Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simona je holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jen ty ruský BTw BLbe,
    Navíc jsi i zloděj nicků a podvodník s bodováním. kradeš nick koloběžce,

    Kuřbuřtík je tvůj kolega Forejt - teplouš co mrddááá Miloše Zemana *2* *2*
  • Ne krademe je jenom místnímu idiootu Simonu Simonoviči, teplýmu blbci a teplýmu praseti.. *1* *1* *1*
  • Koukám ruský teplouši kulihrachu že jsi opět jen koloběžce ukradl nick, Simoně zkomolil jméno a podváděl s bodováním aneb mínus plus 4 až 10 bodů vždy ve stejné vteřině.

    Ty tu proruský kolaborante teplouši zloději a podvodníku BTW kulihrachu nikomu nic nekázej
  • Když tvůj Putinovský kolega teplouš BTW krade lidem měsíce nicky a jména tak
    pak nebrečte ruská prasata když vám to druzí vrátí.
    Kradete nicky koloběžce, Simoně, bijci, veselému zvířeti atd
  • Kuřbuřtíku Simone Simonoviči je po tobě sháňka na hajzlech hlavního nádraží Praha. Nezapomeň na nákolenky a rozjeď kriplkáru a šup ať už tam jsi, ty teplej blbče.. *1* *1* *1*
  • Ty blbe!!!!
  • Nějakej svinskej "demokrat" - veškrnista mi ukradl nick a píše tady strašný píčoviny pod mým nickem. Za to by zasluhoval strašně do držky a uříznout koule. Takhle mě nassrat. Zeman, Babiš a Putin jsou bohové.
  • Americkej kuřbuřtt Simon..hi..hi
  • Koukám, že se tady místní idioot, věčně smrdící po chcankách, na své kriplkáře Simon Simonovič rozpálil do běla. Není ti ti nic platný, ty teplá kolaborantská svině, všichni tady na Tiscali na tebe serou, jsi tady jenom sám, blbče teplej. Ovšem podle nicků je vás tady asi tisíc... *2* *2* *2*
  • Ty jsi byl nejdál na Kladně ty vořechu. Takhle mi hnout žlučí. Ale počkejte, ono na vás dojde. Ani "lovci fake news" vám nepomůžou.
  • Ty hajzle jeden, Putin je v pořádku, duševní mrzák a ubožák jseš ty, ty proamerickožidovská špíno. Piš si pod svým nickem.
  • Ty jsi byl leda tak v hajzlu, ty ksindle, příště si piš ty svoje slinty pod svým nickem.
  • Kterej zákeřnej židoamerickej ksindl mi uradl nick? Že se nestydíš, ty židovský zaprodanče. To jsou ty vaše "čestné" metody. Pravdoláskaři, dobrosráči, veškrnisté a lumpenkavárníci, všechno jedna verbež.
  • sklapni tu ruská hnido
  • zejména tobě lopato tlačí na hlavu nějaký trám.Asi ti to vrostlo do palice.
  • zejména tobě lopato tlačí na hlavu nějaký trám.Asi ti to vrostlo do palice.
  • Fakt je, že Rusáci byli vždycky verbež. A taky, že verbež jsou posledních pár desetiletí i Amíci. Musíme furt někomu lézt do pr.ele?
  • rusák je celosvětový vyvrhel. Je to špinavec kterému se každý rád vyhne. Právě pro to slizouna z Kremlu nikam nezvou. Sedí na zadku a mudruje. Za r. 1968 jich musíme ještě moc a moc pokosit, abychom si byli kvit.
  • Čekal bych, že tak svobodomyslné médium, jako Tiscali, se proti Úřadu na pravdu rozhodně ohradí. Ale zřejmě proto, že je to stanovisko Zemana (Ovčáčka) je to špatně *1*
  • je především kvalitní záškvara. Zejména je to aktivní účastník puče proti zvolenému presidentovi. Profesionální křivák který nejprve " ne,ne já tam nebyl" a když se provalilo, už kápl božskou. Pak je to "rychlobakalář" to co ostatní dělají měsíce až roky tento to sfouknul hladce za cca 2 měsíce. Místo toho aby kápnul božskou, tak mlží vymýšlí .... On je to náš Kubice II. Tam ten byl jakože doktor se slovní zásobou cca 60 slov. Milan je profesionální křikloun a prudič. Není to vrátný na ministerstvu. Je to šéf ministerstva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší