Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Václava mám nejradši, tomu nikdo nestačí, a Václava mám nejradši, protože je kus . *1* *16* *1*
  • Zde nerontroluji soukromou osobu?
    • jj ale on je nadčlověk dobytek a to ten dobytek dost urážím
  • ... i když Klausovi nefandím.Zachoval se jako hlava státu.Pokud s ním chtěl někdo něco natočit-měli si zajistit bezproblémový přístup,že jsme malá země neznamená,že náš prezident bude prolízat bezp.rámy a Merklová,Putin,Obama a další ..nemusí..Můj názor je ,že prezident není a nemůže být podezřelý z terorismu...snad jen ze zcizení suvenýrů,a to byl možná důvod :-)))
    • právě tahle svi*ě razila zásadu, že největší nebezpečí je od zaměstnanců. Krypl má dodržovat pravidla ale tenhle hajzl je nikdy dodržovat nemusel i sím jeho debi*ím synáčkem.Tak co to tu blábolíš blbe
  • špaččci jsou obecně škůdci a je je třeba likvidovat. teplouš z hradu nechodí standardně u nás kontrolou, ale všichni zaměstnanci ano, Je to krypl to svět neviděl, at už stojí před soudem za vlastizradu šmejd jeden
  • Je to jednoduše splachovací chlapík a navíc podělanej.
  • Namysleny Klaus,bezvyznamny,nikdo ho nezna asi nemel jeho slabou anglictinou co BBC rici!A pan Spacek at jde na ZDS ucit deti etiketu,jakypak expert! Je to ucitel a se spatnyma vysledkama.20 let po revoluci a z vlady a ten s Trabantem z Proseku,vlaci Livii pet kroku za nim ,jak sluzku, viz Festival v KV a ne jak prvni damu,ale tak to delaji tkzv.VIP vsichni,maji pomackane kalhoty,spinave boty..
  • Jakýpak hrdina? Nechtěl projít rámem, tak ho tam nepustili. Jeho škoda, on se chtěl exhibovat. V Austrálii ho označují "petty thief" a to že odmítl projít rámem jen posílí podezření, že zase něco čmajznul.
  • Klaus by si nejdříve měl spočíst,co už tomuto národu nalhal a jak se tak negativně podepsal na životě mnoha lidí.Pak pokojně projít uvedeným rámenm se sehnutou hlavou.
  • Možná se báli, že jim něco šlohne. Asi si zas někde něco strčil do kapsy. Před Klausem neni nic v bezpečí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit