Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hora Říp.......hora dutých hlav *9*
    • CCCP - rezervace dutých hlav a prázdných žaludků.
      • je v americe? Tak to jo!
  • Ten odkaz na ruské stránky je zajímavjejší než článek samotný.

    Jinak stanovat v mínus 30 v plátěném stanu na hoře kterou ošlehává vítr tak že tam od 700m ani kleč neroste může jen blázen. Stejně jako si postavit srub uprostřed lesů 1 km od zdroje dřeva. Eskymáci se živí sušeným masem a tukem. Přes to nejsou obézní. Na kroupy zapomeňte tak velký žaludek aby stihl doplňovat spálené kalorie nemáte.
  • "Oleg se tam vydal na sklonku roku v době, kdy teploty klesly pod mínus dvacet. Záchranáři později konstatovali, že byl vyhublý a zřejmě natolik vysílený, že už nedokázal absolvovat přes kilometr dlouhou výpravu za dřevem, aby si mohl zatopit. "
    .
    Škoda že nejedl i maso. Mohl něco nalovit a mít třeba zmrzlé v zásobě. A taky mohl mít přichystanou pořádnou zásobu dřeva, kór když to tam znal a to vedle toho srubu a ne kilometr daleko. Já tedy nadělám zásobu dřeva přes léto a na podzim, ale soused shání dřevo až v zimě, na sněhu ho řeže na polínka a hned s tím mokrým i topí. A dělá to tak každý rok, což já prostě nechápu.
  • Hlavne to je v prekladu: Mrtva hora. Ale jo. Horu mrtvych kazdy hned rozklikne.
  • zajímavé a už vysvětleno
  • je sviňa.
    • Nejlepší mráz je náš ruský děda!
  • Viděl jsem u nás v Rusku horu mrtvých. Umřeli hladem.
  • Není to "hora mrtvých" ale "mrtvá hora" a to proto, že se na ní dlouhodobě nevyskytuje život a savci se tomu kopci vyhýbají, proto tu horu místní pojmenovali takhle.

    Nabízí se konspiračně - mysteriózní myšlenka :)).... že tam holt vyvěraji negativní síly. Jsou věci mezi nebem a zemí, na který nikdy nenajdeme uspokojivou odpověď *5*
  • A nikdo nevysvětlí, proč je na světě tolik nevysvětlených záhad. V poslední době se však projevují tendence relativizovat otázky záhad.
  • Pane Dalibore Olšanský, i v éře vědy a techniky jsou oblasti, které se vymykají naší logice a rozumu; třeba taková teorie relativity, kvantová mechanika, paranormální jevy, jimiž se zabývají renomovaní vědci na prestižních světových universitách.
    • Ano, A Ruský Rubl klesá do pjerdele.
      • Ano, ruský rubl zůstává, s tím také souhlasím. I když jsem právě slyšel ve zprávách, že zrušení sankcí vůči Íránu povede k dalšímu poklesu cen ropy a Medvěděv proto ohlásil, že budou muset přehodnotit státní rozpočet. Jestli ovšem budou v CCCP i nadále platit rublíky nebo zavedou putiníky, to nevím. Avšak nevím jak to souvisí s mým příspěvkem. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit