Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • § 355 - důrazné upozornění pro cenzora !!!
    Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob
    (1) Kdo veřejně hanobí
    a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
    b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,
    bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
    (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
    a) nejméně se dvěma osobami, nebo
    b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
    • Tak to by USA CIA, NATO i ta prodejná a nesvéprávná EU museli být jen za to co se děje na Ukrajině sedět v Haagu a už by se ven nedostali. Nikdo z nich, zvláště, kdyby se k tomu přičetl BLízký východ,. Jugoslávie tak by jim na to život nestačil.


      Tam se dějí věci proti lidem , vraždí se, upaluje, zabíjí, s lidskými orgány se obchoduje, no HNUS:

      A co na to v Haagu?
      • V Haagu NIC , proč taky ?
      • s tebou souhlasím
  • Co Rus, to okupantský dobytek. Jen ať zůstane v tom prdelismu!
    • Ema,reaguji - jen aby si v prdelismu neskoncila ty,az z toho bude valka,ci bida.Bude uz nyni zajimave,jake nove vyhledy se budou dit v ekonomice,co vse se odhali...a bude muset zmenit.Nejlepsi by bylo,kdyby mocni dostali rozum a zacli se starat o sve zeme a lid,aby na svete bylo lip a ne rozpoutavat dalsi zla,co k nicemu nevede,jen k chaosu,co se tezce pak napravuje...
    • Člověk neví, jestli se má smát, nebo tiše žasnout ...
  • NO jaká správný SSák jsem se za druhé světové nabalíkoval, okradl jsem Židy v koncentračních táborech a dodnes z toho žiju, proto také podporuji naše spolubojovníky na Ukrajině fašisty banderovce od Jaroše . v AZOVU u Kolomojského. Upalovali klulci v Oděse, to je prostě naše práce . Dnes jako před 75 lety, my se neměníme. To je naše fašistická konstanta.
    • Kdybych mohl, tak bych upaloval i tady v ČR jako naši kluci fašisté banderovci od Kolomojského . Zatím to nejde, ale možná , že se to zlepší a budu se moci realizovat v tomto oboru i v Praze a celé ČR i v SR: Pak už tu nebudu datlovat, ale budu takto pracovat. Já SSák Herman tečka Hmm nic ´jiného neumím.
      • budeš upalovat do (_!_) jen se ti palice bude klepat hnoji!
    • Jo jo, dnes jsem si na dvoře upálil dva komunisty , hezky pištěli.
  • Pověs si svého komunistu; zachráníš životy a majetky lidí!
    • Nejsem komunista, ale ty jsi obyčejný ubožák, zřejmě asi z pomocné školy. *2*
  • Kam se hrabe soudruch Hitler na našeho Vůdca Putina!
  • Co komušista, to vrah!
  • Nevím, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce. Vím však, že ve čtvrté to budou opět klacky a kameny. To si ale zdejší diskutující primitivové, vydávající se za pravicové vzdělance neuvědomují asi proto, že nepoznali na vlastí kůži co je to válka.
    • do prd... i s einštajnem
  • Já bych vraždil, až nemůžu spát!
  • Já se mám dobře. Zaměstnávám komunisty za minimální mzdu a bavím se tím, jak na sebe navzájem donášejí, aby si zachovali místo, rudí pitomci.
    • většina z vás se k prachům právě udáváním dostala. Jsi nacista, vrah a zloděj.
      • Zase soudíš jiné podle sebe, vypatlanej bolševiku.
  • Fašistická Strana Čech a Moravy plně podporuje soudruha fašistu Putina!
    • KSČM taky . Dokonce 130% členů.
    • vtipný zlodějskej dobytku! Ještě jsi mi neodpověděl, jestli se mám zastavit a ten ovar ti rozkopat šmejde!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit