Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Příkop si dělají demokrate jen mezi sebou.Republikáni svého prezidenta mají.

  • "Trump nerespektuje ústavu, nerespektuje tradice jako vracení přeplatku z daní, je nečestný, hodně lidem také vadí, že rozděluje společnost,"

    .

    Klasické kecy demokrata, jak přes kopírák od českých "liberálních demokratů", chvilkařů a dalších neomarxistů (vůči Zemanovi) 🙂


  •                          Hlídací čokl =  pro havloidy!

    • Zdarec KIMCDe...

      • KIMCID

        Zdar?

      • Zdar Sajmone!

  • Podobný rozvrat společnosti u nás způsobil rusko-čínský vlastizrádce Miloš Zeman, kdo nesouhlasí s jeho názory je okamžitě dehonestovan, pranýřován, případně zlikvidován represivními orgány, lidé už spolu ani hospodě o politice nepoklábosí, vše se točí kolem agresívního hulvátství které zde jako vzor nastavil Miloš Kundasem.

    • Nemyslím si ,že by to rozdělení Zemanem stále trvalo,dnes nás rozděluje Babiš.Zemana už vzal čert.

      Problém bude s náhradou-Babiš je jediný kdo je proti migraci a u Zemana platí totéž.Takže místo nadávání na Zemana(ve kterém máš nejspíš pravdu)bude třeba najít někoho protimigračního.

      A ta Amerika vlastně řeší totéž:Demokraté =Clintonová=Bilderberg=migranti a Kallergiho genocida bělochů

      U nás:Pražská kavárna=Bilderberg=Migranti a Kallergiho genocida

      (já jsem Zemana volil a když uvážím to trapné stvoření co nám vybrali kavárenští povaleči v Praze,tak si nemyslím,že jsem volil špatně)



                       

      • KIMCID

        Mě nikdo nerozděluje jen demoblok s Mch pláče?

      • To rozdělení je naprosto v pořádku. Poslední "sjednocení" bylo za komouše, kdy si málokdo dovolil jeho kritiku a vyjádřit nesouhlas.

        Takže já jsem velmi rád, že společnost je a může být rozdělena, že může mít a prezentovat rozdílné názory a tyto projevit v demokratických volbách.

        Co se mně nelíbí, je zavádění dehonestace a ostrakizace vůči lidem, kteří se rozhodují "špatně".

        A ta je směřována vůči voličům Zemana, Babiše, Okamury, příště vůči voličům ml. Klause, voličům  Trumpa a pod. Takže z toho jasně plyne, která skupina lidí tady ty nepěkné věci dělá. Uvidíte je třeba na Letné při příští párty, svolané jejich guru, Minářem.

      • Co se týče Zemana tak na migraci má nulový vliv, jen plácá a blábolí, protože ví, že to na vystrašené důchodce působí, o migraci rozhoduje vláda a ne lokaj ruské federace.

        • josef.chmela

          Ty máš nulový vliv a jen plácáš a blábolíš.

        • KIMCID

          No pokud většina národa migranty nechce funguje dobře.

        • Názor prezidenta nemá nulový vliv.

          • Na vás penzisty má Miloš Zeman bezesporu obrovský vliv, vaše připosranost nemá v Evropě obdoby, na mladou a střední generaci má vliv asi jako Ugo Fantozi.

            • KIMCID

              45?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit