Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak se správný zápaďák vypořádá s čínským úspěchem?

  1. Vyzvrací se na Čínu.
  2. Zpochybní naprosto empiricky ověřitelný úspěch tím, že snižuje jeho význam.
  3. Převede vědecký význam skutečnosti na politickou úroveň.
  4. Do čistě vědecké problematiky zaplete německou kontrarozvědku, Vatikán, Hurvínka a pseudosvobodu.
 • Jestli ono to taky není tím, že západ žvaní (a publikuje), zatímco v Číně se tvrdě pracuje (ve výrobě i ve vědě).
 • NO nazdar -Zeman jezdí často do Číny...
 • Čína jako snad jediná na světě, si veřejně a otevřeně., právě tímto živočišným produktem..dovolí zcela zjasně prohlásit., že technologii klonování a to bez jakýchkoliv naivních iluzí a "korektnosti"..tedy časem i lidí a lidských orgánů., bude provádět v další fázi taky., pokud už se tak neděje nyní., protože ví , že jim to přinese neskutečné možnosti a tím i astronomické zisky v oblasti vědy i zdravotnictví a nebudou vůbec pragmaticky váhat lidské klonování maximálně i zpeněžit a nabídnout tyto "produkty" i zájemcům mimo Čínu, tedy klidně i v Evropě., protože oni., co se týká zboží, technologií i peněz atd..nemají v podstatě absolutně žádné zábrany a nakonec je jim už i dopředu jasné., že zájemce.,co si budou chtít zachránit život, či nějaký svůj orgán pomocí "dárcovství orgánů"..najdou dost i mezi těmi, co je zatím "korektně", či spíše už jen pokrytecky kritizují..Velmi tvrdě sečteno a podčrtnuto :.. Už je to tady., nikdo to už nezastaví..a časem, to budou veřejně dělat i jiní taky., pokud to budou umět..
 • Wolfcastle
  Az se zacnou klonovat cinani bude jich nejvic na svete... nebo by stacilo kdyby vic su....li
  • Ty negramote. Číňanů je nejvíc na světě už několik desetiletí. A navíc, už je to taky největší světová ekonomika, to jen tak, pro ponaučení.
   • Wolfcastle
    No právě, tady někdo nepochopil ironii... Číňanni maj problém že jich je moc brutálně omezujou porodnost a přitom se tam vědci snaží klonovat *1*
    • Direktivní omezení porodnosti bylo po tom, co do Číny přišla evropská/americká medicína (a klesla tím pádem mnohonásobně kojenecká úmrtnost), jedinou možností jak tu populační explozi zvládnout. S tím si bohužel neporadila Indie a řada afrických států. Dnes už má ale tohle období Čína za sebou, rodina s maximálně dvěma dětmi se tam už stala standardem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit