Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... noblesně jsem odkopl nejprimitivnějšího s*áče na netu, co blije třeba coby BIJEC pitomečka :)))
  • http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/projev-donalda-trumpa-ktery-nam-mainstream-nikdy-nepustil-a-nepusti.html
  • Propagace svinstva jako je komunismus nebo současný ruský neofašismus je ubohost ke které se může snížit jen redaktor Rudého popRáva nebo šňupal kokainu a umaštěný alkoholik.
  • Prochcaná Simona řekla, že odchází, tak co tu pořád otravuje?
    • Protože už je leden!
    • Smrdutý komunista z Prognostického ústavu nikdy nespí, musí psát do Prdlamentujících hlistů
      • víme sajmon, nespí
  • KGBácká propaganda nejhrubšího zrna -Ovarem zbožňované Prdlamentující Hlisty. *1* *1*
  • dostal strach, že nebude moci propagovat lži a nesmysly, které musí na rozkaz KGB pravidelně deklamovat. ví, že nebude-li poslouchat dopadne jako Ransdorff.
  • Poskok napojený na KGB a post-sovětské páté kolony rozvracející demokracii v ČR by neměl strkat ani svoji fotku do médií- už to je mládeži nepřístupná propagace perverzního intrikánství, lži a podvodu.
  • až buidu velká.
    do školi nerbudu dál chodit budu radeji pejski a panenki na procházki vodit
    učeni je mučeni
    divam se na padajici vločki a pisi do deničku basnički ba i do počitače bločki

    dobrou noc dedškové zase v unoru vindejte si zatim z kožichu a fousu veški a bleški hi hi *15* *2* *3* *14* *4* *5* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *1* *1* *1* *1* *1*

    Simonka olomouc zakladni škola 4B. heeeeeeeeeeeeč
    • se léčit
      • ... blbost, proč utrácet na trosku :)))
        • tak troska jsi tady především TY. Páchnoucí prase z chlíva.
          • ... zklamu tě, blbe, víš lépe než já, že se na mě nikdy nebudeš čapat, jsi totální ubožák :)))
            • uvědomuji si to. Na vepře tobě podobného nikdy nedosáhnu.Ani kalhotky od Simonky si nikdy nečichnu. Marné jsi prasečí třída.
    • ... buidu, debilko?
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění,.
    • ... ty máš anální vidění :)))
      • O análku ty něco víš, co? Ve chlivku jste vy prasata pořád v sobě.A co teprve když vlítneš na svoji matku? Oblíbenou tvoji píchačku?
        • ... se sračkou jako ty se nepotřebuji bavit, jsi bezmocný nejprimitivnější omezenec na netu :)))
          • stydím se. Ale budu do tebe prase z chlíva kopat dle libosti. A ty s tím nikdy nic neuděláš. Krásný pocit, že?
            • ... ale udělám, už nikdy se nebudu zabývat nejprimitivnějším zdegenerovaným póvlem :)))
    • nedokážeš ty náno pitomá
      • to jsem nepsvala ja, nepsvala§ *16* *16* *16* *13* *9* *8* *7* *13* *11*
        • Školačka Simča neumí psát. Ještě že existuje kopírování, *15*
  • Maličká Simonka se zase pokakala, Co dělat? Vytřít tiscali a přebalit Simonku,. *1*
    • Jdi si najyt sněhurvku, hi hi. *7*
      • A ty si najdi učebnici. Simča Limča, *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit