Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Další okrajová pitomost z dílny Sinopsisu.

  Nějací emigranti z Pekingu si tady vylévají žlučníky? Ta zeď BYLA kdysi symbolem, teď je to skládka pitomostí. 

 • A co mi je do jakéhosi HongKongu?! Vše, co se tam, děje, je věcí především Číny. Ne nás. Nás už vůbec.😈

 • Drzí Piráti v Praze si nedali pokoj.Na letité smlouvě bezvýznamné svým obsahem pořád dokola trvali na tom, že musí být číńan ukázněn.A vymezit mu co si může a nemůže dovolit.Takové nastolení kázně "po pirátsku" stálo nyní několik pražských orchestrů zrušení koncertů v Číně.Žádná země si nedá mluvit do domácího pořádku.Umělci místo aby ukázali prstem na viníka - do nekonečna spílají žlutým klukům.No dlouho si tam nezahrají.Dobře jim tak.Všem v Praze.

 • anton.janak tebe by měl velmi bedlivě sledovat docent Chocholoušek.

  • Když tak profesor MUDr. Vladimír Chocholoušek, Dr.Sc. - komolení jmen i titulů by mělo být zakázáno! 

   • Připomněl jste mi svým příspěvkem  scénku u lékaře, ptajícího se pacienta:

    "Máte cukrovku?"

    Pacient na to:

    "Já ne - ale děda měl 3 hektary, než mu to bolševici ukradli..."


 • "Místní čínská diaspora" - stejně jako "místní vietnamská diaspora" jsou jen a jen špionážní buňky, které by BIS měla velmi pečlivě mapovat a sledovat.

  Bolševici škodili po celou dobu a škodí dále! I Československo má na této špinavé cestě svou ostudnou stopu - 17. května 1957, kdy bomba zaslaná agenty StB (Josefem Frolíkem a Ladislavem Bittmanem) zabila manželku pana prefekta Henriette Tremeaud. 

  Stopy, zajištěné franc. policií nepochybně vedly do tehdejšího Československa. Důkazy byly jednak grafologické, významná byla i shoda papírů a obálek s těmito, užívanými ambasádou tehdejší ČSR, ale shoda i s jinými akcemi StB v zahraničí. Významný byl i nález "čechismů" v textech přiložených letáků ke krabici doutníků, která nastraženou nálož .

  Jeden z aktérů (Bittman) této špinavosti se tímto činem pochlubil v roce 1990 před spisovatelem panem Frolíkem, což vedlo po vydání knihy "Špion vypovídá" k šetření případu i na území České republiky a jeho definitivnímu uzavření i ve Francii.

  A ŽE BY SE METODY BOLŠEVIKŮ (zde KOMUNISTŮ) ZMĚNILY? ANI NÁHODOU... 

 • TheGGG

  měl jsem za to, že na tu zeď si každý může čmárat co chce... ale asi je to zase jen pro některé...


 • Nepokoje které jsou podporovány Anglií a USA by měla Čína razantně ukončit, vzít si příklad z Francie, tam se snima také nekárají.

 • KIMCID

  Ona si to Čína srovná nebojím se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit