Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • místní banda tam je i proti takové havěti odolná.Dobře jí tak.Ale co když se místní banda rozhodne přesídlit do EU? Píší na netu jak se v uprchlícké ubytovně v rakouských alpách rozmnožili extra odolné stěnice.Desinfekce deratizace inkubační doba praní veškerého textilu ve zvláštním režimu .....Pokud se tak sousedi rozhodli - dobře.Ale tady potřebujeme peníze na operace, sociální program a zdravotnictví obecně.Pokud se u hranic šikuje africký parazit, drzý,arogantní a mnohdy nemocný je třeba jej odehnat.Třeba brutálně! Pořád je to levnější než tady tu chátru léčit vydržovat a ještě jim zajišťovat lidská práva.Pokud vtrhnu nezván do Evropy, bude můj další zpackaný život plný ústrků.To pro to, abych nestáhl evropany do to samého srabu, jak jsem sám!
    • nepřijde vám, že jste též drzý,arogantní a patrně i nemocný?
      • pusino jsem.A co jako?Nic mi nechybí jsem spokojený a vyhýbám se takové chamradi jako jsi ty, nebo tady ti chovatelé potkanů.A co s tím jako uděláš?
  • Je to dáno historicky i životním stylem, který je velmi podobně vlastní i jedné skupině u nás..i s vidinou podobných i stejných výsledků., když by na věc došlo..Je to otázka svinčíku, hygieny a lenosti uklízet i obecně pracovat, přemýšlet a chovat se jak člověk a ne jak čuně v chlívku, včetně množení se geometrickou řadou, bez vlastní schopnosti úvahy, jestli je možné se uživit i rozvíjet se, či nikoliv..To není rasismus, to jsou historická a i v dnešní době reálně průkazná fakta u některých skupin na světě., které se nikdy a nikde nedokázali, nedokáží a ani dokázat nechtějí..přizpůsobit vývoji světa a to ani za celé tisíce let..
    • hodne podobně jako vy na ně pohlížejí a pohlíželí někteří Němci na nás i na Slovany vůbec.
      • No nevím. Já mám naopak osobní zkušennost, že se mi Němci omlouvali za to neumějí česky, přestože jsme bez problémů domluvili německy.
  • Píšou přemnožili, takže už tam byly a zčehopak tam žily, když je tam nedostatek, ojoj zase jedna povedená práce. Američany bych do toho tentokrát netahal to je bluda-obluda z pera autora.
  • No vida, a já jsem se domníval, že potkani jsou v těchto zemích vyhledávanou lahůdkou, připravovanou na mnoho způsobů a jsou tam ohroženi vyhubením....

    Všichni Evropané, kteří kdy v těchto oblastech žili, se shodují v líčení lenosti, primitivní vychc@nosti a prolhanosti domorodců.

    Říkají vám, co si myslí že chcete slyšet a nejsou schopni za žádných okolností dodržet slovo.
  • A jaká je asi hygiena v uprchlických táborech? Kam ukládají odpadky, kam chodí na WC atd.Takže nemoci a potkani jedna tutovka pro Evropu.
  • kdyby více uklízeli, pálili, zakopávali a podobně, měli by méně potkanů
  • Potkani jsou daleko mírumilovnější a ušlechtilejší, než ty špinavé zasr. slimácké opice. Ty děti nejen vraždí, ale taky je mučí, znásilňují a až se pobaví, tak je zabijí, aby nebyl svědek. Mám video, kde zasr. slimák zabil pětiměsíční mimino, které předtím hodil na zem, tím, že mu stoupl plnou vahou jednou haksnou na krk a druhou na břicho. A proč to udělal? No hádejte! Mimino bylo křesťan! Tak běžte s těm svými d.mentími zasr. bláboly do rrrdele vašich zasr. sponzorů neziskovek, vy sv.ně!!! *12* *11* *12* *11* *16*
    • K Smrti nenávidím slimáky
      • Mně před časem slimáci zaplavili zahradu. Potvory vylézaly vždy navečer, nevím odkud, křížily se, množily se a všechno ožraly. Tak jsem je vždycky navečer posbíral a zlikvidoval. Ale kladou vajíčka do země, která snad přežívají do příštího roku. Tak jsem po nich pátral, vyrýval a likvidoval ta jejich vajíčka. No a nakonec jsem je zlikvidoval. Teď se mi sice na zahradě občas nějaký slimák objeví, ale hned ho zlikviduji a tak mám pokoj. Na slimáky se musí důsledně a nelítostně.
        • souhlasím,musí se na slimáky tvrdě,bez slitování,jinak ti zlikvidují celou zahradu,o kterou se staráš celá desetiletí a tvoji předkové celá staletí,chce to kvalitní pesticidy a špičkově vycvičené deratizéry,jinak se slimáků nezbavíme,ovšem najdou se i takoví zahrádkáři,kteří proti slimákům nebojují,dokonce je vykrmují a pak je přehazují k jiným zahrádkářům
  • Američani že jo?
    • přesně *3*
  • a vůbec nejhorší jsou potkani islámského vyznání
  • Ještě horší je Sobotkova protektorátní vláda, ktrerá podporuje jak USA tak NATO ve všech možných válečných operací ve světě, kde umírají tisíce neviných lidí i dětí!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Jsi magor... na tomto průšvihu se podílejí všichni... i Rusáci... ale i my s dodávkou střeliva....
      • ano,, ovšem zatímco USA a jeho parta - i my v ní . země ničíme, Rusko se je snaží stabilizovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit