma jak socka z ulice zasedne ke klávesám a naděluje rozumy.Jsi takovým zářným příkladem.Holý zadek a huba plná blbých řečí.Tak zas natáhni oranžovou kazajku vem koště a mazej k popelnicím.Máš tam s koštětem předtančení!
  • :-D bez delat co ja - bouchne ti palice a bude o jednu sraxku min :-D
  • Trapný, ale co čekat od bezdomáče!
 • Cesi jsou vazne banda prodejnejch vypatlanejch zxmrdu ...

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5192-putin-vypravi-pribeh-o-postoji-ruska-tvari-v-tvar-zapadu-anglosionistickym-imperiem
 • Náš velyký Vůdce nadsoudruch Putin lechce dokáže aji to se nepodařili soudruhovi Hitlerovi! Má nejlepčí zbraně a celému svjetu jasně ukázál že néni problém zestřelit třeba aji civilní letadlo. Čest!
 • Teda číst Vaše názory to je něco. Co teda řeknete na tyto řádky? Statečnost Zemana a Sobotky.Je dobré znamení toho, že ne všichni politici na české scéně musí zvedat americkému velvyslanci telefonní hovory a poslouchat americké příkazy a doporučení, znamená to, že ne všichni politici jsou zkorumpovaní a se špínou ve své minulosti. Může to být i tím, že někteří politici jsou opatrní a neprobírají citlivé věci po telefonech ani po emailech, a tudíž americké tajné služby potom nemají kde nějaké to svinstvo na politika nasbírat. Není to mnoho let zpětně, co Václav Havel posměšně v jednom rozhovoru poznamenal, že Štrougalova vláda před Sametovou revolucí musela konzultovat s Moskvou a se sovětskou ambasádou v Praze i změnu letního času.

  Do mrtvých lidí se nemá rýpat, ale zajímalo by mne, co by říkal Havel dnes tomu, že tytéž konzultace a v mnohem větším měřítku provádí dnes s americkou ambasádou nejen vláda, ale i opozice, neziskové organizace, občanská hnutí, sdružení a dokonce i neparlamentní strany. Takový záběr neměla ani KGB. Takže, dámy a pánové, kde to žijeme? Je toto snad demokracie, když náš prezident je cizím ministrem zahraničí cizí země peskován a vláčen bulvárem za svůj politický postoj ve věci diplomatického a věcného urovnání ukrajinské krize?
  Miloš Zeman a Bohuslav Sobotka, konečně někdo, kdo řekl stop v šílené honbě za rozpoutáním války s Ruskem
  Brusel je postojem české politické reprezentace znepokojen. Odstředivý pohyb a kroky české diplomacie směrem od sankcí a od válečné konfrontace s Ruskem se tak může změnit i v sankce přímo proti Česku. Brusel zastavil naší zemi dotační tituly před časem, prošetřuje se jejich čerpání a pokud Česko začne takto jít proti Bruselu ve věci sankcí proti Rusku, dočkáme se sankcí i proti naší zemi. Pamatujte na Maďarsko, které přišlo po nástupu Orbánovy vlády o několik desítek dotačních programů z EU a dosud je nedostalo zpět. Maďarsko začalo zlobit už v roce 2009 a dosud v Bruselu je vnímáno jako rebel.
  Můžeme si o Zemanovi myslet cokoliv, ale jeho postoj k Ukrajině je tím jediným správným, bez ohledu na štvavé novinové články mainstreamu, bez ohledu na výkřiky válečných štváčů, bez ohledu na nelibost americké strany. Toto je naše země, naše vlast a žádná cizí mocnost nebude naší politické reprezentaci diktovat, co má dělat! Už jenom proto si Zeman zaslouží naší podporu. Ne válce, ne falešnému obviňování Ruska, ne pohádkám kyjevské junty o ruské vojenské invazi!
  • Nikde jej nemají rádi.Jen na pražském Hradě je takový senilní podržtaška který plance hlouposti.Nikdo jej nemá rád a v Praze nevystrčí nos.Jak zas někdy vystrčí nos - jejda to bude ostudy.
 • by pořád rozdával karty. Titanic už má plné podpalubí vody a on furt tancuje kazačok na horní palubě.Ale dojde i na horní palubu.Teprve pak gauner pochopí že nelze beztrestně v roce 2014 zabírat cizí státy a dělat jako že se nic nestalo.Ostatně rusáci kdekoli ve světě se chovají jako by jim to všude patřilo.A právě z toho je třeba je vyléčit.Bude to trvat - ale jistě se podaří!
 • Náš velyký Vůdce nadsoudruch Putin válku z Ukrajinó vihraje protože má nejlepčí zbraně a jasně dokázál že bes problému zestřelí aji civilní letadlo. A vihraje aji všecky ostatní války keré potporuje! Čest!
  • Někde jsem zaslechl, že jsou již ami profláklý na celém světě a ty lži jim baští jen fašouni a havloidi. Nakonec zůstanou osamoceni jako kůl v plotě.
   • A víš kde jsi to zaslechl? Nevzpomínáš si, nebo nechceš? Bylo to na schůzi zo ksčm. Tam se takový blafy probírají furt. *12*
    • Když má člověk jiný názor než havloid a používá vlastní rozum, tak nemusí být zrovna komunista.Říkává se "chytrému napověz, hloupého kopni". Je třeba číst také něco jiného než slinty od naší zaprodané novinářské žumpy.
   • Ani 101 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš Vůdce Putin!
 • Oni by se všichni mezi sebou nakonec nějak už i dávno domluvili, tak aby nebyl nikdo na velké škodě, protože jde stejně opravdu jen o ty prachy, zisky a sféry vlivu ..,ale to by do toho vyděračsky nesměli vrtat Američani, tak jak to umí jen oni po celém světě s tou svojí "demokracií a svobodou", kde kam jejich noha šlápne, tak od té doby už to nikde není v pořádku a je to akorát ještě víc dovrtané, než do doby než tam tito začali vrtat...
  • Svoboda je pro Američany nejvyšší hodnotou, mají to dokonce i v Deklaraci nezávislosti. Naproti tomu pro Rusy je svoboda sprosté slovo. Američani znají partnery, zatímco Rusové znají vládce a ovládané.
   • Ale ovšem! Slovo svoboda je ve všech deklaracích. Nic snazšího, tím si vyplachují ústa všude.
    Jenomže co by TAM zbylo ze svobody, kdyby stál v USA galon benzinu tolik co u nás (přepočteno na litry a koruny nebo opačně na galony a dolary)? A jak tvrdou měnou za vše platí když jsou astronomicky zadluženou zemí?: Podívejte se na film o "Dnech kondora".
    Hrozba a diktát síly, to je ta měna! Zatím! Co by bez toho zbylo z Jejich Svobody?
   • Moulissime Maxime! Co říká ve škole pí. učitelka je jedna věc, ale v praxi to vypadá následovně : kolik má kdo za šosem, tolik má svobody a demokracie ( o lidských právech nemluvě).
   • v prašivé americe nemají ani svobodu ani demokracii,jenom si na to hrají a oblbují lidi
    • Doporučuji seznámit se reáliemi USA a jet se tam podívat.
   • .."demokracie i svoboda" a je jedno o jaký směr, dobu či zemi se jedná, jsou všude a v první řadě hlavně za peníze a moc kterou dávají !!!, čím víc, tím víc "svobody i demokacie" a i té moci vládců, nad ovládanými co toto nemají a mít nikdy, jako vazalové ani nebudou, protože to mocní i bohatí na světě v celé historii, dlouhodobě nikdy nedovolili a nedovolí i za cenu válek, když na věc přijde, aby se mezi sebou lidi čas od času pozabíjeli a jelo se pak od "0" zas na novo...To platilo, platí a platit bude, jak v USA, tak v Rusku, které je mimochodem nyní tak "kapitalistické", až by tu mnohým padala brada !...Takové řeči o "svobodě a demokracii" co se naflákaly na papír a různé deklarace, smlouvy, mezinárodní právo či jiné sliby na věčné časy...jsou jen naivní pohádkou pro obyčejné lidi.., ale pro skutečně mocné, jsou jen toaletním papírem, co mají platnost jen do doby, pokud není dotčena podstata jejich moci i nenažranosti, kde pak v tom samém duchu "demokracie, svobody, Boha " klidně rozeštvou proti sobě lidi za "vyšší cíle a hodnoty"...Je to odporné, kruté a k zblití, ale bohužel pravdivé už tisíce let...Lidí je na světě, jak srač.píp. a "matka příroda" si s námi, takto dělá úplně co chce, kdy chce a jak chce...
    • Ono se toho hodně "naflákalo" na papír o svobodě a demokracii. Ale tyto ideály musí být jednak součástí mentality a morálky a jednak musí být nějak zaručeny. A těmi zárukami je mimo jiné důsledná decentralizace všech oblastí života a s tím související svobodné sdělovací prostředky zvané "hlídací psi demokracie". V myšlení Američanů je na prvém místě jednotlivec, občan a stát má tolik práv, kolik mu občan dovolí. Naproti tomu v myšlení Rusů je prvém místě, stát, gosudarstvo a jedinec má tolik svobody a práv, kolik mu vládce, gosudar (milostivě) udělí.
     P.S. Termín "kapitalismus" patři do marxistické a postmarxistické ideologie, tedy představ 19. století a neodpovídá tedy skutečnosti.
     • To co popisujete, jsou jen učebnicové slova, pojmy a dojmy s velmi širokým, relativním záběrem vysvětlení vůči skutečnému stavu věci v reálném a každodenním životě u prosté většiny lidí s otázkou, kde to vůbec existuje a funguje či, kdy existovalo a fungovalo za ty tisíce let...Vždy byli lidé děleni do tříd a kast i když se tomu dnes říká jinak a s morálkou to nemá moc společného...Lidé jsou stále tisíce let v principu stejní, akorát s relativně "modernějšími" prostředky..Už Římané říkávali ve svém právu slova..v čí prospěch, chléb a hry, rozeštvávej a panuj, člověk člověku vlkem, každá doba potřebuje nové "vůdce", Bohy i ideály.. i mimo jiné..např.,že vítěze se nikdo, nikdy nebude ptát či mít tu odvahu.., podle jakého práva a morálky dosáhl svého vítězství nad slabším a poraženým. Američani z toho od nich hodně okoukali, zdokonalili a taky tak i stejně dopadnou..a tak to jde pořád dokola už miliony let v celém "kosmu", ale to už je jiné téma..
      • Zatím nebylo vymyšleno nic lepšího než demokratický systém. Někteří lidé však v sobě mají stále hodně "mentality džungle" a nechápou, že dodržování morálních zásad sice přináší jedincům jistá omezení, ale ta jsou nutná v zájmu zachování a rozvoje lidské společnosti. A tak se takovým jedincům ty zásady musí vnutit proti jejich vůli.
 • A co na to lžou kolaboranti z KSČ?
  • Teď nevím, myslíte KSČ, která skončila před čtvrt stoletím, či její pohrobky rozlezlé do všech partají a firem nebo současnou KSČM, která v názorech na konflikt na východě není sama?
   Myslím, že ani nenávist banderovců nepomine a před Majdan se už situace nevrátí.
   Francouzský prezident je pokusný balonek. Nejspíš by Evropani z toho rádi vycoufali.
   Mimochodem viděl někdo záběry ze společné tiskové konference prezidentů Ruska Turecka?
   Jesli ne, tak si to sežeňte - námět k zamyšlení!!
 • Pokrytec jménem USA/EU je falešný jako vždy!

  Plnou pusu míru a Ruských agrsí zatímco NATO se přes 20 let rozšiřuje na východ
  jako mor. Nyní už táboří u Ruských hranic. Ještě krok vpřed a bude válka!
  Západ si prosadil a uznal Kosovo. Vzniklo v rozporu s mezinárodním právem, a když
  armáda odborníků varovala před tímto zločinem byla ignorována.
  Nyní to stejné panstvo co si prosadilo Kosovo křičí že Krym je zločin.

  Ruský lid se vždy dokázal semknout na obranu ohrožené vlasti. Bohužel arogantní Západní mocipáni tyto historické lekce ke své škodě ignorují.
  • Cože?
 • Zajímavé jak rudokožci stále dělí svět na "Rusko" (CCCP) a "Západ". Nemohou pochopit, že je svět a v něm jsou kromě civilizovaných zemí také země fašistické, fašistoidní a s podobně úchylnou vládou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit