Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč vlastně ten slovenský zloděj Bureš krade v Česku? Jak se sem dostal? Na Slovensku všetci nekradnú? Ať táhne zpátky na Východ, mafián jeden.
    • zdenek.lachman
      Když znáte krycí jméno Babiše tak jste komunista. Já v KSČ nikdy nebyl tak nemohu znát krycí jména soudruhů. Nebo věříte komunistům kteří převlékli kabát jako Sobotka a spol a to jste u mně imbecil.
    • Zeptej se jeho zaměstnanců jestli myslí, že krade. Možná mají lepší výplatu než ty. A určitě to nebude tim, že by nějak špatně řídil své podniky. Také jde o to, jestli sobotka nebo kalousek mají na to, aby zrušili superhrubou mzdu jako to chce udělat Andrej Babiš. To by pak mohli podniky každému zaměstnanci hned přidat asi 28% z hrubé mzdy. (sociální + zdravotní pojištění) jehož hodnotu dosud musí zaměstnavatelé ještě jednou odvádět do státní kasi. Kdysi to schválila ODS pod velení p.klauza. Není to málo peněz a proto budu volit Andreje Babiše - i když je to Slovák. *5* *5* *5*
      • Synovec pro něj už 10 let pracuje v gastronomii a nemůže si to vynachválit
        • vanhorne
          "pro něj už 10 let pracuje"
          Muj kluk by se tam take rad dostal.Byl bych rad, kdybyste napsal co a kde vas synovec dela.Tak by mel kluk nejakou predstavu co muze cekat.Dekuji.
    • a ty s tím nemůžeš nic, naprosto nic dělat. Jen tady zlostně skučet. Hochu pan Babiš nám tady naboural zavedený trafikový systém parlamentních a vládních parazitů. A to se počítá. Jedno Hnizdo čapí za tu parádu brutálních vyhazovů stačí.Co víc, normální člověk mu přeje za odvedenou práci i 10 hnízdeček!
  • Tak dobře, do Bílého domu nepojedu, ale do Alabamy mě měl aspoň pozvat!
    • Pane prezidente, to jste si s tou Alabamou naběhl, ale to není vaše vina, vykopnul bych Ovčáka. Ten vás určitě na erotické stránkyv Alabamě navedl?!
      • zdenek.lachman
        Když neznáte pravé jméno člověka kterého neznáte tak držte hubu. Vaše inteligence je nulová idiote.
    • To by se ti líbilo, co, zvrhlíku?
    • Jede do USA ty komiku

      http://www.denik.cz/z_domova/posledni-zahranicni-cesta-zemana-povede-na-slovensko-20170906.html

      http://www.denik.cz/ze_sveta/prezident-zeman-v-new-yorku-obdrzi-cenu-za-hajeni-zajmu-zidu-20170906.html
    • To by musel bejt úpe blbej, aby tě tam zval Sajmone!
  • Jak se dělá rozhovor na úrovni – v ČT to neuvidíte

    https://xtv.cz/archiv/trumpovi-a-zemanovi-vzajemna-chemie-zafungovala-rika-hynek-kmonicek
  • Jestli někdo a nechci říct Babiš (třeba jeho příbuzní) využili zákony té doby tak jsem zvědav co s tím vyšetřovatelé nadělají *1*
    • Zavřou toho zloděje Bureše, co by dělali jiného. A ryba smrdí od Hradu.
      • Přání otcem myšlenky aneb mokrý sen sluníčkářů
  • Dosavadní rozkradači této republiky se popravili sami.Jejich kvikot o koryta je působivý. Lid se poučil(konečně) a žádá udělat pořádek a . Snad se najde konečně někdo, kdo bude pracovat pro tuto zemi a ne jenom pro sebe. Dosaďte si za tato slova jména sami.
    • Tak soudruh Bureš pracuje pro sebe, to je snad jasné. Bývalí komunisté, kteří nalezli do všech stran, pracují také pro sebe. Náš hnusný prezident a jeho banda pracují taky pro sebe. Nevím už, koho mám volit, snad piráty?
  • http://www.reflex.cz/clanek/volby-volby-2017/81772/pokud-nebude-andrej-babis-premierem-ci-ministrem-jeho-politicky-svet-se-muze-rychle-zhroutit.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • V době podání žádosti o dotaci byli vlastníky Čapího hnízda Babišovi dvě dospělé děti
    a bratr jeho manželky.
    Proč se policie o ně vůbec nezajímá? Proč je taky trestně nestíhá, když byli vlastníci? Dokonce je vůbec ani nevyslechla!
    Na to je jednoduchá odpověď. Tady nejde o nějaké vyšetřování, podobně postupovaly stovky dalších firem. Nic nezákonného na tom nebylo a policie to dobře ví.
    Policie ani žádné vyšetřování nevede, nevyslýchá svědky, nezajímají ji převody peněz, kupní smlouvy apod. Ve spisech není jediný důkaz údajného trestného činu.
    A proč taky, mají za úkol stíhat Babiše a Faltýnka a protáhnout to přes volby.
    *14*
    • Já jsem z Plzně a u nás v práci se chlapy bavili o tom, že Milan Chovanec uvažuje před volbami stíhat i jiné politické konkurenty. Dokonce prý má i něco na Kalouska. Jenže teď to s nim a sobotkou vypadá, tak že by museli pozavírat skoro všechny jako v rusku. *6*
  • Kvičení zoufalých koblihářů je k popukání... stejně jak včera ve sněmovně...
    Bože, viděl jsi již někoho lézt tak intenzivně někomu do hnědky??
    • Už zase roníš slzičky vzteku Sajmone? Kvík, kvík ....
  • Také se připojuji s gratulací panu Babišovi ke zvolení premiérem ČR!
    • KUMUL originál ,přiznivci Asociace Nenažraných Ober(však vy víte),ukradnou i to co ukradnou nelze.Ještě jednou ani kdyby motyka spustila nebudeš kumul *1* *1* *1* ,protože nemáš nadhled a ještě jste s Burešem nepřeskočili aby si gratuloval *1*
  • Těším se , až trestně stíhaný premiér ČR Bureš a dosluhující opilý prezident ČR Miloš Man pojedou v ruku v ruce na návštěvu do Bílého domu! To bude pecka! *1* Estébáci ve WH...
    • Nepojedou, Trump by se s nimi nemazal a vyrazil s nimi dveře. Oni pojedou spíš do Kremlu podat caru gosudaru hlášení a vyžádat si nové rozkazy. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit