Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homesexualita je nemoc která se v Rusku již úspěšně léčí, tak v čem je problém ?
    • Bohužel tě nikdo nevyléčí z blbosti
      • ale on má pravdu, v Rusku už několik let probíhá úspěšná léčba u mnohých pacientů *3*
        • přéééésně, mám stejné informace








          PCHE !!!
  • Raději cikána za souseda než bukvičku....kdo nezažil neuvěří.
  • říká jeden z rodičů dceři...Mařenko neoslovuj mě pořád...maminko....a jak ti mám říkat..ptá se Mařenka....normálně...Karle *1* *1* *1*
    • Hoša nastoupí poprvé do vězení a první otázka od mukla na celé zní: chceš být mamka nebo Taťka?? Hoša přemýšlí...když budu mamka tak mu budu muset vy...... ču....!!! Hoša chytře a s radostí odpoví: budu Taťka!!!! Mukl na to: tak pojď taťko ...vy...... mamce ču....☺
  • Foto: úsťové zařízení - tlumič plamene hlavně pušky typu AR -15.

    Jaká je souvislost s tématem?
  • Arabové toho o homosexualitě moc nevědí.

    Pro mnohé z nich je překvapivou skutečností i fakt, že moře je slané nebo že v Evropě je v prosinci kosa...
  • ... já jsem uznávaný kuřbuřtt na hlavním nádraží Praha :)))
  • ...chtěl bych být homosexuálem v islámském světě :))
  • Dnes jsem cestou posloucha črrádiožurnál se dvěma bukvicemi. Na otázku:"Proč požadují možnost adopce dětí, když před schválením zákona o reg.partnerství slíbili, že nic takového požadovat nebudou?", bukvice odpověděla naprosto jednoduše a logicky. "To jsme neslíbili my, to slibili nějací před námi, tím my nejsme vázáni". Toto zdůvodnění se mi líbí. Až budu zastavebn hlídkou prevetivní kontroly policie s tím, že jsem jsem jel rychle na výjezdu z vesnice, tak jim řeknu, že zákony přijal někdo jiný dříve, že to jsem nebyl já.
    A taky mne ubezpečilo, když bukvice řekla, že nebudou vychovávat dítě k homosexualitě, že to není vědecky prokázáno.
    Jen se divým, že ve studiu nebyl spáchán teroristický čin, který bych určitě schvaloval.
  • Teď jsem si vzpomněl na záběry z duhového průvodu teplých bukvic v Praze, kde byl jasně vidět transparent s nápisem "Prague pride vítá uprchlíky". Po přečtení článku se nemůžu udržet smíchy. Hloupost a naivita homosluníčkářů je nekonečná
    • Ne, má hranice. Ty však konvergují až v nekonečnu. V každém případě jde přírodní úchylku. Politici se jí "baví", aby tím "zabavili" - podle nich plebs - který chtějí ovládat.
    • Jak se to vezme. Sex je určený k rozmnožování a proto když zplodí dva potomky, měl by mu bát useknut uurák nebo zašitá ííča, aby nemohli plodit další a zaneřáďovat Zeměkouli tím agresívním homo. A jestli někdo používá sex pro ukrácení dlouhá chvíle, je jedno jestli k tomu použije ženu nebo muže. starou nebo mladou, to záleží na jeho vkusu. *2*
      • kdybys nebyl č*rákem, nestal by ses teploušem
  • V zemích pseudokřesťanů, kde lid hájí křesťanské hodnoty, aniž by věděli, co ty hodnoty jsou, a defakto je tedy porušují, jsou homosexuálové a jinak odlišní lidé, případně jejich emancipace pseudokřesťanům trnem v oku.
    • Tys nešel pěšky do Aleppa?? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit