testovaci text

Diskuse pro Článek

Horní Police, málo známé poutní místo a severočeský Enšpígl

11. 8. 2016 – zpravy.tiscali.cz

Poutní místo. Pod těmito slovy se většině z nás vybaví proslulé Lurdy, z domácích pak třeba Stará Boleslav, příbramská Svatá Hora či moravský Hostýn. Těch menších a nepříliš známých je ovšem mnohem ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 7

napsat komentář

VeseléZvíře.cz (inkognito)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Velice pěkný článek,takových by mělo být víc. Lidé by si měli připomínat slavnou minulost naší země. A také s uvědomit, že všichni příslušníci vyšších stavů nebyli zlí, jak nám vtloukali do hlavy komunisti.
12.8.2016
vlákno reagovat

R (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

jé tam máme chalupu. *14*
12.8.2016
vlákno reagovat

topol (inkognito)

8 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jen bych začal Nerudou: "jeť sláva otců krásný šperk pro syny však kdo chceš ctěn být dubuď si cti sám!" Každý filozof ví,že bez minulosti není budoucnost ! / I já zajdu k hrobu svých rodičů a tam si s nima i jako povídám.Jako jsem "filosof" jako asi naivni .Jinak článek asi musel být i poplatný současnému režimu a i pomluvit jako JZD a soc.systém ale ta místa znám a i "bývalý" systém udržoval i církevní památky a to ani dnešní "kapitalistický demokratický" nedělá a čeká na milodary /i tento termín mi nějak irituje/ radši končím a věřím,že historie pravdu ukáže !!! Já jsem se celý život živil jak se říká rukama a tak si velice vážím a vím co to bylo lidské práce třeba postavit věž nebo i obyčejnou zeď a nebo vyrobit nábytek a v tyto hodnoty já věřím !!!!!!!!!!!
11.8.2016
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

3 souhlasí, 5 nesouhlasí

Bývalý socialistický (rudý) systém soustavně ničil naši tradici a duchovní hodnoty a vnucoval nám středověké uvažování východostepních nájezdníků. Těch památek, které vytvořili naši předkové potom soudruzi při "budování šťastných zítřků" zničili víc než dost. Nejhorší je ta zničená morálka. A pokud jde o "kapitalistický" systém, to si vymysleli komunisti, přesněji marxisti v zajetí primitivních evolucionistických přestav a materialismu 19.století. Když pak soudruhům ten jejich "socialismus" zákonitě chcípl, tak převlékli kabáty a hrají si na "kapitalisty", ovšem v tom pojetí jak tím strašili lidi.
V ostatním v podstatě souhlasím s autorem příspěvku.
12.8.2016 upraveno v 11:51
vlákno reagovat

Jan (inkognito)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Plný souhlas, jen se podívejme do severních a západních Čech, kolik nádherných chrámů nechali zničit, kolik kostelů vyhodili do povětří, jak vzácné rukopisy, které by dnes měly nevyčíslitelnou hodnotu sváželi z klášterních knihoven do papíren... Jestli dnes tomu, co je, říkáme kapitalismus, pak jsme v krutém omylu. U nás je nyní recyklovaný komunismus a neosocialismus. Bere a ničí skutečné hodnoty, zavádí chaos zejména do myšlení lidí, aby spílali všemu novému, co jinde ve světě docela funguje.. Otevřeme už konečně oči, uši, ale hlavně ROZUM a PAMĚŤ, jinak můžeme hlopě žvanit a nadávat do soudného dne!
13.8.2016
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

2 souhlasí, 7 nesouhlasí

Ano, lidem chybí rozum a paměť, neznají svou minulost, na kterou by měli být hrdí, chybí jim samostatné uvažování. A stačí jim pár neuskutečnitelných slibů, že se nebudou muset o nic starat a budou se mít dobře, protože jejich vůdce se o ně postará. A když k tomu ještě dostanou koblihu nebo slib levnějšího piva...
13.8.2016
vlákno reagovat

brutopýr (inkognito)

Díky za Tvůj hodnotný příspěvek, připomněl mi mládí. Přemýšlel jsem, odkud ho znám, až mi došlo. Z vojny. Určitě jsi nám ho přednášel jako lektor na politickém školení mužstva. Ta odhodlanost, ta logika, ta dikce, ty nezvratné hlubokomyslné argumenty (samozřejmě opět modifikované dle současného vládnoucího systému) - nemohu se mýlit, jsi to Ty. Ještě jednou děkuji.
16.9.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.