Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase o jednoho magora na silnicích méně.
  • Nezemřel člověk ale lotr, kterému to patřilo, je to dobrá zpráva!
    • ale i jiní o to hlaně jde!
  • Přesně tak! Ten grázl už naštěstí nikomu nevinnému neublíží...
  • Smutné, ale "mladého piráta" mi nějak není líto.
  • Všem kteří kritizují policii bych přál aby před tím debilem v audině stáli sami. Až by jim zpřelámal nohy a páteře tak by mluvili jinak. Jel víc než nepřiměřenou rychlostí, nereagoval na výzvy, Bud ho policie musela zastavit za každou cenu a nebo čekat až zabije spoustu lidí. Zvolila to menší zlo, a to je správné. Pokud mladík jednal tak jak jednal , může si za to sám. Škoda mladého života. Ale viník je pouze on.
  • Otec, pravděpodobně velkej podnikatel co neměl na kluka čas, to myslel dobře. Požádal policii aby ho zastavili. Kdyby hoch reagoval na výzvu policie a zastavil, tak jako normální člověk, tak by doma dostal pár facek a bylo by hotovo. Jenže rozmazlenej fracek se myslel že si může dovolit všechno a tak to dopadlo jak to dopadlo. V sedmnácti sebere doma auto a chová se na dálnici jako magor, v pětadvaceti by z něj byl druhej Trpišovskej.
  • Těm hlupákům kteří mu tady fandí bych přál čelní střet s takovým dobytkem, jeho věk mě nezajímá!!
    • potom tedy něco podobného muže potkat vaše děti já bych vám to ale nepřál pane RAS nebo pardon Raus
  • O zmrda na světě méně ! *1* *1* *1*
  • Plnou vinu a odpovědnost nesou rodiče.Jací rodiče,takové děti.Když se rodiče chovají jako elcí podnikatelé,řeší vše přes finančí stránku,dětem v tomto kontexsu dovolí vše a vychovávají je,že jsou něco lepšího nežli ostatní,tak potom to takto končí.Ják by to asi dopadlo,kdyby pozabíjel třeba několik lidí a sám zůstal nezraněn?Jako mladistvý by ani k soudu nešel a až by vyrostl,tak by se arogantně choval i nadále.Je to sice morbidní,ale takto to dopadlo nejlépe.Policie pouze chránila dle zákona ostatní.Nelze ji nic vyčítat.Tatínep pouze může přemýšlet o svém chování a výchově,kde udělal chybu. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Plně schvaluji postup policie, jen tak dál a třeba bude na dálnicích méně magorů ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit